Hangi burç nerede yaşamalı?

kırmızı kadın

Kayıtlı Üye
İkizler için 'Finlandiya' denmiş :) Bende bir İkizlerim ve olaya bakın, ileride Finlandiya'ya yerleşmeyi planlıyorum :))) Harika bir şey bu.

joys

Kayıtlı Üye
İş
Tekamülü hayırlısı ile tamamlamak İNŞALLAH tıpkı her insan gibi...
Yükselenim, ay burcum, güneş burcum filan hepsine bakınca ortaya çıkan durum biraz karışık gibi görünse de deniz kıyısı olması gerektiği kesin. Ki metcut da öyledir çok şükür ALLAHA. :D bu da demektir ki doğru yerdeyim. Teşekkürler.

CadıAdayı

Kayıtlı Üye
Üniversite için gitmek istediğim yer İzmir ve balık burcuyum. Çekiyor galiba o şehirler biz farkında olmadan

Chaos

Kayıtlı Üye
Balık burcuyum tam bir Irlanda aşığıyım onu yazmamış :D Tibeti falan da hiç sevmem oysa :D

ekirek24

Kayıtlı Üye
tibetle en son okuduğum şeyden sonra çok tiksindim irite oldum ölülerini akbabalara yediriyorlar vahşet kasaplık diğer ülke insanları huyları gelenekleri çok garip ülkem heryerden güzel

gbkn

Kayıtlı Üye
AKREP: Derin bilginin ve dedektiflerin burcu Akrepler, ilginç neresi varsa sevebilirler. Doğayı ve insanları yakından tanıdıkları için korkmadan her yerde yaşama şansına sahipler, özellikle Türkiye’nin her şehri uygundur.

Denizin ya da bir su havzasının olmadığı bir yerde mutlu olamazlar. Güney Afrika, Hindistan, Macaristan, Avusturya ve Japonya ilgilerini çekebilir.

YAY: Özgür insanlar olan Yaylara karavan ya da teknede yaşamalarını önerebiliriz. Sıcak, yüksek binalarla dolmamış ve yeşil alanı bol minik şehirler önerilebilir. Adalara bayılırlar. Çoğu aslında yurtdışında yaşamayı tercih edebilir.

Avustralya, Finlandiya, Amerika, İsveç ve Peru ruhlarına hitap eder. Yaylar yurtdışında her aktiviteye katılır ve dolu dolu dönerler. Tabii dönmek isterlerse.

Huzur ve guven buldugum, sakin, dogal yasamla iç içe, her turlu ımkana sahıp veya imkan merkezlerıne yakın yerler benım ıcın ıdeal yasam alanlarıdır..
Burcu akrep ve yogun akrep etkısı tasıyan, yukselenı yay bırı olarak Turkıye harıc japonya, Avustralya, Guney Afrıka bana uyar dıyebılecegım yerlerdır..