Halsizlik baş dönmesi ve mide bulantısı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ori

Kayıtlı Üye
Bazı arkadaşlarımız hemen paranormal olaylara bağlamış yine. En iyisi siz bir doktora görünün en iyi başa çıkma yöntemlerini o size anlatır.

evli misiniz? gebelik olabilir mi?

Dikkatsizliğin yarattığı bir yorum yorum daha :D :D Gece gece güldürdünüz beni ihtiyacım vardı gerçekten :D Çok teşekkürler. :) :D

mehmet970

Kayıtlı Üye
meyve ye pekmez ve bal ye canavar gibi olursun Narsuyunu çok seviyorum resmen enerji akıyo insanın içine

vay kardeşim bunu nasıl unuttum ben ? Pekmez ve nar suyu tamam depolıycam :p

Halsizlik,baş dönmesi, mide bulantısı kansızlıktan tutun da kafa içi tümorlere kadar sayısız durumda görülür, tamamen psikolojik de olabilir. Nasıl bir çözüm bekliyorsunuz buradan doğru? Aradığınız cevap parapsikolojik bir cevap ise ne yaptınız, hangi uygulamadan sonra böyle olduğunu da yazarsanız daha açıklayıcı olacaktır.

herhangi bir uygulama yapmadım efendim öyle şeylerden uzak duruyorum çünkü bünyem kaldırmaz ve becerim de yok

evli misiniz? gebelik olabilir mi?

kardeşim Allah'da seni güldürsün :D :D :biggrinjester:

bunlar bende yıllardır var bu aya kadar tespit edilmiş hiçbir hastalığım yoktu. son gittiğim doktor kronik yorgunluk teşhisi koydu ilaç verdi ama değişen birşey yok. özellikle sabahları mide bulantısı depresyon durumunda olurmuş bir de psikiyatriste gitmek gerek.

gidicem evet , dediğin gibi kronik yorgunluk olabilir ben de zaten yoğun strese bağlıyorum ama yine de bir uzmana görünücem .
Benim buraya bu konuyu açma sebebim , diğer arkadaşların başından da bu olay geçtimi geçtiyse ne gibi yöntemler denemişlerde faydalı olmuş diye açtım.
Ama herhangi davet olayı denemedim denemem de çünkü bünyem kaldırmaz ve yeteneğim de yok ..

Bazı arkadaşlarımız hemen paranormal olaylara bağlamış yine. En iyisi siz bir doktora görünün en iyi başa çıkma yöntemlerini o size anlatır.

evet hemen o olaylara bağlayanlar var :)

serpil 70

Kayıtlı Üye
Tansiyon gibi bir sorununuz yoksa size psikiyatriye gitmenizi öneririm.. Aynı durumları bende yaşadım çünkü.. Doktor doktor gezdim bir sonuç alamadım..
Psikiyatri kesin çözüm oldu..

AJA

Elit Üye
Şaka gibisiniz bazılarınız :D güldürdünüz beni bu saatte kendi kendime :D :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...