Halüsinasyon Görüyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Elfangel

Kayıtlı Üye
Bir süre meditasyon da dahil olmak üzere, beyninizin titreşim frekansını değiştirecek istemli faaliyetlerden uzak durmanız öneririm. Kaya ya da deniz tuzu ile vücudunuzu ovarak banyo yapın. Evinizi adaçayı ile tütsüleyin. Bunu yaparken benim dışımda gelişen her türlü negatif enerjiden kurtulmaya niyet ediyorum şeklinde niyetlenin. Evinizi sirkeli su ile silin, mümkünse eşyaları yerlerinden biraz oynatın. Başka faaliyetlere yönelerek zihninizde meşguliyet yaratın. Eğer sorun devam ederse yardım alın. Sevgiler.

runnllrunn

Kayıtlı Üye
Selamun aleyküm, ilk başta söyleyeceklerim sadece bir tavsiyedir, yapip yapmamak size kalmıştır.
Gusulsuz gezmemeye çalışın, gunde bir defada olsa cin suresini okumanız takdirinde cinlerin musallatindan korunursunuz.
Odanızin duvarına Kıble tarafina Allahin ismini alabilirsiniz. Banyoda ise girmeden once okunacak duaları bulup okuyun.
Selametle kalın.
Aleyküm selam,inancım doğrultusunda gusül abdestsiz gezmem fakat banyo dualarını senin önerinle banyoya girmeden önce okuyorum tavsiyelerin için çok teşekkür ederim,
Sevgi ve ışıkla...

runnllrunn

Kayıtlı Üye
Bir süre meditasyon da dahil olmak üzere, beyninizin titreşim frekansını değiştirecek istemli faaliyetlerden uzak durmanız öneririm. Kaya ya da deniz tuzu ile vücudunuzu ovarak banyo yapın. Evinizi adaçayı ile tütsüleyin. Bunu yaparken benim dışımda gelişen her türlü negatif enerjiden kurtulmaya niyet ediyorum şeklinde niyetlenin. Evinizi sirkeli su ile silin, mümkünse eşyaları yerlerinden biraz oynatın. Başka faaliyetlere yönelerek zihninizde meşguliyet yaratın. Eğer sorun devam ederse yardım alın. Sevgiler.
Günde 15 dakika meditasyon yapıyorum,beyin frekansını değiştirecek istemli faaliyetler derken affola ne demek istediğinizi açıkca belirtirseniz.Kaya tuzuyla banyo yapıyorum varlığın olduğuna kanaat getirdiğim günden beri.Adaçayını alıp evimi ilk fırsatta tütsüliyicem niyetide unutmamak şartıyla tabii.Dediklerinizi elimde olanlar ve alabiliceklerim şartıyla yerine getiricem teşekkür ederim.

Sasdad

Kayıtlı Üye
Arkadaşım Sen Bu meditasyon , yoga gibi olaylara kafayı takarsan içinden çıkamazsın hepsi boş işler ... Müslüman Olduğuna Göre Dini Uygulamalar var onları yap psikolojik olma ihtimalini görmüyorum çünkü daha önce davet yapmışsın.

runnllrunn

Kayıtlı Üye
Arkadaşım Sen Bu meditasyon , yoga gibi olaylara kafayı takarsan içinden çıkamazsın hepsi boş işler ... Müslüman Olduğuna Göre Dini Uygulamalar var onları yap psikolojik olma ihtimalini görmüyorum çünkü daha önce davet yapmışsın.
Angels kardeşim meditasyon,yoga yaparak rahatlarım gündelik hayatımda zaten,bu olay başıma gelince emin olabilirsin ki meditasyon yapma süremi arttırdım 10 dakikaysa 15 dakika gibi,emin olabilirsin ki rahatlatır insanı. Herkesin kendi görüşü tabii ama forumda hemen hemen herkesin yaptığı bi uygulamaya boş işler adını koyamazsın

İsiS2

Kayıtlı Üye
İş
kuantum drama uzmanı
Bu konunun sadece orman yürüyüşü, sahil gezisi,meditasyon v.s... ile çözümlenebileceğine lütfen önce kendiniz inanın!Ortada bir sorun varsa ve tek başınıza bu sorundan kurtulmayı deneyipte kurtulamıyorsanız kesinlikle bu konuda uzman bir kişiyle görüşüp sorunun kökten çözülmesi için yardım almanızı öneririm...

Sasdad

Kayıtlı Üye
Bu konunun sadece orman yürüyüşü, sahil gezisi,meditasyon v.s... ile çözümlenebileceğine lütfen önce kendiniz inanın!Ortada bir sorun varsa ve tek başınıza bu sorundan kurtulmayı deneyipte kurtulamıyorsanız kesinlikle bu konuda uzman bir kişiyle görüşüp sorunun kökten çözülmesi için yardım almanızı öneririm...
Demek istediğim buydu istersen sabahtan akşama kadar meditasyon yap hiç bi işe yaramaz anca kendini kandırırsın ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...