Hayallerimiz... Ve Hayaliniz Ne Yapmak?

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
İlk açtığım konulardan ve hayalimi gerçekleştirdim. Kardeşlerimle beraber yaşıyoruz artık :)

Hit4Critic

Banlı Kullanıcı
benim en büyük hayalim türkiyede derin devlet kurmak veya bu oluşuma dahil olup düzeni değiştirmek.Hayal etseniz başbakan,cumhurbaşkanı sizin elinizde oyuncak gibi oynayabilrisiniz bi nevi bu dünyanın tanrısı diyebiliriz işte o zaman adaleti sağlamış olursunuz tabi sadece hayal :)

azdaka

Kayıtlı Üye
Ben düşündüm de sanırım benim ciddi manada bir hayalim yok yani uzun zamandır hayal kurmuyorum bilmiyorum hayal kurmak bile yorucu geliyor boşuna kuruyormuşum gibi hissettiriyor.Hayal kırıklığına uğramamak için hayal kurma diye bi düşünceye kapıldım sanırım.

MartıJonathan

Kayıtlı Üye
peki hayalimiz gerçeklesince ne olacak işte bu beni hayal kurmaktan alıkoyuyor. hastalıklı bir düşünce belki ama öyle işte

Cruella

Kayıtlı Üye
En büyük hayalim dünya seyahati yapmak... Dünyanın her köşesini gezmek, öğrenmek,yeni yerler keşfetmek, bi sürü fotoğraf çekmek .. Bütün bu güzellikleri görmeden ölmek istemiyorum. Gözlerim açık gider yoksa :eek:fftopic:

kıvep

Banlı Kullanıcı
Benim hayalim bütün hayallerimin gercekleşmesi, böylece sonsuz döngüde huzura ererim :)

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Çok istisna olarak dünyama eklenen farklı hayallerimde olsa ben 13-14 yaşlarından beri aslında aynı hayalleri kurduğumu farkettim.Ana tema bende hep aynı olmuş sadece karakterler değişmiş ve yılların geçişine dayalı doğal farkliliklar olmuş hayâl dünyamda.Yuh diyorum kendime,ne istikrarlıymış hayallerim bile.Ben bu hayallerime çok yaklaştım ama yakalayamadım.Belki bu saatten sonra yaşar yakalarım tahminde bulunamiyorum bununla ilgili.Hayallerini hemen gerceklestiren,tezahür ettirebilen varsa bakın burda bi kardeşiniz bilginize muhtaç:))
Neyse güzel konu güzel paylaşım kısaca tam benlik.

Faros

Kayıtlı Üye
Ruhsal gelisimimi tamamlamak ve kendi kendimin Tanri si olmak. Kendimi kesfetmek, içimdeki Tanri yi. Sadece bu amaç için yasiyorum. Basaramassam ya da bir hata yaparsam olecegim.