Hayallerimiz... Ve Hayaliniz Ne Yapmak?

Dex

Banlı Kullanıcı
Nobel ödülünü alan ilk Türk bilim adamı olmak :) Ah ah

dreamy

Kayıtlı Üye
''Tanrıyı güldürmek istiyorsan ona hayallerinden bahset'' diye bir söz var ama şimdi alakasız oldu sanırım..

moskov

Kayıtlı Üye
kitabımı bitirp yayınlamak istiyorum ve herkez tarafından beğenilmesini çok istiyorum

janet

Kayıtlı Üye
Ben torunu sevmek için istiyorum annesi babası yetiştirsin :D:D:D

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Ama torun için önce çocuk yetiştirmem lazım sanırım :D

janet

Kayıtlı Üye
Benimki yetişti sıra toruna geldi :D:D:D

bluefanclub

Kayıtlı Üye
OnePublic'e de çok teşekkür ederim =)
Sevgili blcknghtmr (nickini yazmak çok zor kopyala yapıştır yaptım) sevdiğim kızın kıymetini bilmeye çalışıyorum insan elindeki mücehverin kıymetini nasıl bilmez zaten =)

BattleFury

Kayıtlı Üye
büyük hayallerim yok benim gücüme yetecek hayallere sahibim, kurdugum her hayali en kısa surede gerçekleştiriyorum, gücüm ne kadar artarsa hayallerin boyutuda o derece artar.. Olması çok zor olan hayallerimi bile gerçeğe dönüştürdüm ve ömrüm yettiğince dönüştürmeye devam edicem :)

Bir silahın mermisinin mevzili 300m ise 500mdeki hedefi vurmaya çalışmanın anlamı yok :)
Buradaki silah sizin gücünüzü temsil etsin, mermide yapabiliteniz olsun. İstediğiniz yöne doğrultabilirsiniz bu silahı... hedefinizi (hayal ettiğiniz şeyi) görürsünüz, anlarsınız, mesafeyi kontrol edersiniz ve nişan alıp hedefi tutturursunuz...hedefi görmek yapacagınız işdeki zorlukları artıları ve eksileri değerlendirmek olur. Anlamak o işin sizde ve çevrenizdekilerde oluşacak düşünceleri temsil etsin. Mesafeyi konrol etmekte merminin gidebilecegi noktaya olan uzaklıgı olur yani bu işi yapıp hayalinizi gerçeğe dönüştürebilirmisiniz? bunları gözden geçirip davranırım ben daima. Planlı ve disiplinli.

Bazen elinizdeki bu silahta sorunlar tutukluklar olabilir... ancak halledilemeyecek sorun yoktur :) silah ve emrmi diye bahsettiğim bu şeyleri mümkün oldugu kadar geliştirmelisiniz çünkü 600m mesafeli bir silah 300m mesafeli bir sialhtan daha iyi bir sonuc verir. Somut örneklerle açıkladım ve gücünüzü silaha benzettim çünkü güç daima iyiliğe yarayacak diye bir şey yok. Mermide yapabiliteniz olur bunun sebebide merminin delebilir bir şey oldugudur.
Sevgi ile kalın.
Silahlara başvurmayın bu sadece bir örnekti. :D

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Issız bir ada ve sevgilim :) gerisi huzur mutluluk ama aç kalma ihtimalini düşünmüyorum bile en kötüsü onu çiğ çiğ yerim :D

Ori

Kayıtlı Üye
Issız bir ada ve sevgilim :) gerisi huzur mutluluk ama aç kalma ihtimalini düşünmüyorum bile en kötüsü onu çiğ çiğ yerim :D

Gece sefası olaraktan 2 tane mandalina yiyecektim son kelimelerinizi okurken vazgeçtim. :D

Perina

Banlı Kullanıcı

Burada şuna dikkatinizi çekmek isterim..Surviver(doğru yazdım mı bilmiyorum)yarışmasını hatırladım ıssız bir ada deyince:)Ve bence açlık meselesini bir kere daha düşünseniz:)Açlıkdan bahsediyoruz..Hiçbir şey bunun sesini yok edemez.Sevgiliniz bile:)Off çok saçma bir yorum mu yaptım?:)

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Dün kendime yeni bir hayal yaptım. Ben birisine oldboy yada nomercy deki gibi plan yapıcam. Hatta yaptım planı. Ama çok para lazım.

yasmina

Kayıtlı Üye
ben de genetik mühendisliği okumak ; insanlarımıza buluşlarımla faydalı olmak ve bu dünyada adımın kalıcı olabileceği güzel işler yapmak istiyorum :)