hamamotu(zırnık)

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Üzgünüm ben yeni gördüm bunu. Ya bizimkiler biz bebekken yapmışlar ve yeni doğan fareymiş. Nasıl etki ediyorsa oluyor bilmiyorum. Şimdi yapsanız olacağını sanmam. Birde düşünsenize fareyi elinizle tutup canlı canlı ıyk

kunnikfunnik

Kayıtlı Üye
Ben neredeyse 5 yıldır hamam otu kullanıyorum burada sarı kına olarakta geçiyor. Öncelikle ben 10-15 dk. arası tutuyorum. Zaten koptuğu belli oluyor tüylerin, kuruyorda zaten. İnce bir tabaka halinde sürerseniz daha iyi sonuç alırsınız (fazlada ince değil tabii). Ben spatula yada plastik kaşıkla falan sıyırıp alıyorum öyle yıkıyorum. Çünkü tüyler baya inceliyor sürdüğünüzde çıkmayanlarda sıyırırken çıkıyor. Jilet gibi ama ince çıkıyor tüyler, jiletle alındığı gibi kalın olmuyor. Ve benim 1 haftada falan çıkıyor. Şunu da söyleyeyim yüzünüze,kollarınıza ve bacaklarınıza denemenizi tavsiye etmiyorum çünkü birkaç tüy için sürdüğünüzde daha fazla çıkar o yüzden daha çok uğraşırsınız. Mesela tüy çıkmayan bir yere sürerseniz tüyler çıkmaya başlar bilginize.

mami11982

Kayıtlı Üye
Ben kesin çözüm olarak ağda dan sonra Katır (eşek değil) sidiği sürenleri duydum. Kesin etkili olduğunu söylüyorlardı. Katır sidiği elde edemediğim için deneyemedim açıkçası :) Bu karınca yumurtasını denedim gözle görülür bir azalma var. Ağda can yakıyor ama ağda öncesinde ince bir şekilde (çok sürmeyin) anestol krem sürün ağda yapacağınız alana. 5-10 dakika sonra ağda yapın acı yok denecek kadar azalır. Ayrıca mucize beklemeyin karınca yumurtası yağından. 3 aylık periotlarda tekrarlayacaksınız. :)

Ayrıca embriyo'nun bahsettiği hayıt otunuda kullanın. Genelde hormonsal bozuklukllardan olur aşırı kıl.

Selam ve dua ile...

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Zırnık ne demek ya :D
Konuyu açan arkadaşım bide tanımını yapsan süper olurdu

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Ben kesin çözüm olarak ağda dan sonra Katır (eşek değil) sidiği sürenleri duydum. Kesin etkili olduğunu söylüyorlardı. Katır sidiği elde edemediğim için deneyemedim açıkçası :) Bu karınca yumurtasını denedim gözle görülür bir azalma var. Ağda can yakıyor ama ağda öncesinde ince bir şekilde (çok sürmeyin) anestol krem sürün ağda yapacağınız alana. 5-10 dakika sonra ağda yapın acı yok denecek kadar azalır. Ayrıca mucize beklemeyin karınca yumurtası yağından. 3 aylık periotlarda tekrarlayacaksınız. :)

Ayrıca embriyo'nun bahsettiği hayıt otunuda kullanın. Genelde hormonsal bozuklukllardan olur aşırı kıl.

Selam ve dua ile...

Katır sidiğini cüvuduma deydirceğime ölene kadar ağda yaparım daha iyi :D

xtina

Banlı Kullanıcı
ya bida çıkmicağından emin olsam katır ın idrarını bile sürerim ama çok zor durumdayım

Riddick

Banlı Kullanıcı
Xtina ciddi anlamda sıkıntınız varsa ve bu konuyla ilgili maddiyatınız varsa, lazer öneririm. Karınca yumurtası yağı vb... durumlar erkek çocukları ilk ergenliğe girmeye başladıkları günlerde tüyler kıllanmaya başladığı döneme denk getirelerek yapılıp sonuç alınan şeyler.

mami11982

Kayıtlı Üye
Xtina ciddi anlamda sıkıntınız varsa ve bu konuyla ilgili maddiyatınız varsa, lazer öneririm. Karınca yumurtası yağı vb... durumlar erkek çocukları ilk ergenliğe girmeye başladıkları günlerde tüyler kıllanmaya başladığı döneme denk getirelerek yapılıp sonuç alınan şeyler.

Riddick ben bizzat denedim karınca yağını yalnız bu piyasada patlama olmadan önceydi. Eski bir aktar abi getirtmişti irandan. Denediğimde yaşım 25'ti. Ergenlik baya bi geçmişti. %100 değil ama %60 larda bir azalma oldu.

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Hamamotu ( zırnık) zehirlidir, diğer adıda arseniktir. Eskiden erkekler hamamda yaptıkları için adını hamamotu koymuşlar. Eskiden şimdiki gibi ne jilet, ne de tüy dökücü kremler olmadığından erkekler kullanırmış, genital bölgede ve koltuk altında.
Kadınlar ağda yaparlarmış. Etkisi jilet gibiymiş, yani kökten değil, kısa süreli bir çözüm.
Ayrıca hassas ciltleri tahriş özelliği var, ancak eskiler dayanıklıymış:)

En iyi çözüm iğneli epilasyon, lazer o kadar etkili olmayabiliyor. Ya da en basitinden eczanelerden alabileceğiniz tüy dökücü krem kullanabilirsiniz. Ancak tüy dökücü kremler kısa süreli etkili, kesin çözüm değildir.

alin

Kayıtlı Üye
Sayın xtina imkanınız varsa bir uzmana giderek tüylerinizin durumuna göre lazer ya da iğneli epilasyon yaptırabilirsiniz.Artık çok daha uygun ve bitme garantili işlemler yapılıyor.Başka türlü diğer öneriler ihtimaller olur ve ne kadar sağlıklı olur tartışılır.İyi forumlar...

xtina

Banlı Kullanıcı
Doktora gitmeyi düşünüyorum, ama eğer bana lazer derse yine bir faydası olmayacak. Çünkü zaten lazere verecek param olsaydı burda bu derdin dermanını aramazdım.

mustafa taş

Kayıtlı Üye
Arkadaşım aldığın toz halindedir, bir kabın içinde tozu krem haline getir. Ne fazla cıvık olsun, ne de çok kuru. Bildiğin krem halini ılık suyla yap, sonra kullanmak istediğin bölgeye çokta değil, azda değil uygula. En fazla 5 dk bekle, kör bir spatula olur, kör bir bıçak olur. Sıyır, kurumadan anlayacaksın o zaman, nasıl olduğunu. Saygılarımla

kardelen

Kayıtlı Üye
evet eski bitki kitaplarında böyle birşey var ama merkep (eşeğin) idrarı değil sütü gerekiyor ve zırnıkla karıştırılması gerekiyor ve birdaha sürülen yerde tüy çıkmıyor ancak bende çok aradım merkep sütünü bulamadam eğer bulursanız deneyin derim....normalde toz zırnığın yapılışıda krem kıvamında olcak şekilde suyla karıştırılcak ve sürülcek 5 -10 dk. bekliycek ve sünger parçasıyla çok bastırmadan zırnık temizlencek ve yıkıycaksınız ( eğer süngeri çok bastırarak yaparsanız tahriş edersiniz.. acık yara olan yere kesinlikle sürmeyin..)

müşterilerime önerdiğim bu şekilde ve çok sattığım bir üründür zırnık :benim mesleğim baharat ( aktar )...

xtina

Banlı Kullanıcı
bizim burası köyümsü bi yer zaten yanlız formülü biraz daha açıklarsanız sevinirim mesela nekadar zırnığa nekadra eşşek sütü gerekiyo bide hangi kitaptan aldığınızıda söylerseniz sevinirim

dertlipınar

Kayıtlı Üye
İş
emekliÄŸim
hayırlı akşamlar efendim
aldığınız ürün bayatlamış bundan dolayı etkili olmamıştır .ağdayla temizledikten sonra katır idrarı sürülürse önce seyrekleşip sonrada yok oluyor. ağdayı kendiniz evde yapabilirsiniz. iki yemek kaşığı toz şeker yarım kahve fincanı su kaynasın surup hale geldiğnde limon damlatın ıslak zeminin üzerine dökün az soğuğunca elinizle alıştırın uzatıp katlayın birkaç kez sonrada uygulayın ben bildiğimi size önerdim .
saygılarımla