Half demon olanlar hala aramızda mı ? Varsalar eğer onların half demon olduğunu nasıl anlarız

ℳ?????_ℬ???

Kayıtlı Üye
Half demonların psişik yetenekleri varmış ve vücutlarında mühür gibi şey olurmuş değişiklik gösterebilirmiş. ben bu kadar biliyorum sadece. bu konuda bilgili olan anlatabilirmi daha geniş şekilde

Willard Deleyn

Kayıtlı Üye
İş
Çevirmen
Cadı ya da demon olmak, cadı ya da demonları görmek sizin için neden bu kadar önemli, bu soruya samimi olarak kendiniz cevabını bulduğunuzda, bulduğunuz cevaba göre arayışınız anlam kazanacak ya da kaybedecektir. Supernatural ya da değil, fantastik şeyler arıyorsanız, hayatınıza anlam katacak çok farklı alanlar da mevcut.

Hidraw

Kayıtlı Üye
Cadı ya da demon olmak, cadı ya da demonları görmek sizin için neden bu kadar önemli, bu soruya samimi olarak kendiniz cevabını bulduğunuzda, bulduğunuz cevaba göre arayışınız anlam kazanacak ya da kaybedecektir. Supernatural ya da değil, fantastik şeyler arıyorsanız, hayatınıza anlam katacak çok farklı alanlar da mevcut.
Bizim amacımız fantastik şeyleri bulmak değil gerçek sihirli açığa çıkarmak cadıların ve damonların olduğuna inanıyorum belki bende cadıyım bunu bilemezsin bu sayfa aşağılayıcı yorumlar için degil Bilgi paylaşımı esası üzerine kurulu

Willard Deleyn

Kayıtlı Üye
İş
Çevirmen
Amacınızda başarılar dilerim.
Ama sorumu anlamadınız ya da ben anlatamadım.
Yaklaşık 5 tane konu başlığı açıldı sadece aynı konu üzerine.
Siteyi gezerseniz zaten genel içerik sizin bahsettiğiniz hususlardan farklı bir içeriğe sahip değil, hatta çok daha ötesine sahip. Biz de ilgileniyoruz hakkıyla bahsettiğiniz şeylerin bazılarıyla. Ama konu bu değil.
Sihirleri açığa çıkarmak cadı görmek felan gibi arayışlar, net vizyonu temsil etmez. Bunu yaptığınızda ne yapacaksınız? Nasibiniz var mı bilemem ama sorduğum soruları bile aşağılama olarak görüyorsunuz, amacım içgörü oluşturmaktı. Ve içgörü oluşmadan hevesle girilen işten iyi nasiplenilmez.

Sorumu tekrar okuyun. Sadece fantastik bir arayış mı? Yoksa nedenlerinizin farkında olduğunuz, ilerisinde sorumluluk alabileceğinize inandığınız şeyler mi? Bunları sormam aşağılama değildir öyle tahmin ediyorum.

Umarım nasibiniz neyse hakkınıza da o olur.
Kolay gelsin.

ℳ?????_ℬ???

Kayıtlı Üye

Benim için önemli normal gündelik hayatımda bile bu tarz ortama sahibiz bu tarz ortam dedim diye büyücü ortamı filan değil daha farklı bu tarz şeylerin gerçekliğini gördüm ve aile ortamı gibi düşünün gelecek nesile bilgilerin aktarıldığını söyleyebilirim-gerçek yaşantımda- .Ben gayette içimdeki sorulara cevap vermeye başlıyorum ama o sırada internet ortamından da yararlanıyorum. Hayatımın anlamı sıradan olmadığı içinde mutluyum

ℳ?????_ℬ???

Kayıtlı Üye
Amacınızda başarılar dilerim.
Ama sorumu anlamadınız ya da ben anlatamadım.
Yaklaşık 5 tane konu başlığı açıldı sadece aynı konu üzerine.
Siteyi gezerseniz zaten genel içerik sizin bahsettiğiniz hususlardan farklı bir içeriğe sahip değil, hatta çok daha ötesine sahip. Biz de ilgileniyoruz hakkıyla bahsettiğiniz şeylerin bazılarıyla. Ama konu bu değil.
Sihirleri açığa çıkarmak cadı görmek felan gibi arayışlar, net vizyonu temsil etmez. Bunu yaptığınızda ne yapacaksınız? Nasibiniz var mı bilemem ama sorduğum soruları bile aşağılama olarak görüyorsunuz, amacım içgörü oluşturmaktı. Ve içgörü oluşmadan hevesle girilen işten iyi nasiplenilmez.

Sorumu tekrar okuyun. Sadece fantastik bir arayış mı? Yoksa nedenlerinizin farkında olduğunuz, ilerisinde sorumluluk alabileceğinize inandığınız şeyler mi? Bunları sormam aşağılama değildir öyle tahmin ediyorum.

Umarım nasibiniz neyse hakkınıza da o olur.
Kolay gelsin.
Bu konunun olayı cadılık değil hatırlatırım "bunu yaptığınızda ne yapıcaksınız" derken.. Dediğim gibi normal yaşantım hakkında fikriniz yok bu arada teşekkürler sitede bu başlıkta soru açıldığını bilgilendirdiğiniz için yeni olduğum için sitede bulamıyorum bazen

Willard Deleyn

Kayıtlı Üye
İş
Çevirmen
Öyleyse Melina Hanım, madem anlaşamıyoruz, farklı noktadan yaklaşayım.

Aradığın şeyden bahsetmek yerine, kendinde gördüğün yeteneklerden bahset, genelde bu şekilde daha kolay yol alırız.
Mesela gece tekinsiz sesler duyuyorum, bunun anlamı nedir?
Ortama girince kendime yabancı hisler benimmiş gibi geliyor, acaba neden?

Bu ve bunun gibi.
Bildiklerimizden başlamak, bilmediğimize şartlanmaktan evladır.
Saygılarımla.

ℳ?????_ℬ???

Kayıtlı Üye
Öyleyse Melina Hanım, madem anlaşamıyoruz, farklı noktadan yaklaşayım.

Aradığın şeyden bahsetmek yerine, kendinde gördüğün yeteneklerden bahset, genelde bu şekilde daha kolay yol alırız.
Mesela gece tekinsiz sesler duyuyorum, bunun anlamı nedir?
Ortama girince kendime yabancı hisler benimmiş gibi geliyor, acaba neden?

Bu ve bunun gibi.
Bildiklerimizden başlamak, bilmediğimize şartlanmaktan evladır.
Saygılarımla.

Kendi yeteneklerimi paylaşamam sadece büyük aile diye bahsettiğim yerde bilinir ve ben burada sadece sorular soruyorum size half demonlardan bahsedermisiniz onun hakkında bilgilerim eksik dedim ama siz konuyu öyle değiştirdiniz ki fantastik mi arıyorsunuz ve benzeri diye konudan sapıp kendi yeteneklerimden bahsetmemi istiyorsunuz gereksiz süslü cümlelere gerek yok soruma cevap vermediniz ama harika yoldan saptırdınız

Aisling

Kayıtlı Üye
Yani melez bir türden bahsediyoruz. Fakat bu imkansız. Elementler farklı, tür farklı en başta varoluş farklı. Bedeni olan, karbon bazlı bir varlık ile bedensiz enerjisel bir varlığın birleşebilmesi imkansız. Ya da ortaya yeni bir yaşam -bebek- çıkması imkansız. Ve fikrimi belirteceğim ki bu çok hastalıklı bir düşünce tipi. Birazda egosal gibime geliyor. Doğası aynı olmayan iki varlığın uyumu mümkün değildir. İnsanın uyumu ancak insan iledir.

ℳ?????_ℬ???

Kayıtlı Üye
Yani melez bir türden bahsediyoruz. Fakat bu imkansız. Elementler farklı, tür farklı en başta varoluş farklı. Bedeni olan, karbon bazlı bir varlık ile bedensiz enerjisel bir varlığın birleşebilmesi imkansız. Ya da ortaya yeni bir yaşam -bebek- çıkması imkansız. Ve fikrimi belirteceğim ki bu çok hastalıklı bir düşünce tipi. Birazda egosal gibime geliyor. Doğası aynı olmayan iki varlığın uyumu mümkün değildir. İnsanın uyumu ancak insan iledir.

İlahi kitapta da meleğin insan suretine girmesinden bahsetmiştir bu demon gibileri içinde geçerli olabilir ki çevrede cinlerle evli olan insanlar çocukları olanlar var hastalıklı düşünce değil kanıtlanabilir bir şey. insan illaki insan ile olacak diye bir şey yok, ilahi kitapta üstü kapalı veya şifreli anlatılıyo olabilir ama bunun ötesi var çoğu bildiğimizin ötesi..Fikrimi belirteceğim bahanesiyle yargılamanızı da tebrik ediyorum gerçekten o zaman bende fikrimi belirteceğim ki bu çok küçük bakış açısı kendinizi tanımlarla sınırladığınız için asla büyük pencereyi göremeyeceksiniz. iyi günler

Willard Deleyn

Kayıtlı Üye
İş
Çevirmen
Melina hanım, algılarınızı ve amacınızı halen anlayamadım, amacım musallat olmak da değil ama frenleyemiyorum.

Bakın büyük aileden bahsettiniz, onlarla bu konuyu tartışın, madem biz bu kadar küstahız. Ve üstün yetenekleriniz bize anlatamayacağınız kadar kutsal.

Amacınız birilerinin size nefilim olduğunuzu söylemesini sağlatmaksa, boşa oyalanmayın.

Yeterince Tomb Raider Angel of Darkness oynarsanız, belki melez varlıklar görebilirsiniz. Esaslı hem de. O zaman gelin bize anlatın tecrübenizi, biz de yorumlamaya çalışalım.

Ortaya malzeme vermiyorsunuz, ama pasta yapın diyorsunuz. Ve insanlar farklı tepkiler verince köpürüyorsunuz.
Belki bazılarımız çıldırmış ya da delüzyonel olabilir, hatta ben de olabilirim, ama temelde tecrübe üzerinden konuşulur böyle şeylerde. Havayı öremeyiz size istediğiniz giysiyi giydirmek için.

Ha ben ilim yapacağım deyip simya gibi alanlara girecek olursanız, zaten forumda gerekli bölümler açık. Aradığınız bilgiyi de sormadan önce mesela varolan paylaşımlardan başlayıp okuyun, sonra sora sora bilgi gelişir zaten. reasoning kabiliyetimiz var, yarı demon olmasak da. (Yani öyle umuyorum)

skyvalker

Kayıtlı Üye
Ben yeni katıldım ancak mühür konusu ilgimi çekti gözle göremediğimiz insanların adını söylemeyi çekindiği cinler ile bir Alakası var mı var ise bu mühür nasıl oluştu lütfen anlatır mısınız

ℳ?????_ℬ???

Kayıtlı Üye
Melina hanım, algılarınızı ve amacınızı halen anlayamadım, amacım musallat olmak da değil ama frenleyemiyorum.

Bakın büyük aileden bahsettiniz, onlarla bu konuyu tartışın, madem biz bu kadar küstahız. Ve üstün yetenekleriniz bize anlatamayacağınız kadar kutsal.

Amacınız birilerinin size nefilim olduğunuzu söylemesini sağlatmaksa, boşa oyalanmayın.

Yeterince Tomb Raider Angel of Darkness oynarsanız, belki melez varlıklar görebilirsiniz. Esaslı hem de. O zaman gelin bize anlatın tecrübenizi, biz de yorumlamaya çalışalım.

Ortaya malzeme vermiyorsunuz, ama pasta yapın diyorsunuz. Ve insanlar farklı tepkiler verince köpürüyorsunuz.
Belki bazılarımız çıldırmış ya da delüzyonel olabilir, hatta ben de olabilirim, ama temelde tecrübe üzerinden konuşulur böyle şeylerde. Havayı öremeyiz size istediğiniz giysiyi giydirmek için.

Ha ben ilim yapacağım deyip simya gibi alanlara girecek olursanız, zaten forumda gerekli bölümler açık. Aradığınız bilgiyi de sormadan önce mesela varolan paylaşımlardan başlayıp okuyun, sonra sora sora bilgi gelişir zaten. reasoning kabiliyetimiz var, yarı demon olmasak da. (Yani öyle umuyorum)

Bu benim ilk sorumdu formdaki ve diğer formlarda aradığım konuyu nasıl bakacağımı bilmiyordum böyle bir konu varmı haberim dahi yoktu çünkü yeniydim zaten bende iyice forumda gezince baktım önceden açılan konulara bu half demon konusu vardı okudum orda ,burda tam net cevap alamasamda öncekilerden buldum o yüzden rahatım ayrıca size küstah filan ima etmedim efsane üstün değilim büyük aile deyip geçtim topluluğumuza sadece benim sorumu ilk baş başka yerlere yönelmeseydi bu tarz kaymazdı konu benim yeteneğim ne alaka gerçekten burda ortaya malzeme ne verebilirim gerçekten yaşadığımı mı anlatıyım gördüklerimi mi direk soruyorum işte bu nedir varmı diye kendimden örnek verip anlatmak zoeunda değilim neden bu kadar kin tuttunuz içinizde onuda anlayamadım yinede yorumlarınız için teşekkür ederim