Havaya Yükselme Majisi

...WiccaN...

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
cevabınız için teşekkürler ama yanlış bir şey söylemek ya da konuyu değiştirmek istememiştim :)

neyse çalışma çok güzel en kısa zamanda deneyeceğim

AURUM

Banlı Kullanıcı
Arındırıcı tütsülerle yapılır ... Tabi ki burda yaratıcılık çok önemli :)
isterseniz evi süpürüyormuşsunuz gibi dumanla temizleyin , isterseniz ışıkla bunu yapın ...girdap olur , şelale olur ya da farklı yöntemlerle ... Orda o "haffiflik ortamı " yaratabilmeniz için , negatiflerden tamamen temizlendiğine emin olmalısınız..ki bunu hissetmeniz gerek o anda
Forumda daha önce konusu geçti mi bilmiyorum. (ben burada yeniyim) Ama adaçayı tütsüsü çok faydalı. Bunu belirtmek isterim. Dayanıklı bir kabın içine 1 dal adaçayı koyun ve yakın, bütünüyle tutuşsun.. Daha sonra hemen söndürün. Çok yoğun bir duman çıkacaktır. Bütün evinizi dolaşarak dumanın yayılmasını sağlayın. Negatif enerji kalmaz.

Amethyst

Banlı Kullanıcı
Forumda daha önce konusu geçti mi bilmiyorum. (ben burada yeniyim) Ama adaçayı tütsüsü çok faydalı. Bunu belirtmek isterim. Dayanıklı bir kabın içine 1 dal adaçayı koyun ve yakın, bütünüyle tutuşsun.. Daha sonra hemen söndürün. Çok yoğun bir duman çıkacaktır. Bütün evinizi dolaşarak dumanın yayılmasını sağlayın. Negatif enerji kalmaz.

Evet doğrudur , adaçayı iyi bir seçim bunun dışında mekanı negatiflerde arındırmak gibi konular forumumuzda mevcuttur...araştırma yaparsanız diğer konularda okuyup fikir edinebilirsiniz . Ben adaçayı kullanırım . Adaçay tütsüsü kullandığım zaman onu büyük bir deniz kabuğun içinde yakar öyle temizlerim etrafı :)

macias

Banlı Kullanıcı
çok zor durumdayım ben uçtum ama inemiyorum. yudum reklamlarındaki adamlar gibi dolanıyom etrafta lütfen yardım edin :( geçen bi cesaret bekkala gideyim diye çıktım, 110 kilo adam "insanoğlu kuş misali", yeminle çocuğun teki bağardı "anne bak fil uçuyor" diye, rezil oldum çok zor durumdayım, lütfen yardım.

origanum

Yönetici
çok zor durumdayım ben uçtum ama inemiyorum. yudum reklamlarındaki adamlar gibi dolanıyom etrafta lütfen yardım edin :( geçen bi cesaret bekkala gideyim diye çıktım, 110 kilo adam "insanoğlu kuş misali", yeminle çocuğun teki bağardı "anne bak fil uçuyor" diye, rezil oldum çok zor durumdayım, lütfen yardım.

Lütfen saygısızlık etmeyin.

Voy

Kayıtlı Üye

Anlamıyorum neden girip bu siteye geziyor sizin gibiler madem inanmıyorsunuz neden okuyup bir de yorum yazıyorsunuz,vakit kaybetmekten hoşlanmak nasıl bir insanın hoşuna gider acaba ?Ayrıca bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olunmaz ,alakanız olmadığı belli bu konularla,bu fikir nerden geliyor acaba?Var olan 7 mesajınızında bu yönde olduğunu düşünürsek ,bu davranış biçiminde bir sorun var demektir.Ayrıca umuyorum ki bir gün gerçekten buraya geri gelip çok zor durumdayım, lütfen yardım edin diyecek bir duruma düşmezsiniz.Başka bir cevap yazmayacağım sayın amethyst'in güzel paylaşımının dağılmaması adına sizin gibiler yüzünden.Bence hiç birimizde artık bu gibi mesajlara cevap yazmayalım ,konularımızı dağıtıp durmalarına izin vermeyelim.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Hemen indiriyorum seni. İndirip tavsiye veriyorum, hayat dışarıda, o aklının bulunduğu yerin üstüne oturduğun sandalyede değil. Kalk gez biraz evladım. ;)

ntflx

Banlı Kullanıcı
Voy acayip iyi cevap vermişsin ellerine sağlık. Benim size sorum olacak.
Adaçayı tütsüsünü yapmak için acaba şöyle bir yöntem uygulasak olur mu?

Yöntem=

Borcama adaçayı atıp yakıp bir süre bekledikten sonra södürüp kullanma.

Bu yöntem uygun mudur?

Konu çok güzel ama bir sorum daha olacak.
Mesela telefondan şelale,şiddetli su sesleri dinlemenin katkısı/yararı var mıdır?

Konuyu açan arkadaşımıza paylaşımından ddolayı teşekkür ediyorum.

Şimdiden cevaplarınız içşn teşekkürler.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Voy acayip iyi cevap vermişsin ellerine sağlık. Benim size sorum olacak.
Adaçayı tütsüsünü yapmak için acaba şöyle bir yöntem uygulasak olur mu?

Yöntem=

Borcama adaçayı atıp yakıp bir süre bekledikten sonra södürüp kullanma.

Bu yöntem uygun mudur?

Konu çok güzel ama bir sorum daha olacak.
Mesela telefondan şelale,şiddetli su sesleri dinlemenin katkısı/yararı var mıdır?

Konuyu açan arkadaşımıza paylaşımından ddolayı teşekkür ediyorum.

Şimdiden cevaplarınız içşn teşekkürler.
Tütsüler için genelde buhurdanlıklar var onları kullanabilirsiniz, ayrıca tütsülük sadece o işe yaramalıdır, o amaçla alınmış olmalı ve sadece o iş için kullanılmalıdır.
Diğer sorunuza gelince cep telefonu, uydu telefonu gibi teknolojiler başlı başına engelleyici ve zararlı bir unsurdur. ( Uç noktadaki örnekler dışında. )

sabii

Kayıtlı Üye
En yakın zamanda mutlaka denemeliyim. Gerçekten çok teşekkürler. Son zamanlarda bu tarz bir maji araştırması içerisindeydim, az önce tesadüfen gördüm ve çok mutluyum. Çok çok teşekkürler.