Güç Yüzüğü Yapabilir Miyiz?

dhardhar

Kayıtlı Üye
Evet sevgili forum dostlari. Bir guc yuzugu talebim var. Bir yuzugu guc yuzugune nasil donusturabilirim? Bu mumkun degilse tarihte guc yuzuklerinin materyali nedir bu konuda bilgi var midir? Olmadi o materyalden yuzuk yaptirayim. Dhardhar sen akilli uslu bilimsel bir adamdin hayirdir ne guc yuzugu diye soranlar olabilir evet ikilemdeyim ancak ileride guc yuzugu takacagimi hissediyor ve biliyorum. Acikcasi sabirsizim:)

Broad

Banlı Kullanıcı
Evet sevgili forum dostlari. Bir guc yuzugu talebim var. Bir yuzugu guc yuzugune nasil donusturabilirim? Bu mumkun degilse tarihte guc yuzuklerinin materyali nedir bu konuda bilgi var midir? Olmadi o materyalden yuzuk yaptirayim. Dhardhar sen akilli uslu bilimsel bir adamdin hayirdir ne guc yuzugu diye soranlar olabilir evet ikilemdeyim ancak ileride guc yuzugu takacagimi hissediyor ve biliyorum. Acikcasi sabirsizim:)
Bu gece buralarin suyuna ilac mi kattilar anlamadim. Ne gucu, ne yuzugu. Yuzuk mordorda yok edildi. Konusunu acma ki nazguller gelip senide almasin.

DAİMON

Kayıtlı Üye
Bu gece buralarin suyuna ilac mi kattilar anlamadim. Ne gucu, ne yuzugu. Yuzuk mordorda yok edildi. Konusunu acma ki nazguller gelip senide almasin.
Almasın almasın. ?

Keramet yüzükte sanırsın kaşla göz arasında cinler hallediverir
Bu soru kolaydı @dhardhar ??

dhardhar

Kayıtlı Üye
Almasın almasın. ?

Keramet yüzükte sanırsın kaşla göz arasında cinler hallediverir
Bu soru kolaydı @dhardhar ??
:cool::cool:

turarmy

Kayıtlı Üye
Uygun bi doğal taş seçip başlasak olur mu acaba? Doğum haritasını çıkarıp zamanlı kodlama, doğru materyaller, okuma üfleme

Berliner

Kayıtlı Üye
bir başka enteresan soru, sen yaptırsan ne olacak ? hz Süleyman bakır ustasıydı, parmağında kendi mührünün yüzüğü vardı, git yaptır bakalım aynı etkiyi alacakmısın ?
kerameti yüzükde materyalde değil, kişide arayınız..

dhardhar

Kayıtlı Üye
bir başka enteresan soru, sen yaptırsan ne olacak ? hz Süleyman bakır ustasıydı, parmağında kendi mührünün yüzüğü vardı, git yaptır bakalım aynı etkiyi alacakmısın ?
kerameti yüzükde materyalde değil, kişide arayınız..
Beylik laflari hepimiz seviyoruz. Sizi anliyorum. Benim arayisim kolaya kacmak veya ustunluk elde etmek degil. Baska bir amac

Merdut

Kayıtlı Üye
İşin içine başta simya olmak üzere türlü türlü ilim girmesi gerek diye düşünüyorum. Kesinlikle basit veya zor diyip geçilebilecek bir iş değil.

Benighted

Kayıtlı Üye
Güç yüzükleri elfler tarafından dövülmüş 19 yüzüktür, gizlice 20. Yüzük yani güç yüzüğünü hüküm dağı ateşinde sauron tarafından dövüldü.
Dokuz yüzük insanlara, yedi yüzük cücelerle üç yüzük elflere verildi , tek yüzüğü ise hepsine hükmetmek için yapıldı .

Benighted

Kayıtlı Üye
Adamantium bul ondan yap , eğer yüzüğü takarsan ellerinden pençeler falan çıkmaya başlar belki ;)

lesco

Kayıtlı Üye

Simya ya karşı bir yatkınlığınız mı var?

Ü

Üye silindi 58480

Keramet yüzükte değil, DE, insan da yakaladığı kerametlere sevinse de sonradan onları çok boşlayan ve frekansını ucuz şeylerden daha çok zevk alacak hale getirebilen bir varlık.

Yüksek titreşimde kalmak önemli. Metalleri yüksek titreşim yayacakları ve çekecekler şekilde craft etme sanatı tmm simya bilimdir ama, aMa, bilinç düzeyini de hammeddeden, simetriden(Süleyman yıldızı, tetraküp vs), iyonosferden, hatta kendi genlerinden data toplayabilecek duyarlılığa getirmek te gerek.

Yüzük çok şeydir. Bi kere kulağa küpedir. Ne kadar güçlü olduğunun sembolüdür. O sembol üst üste seni yaniltmayan deneyimlerini depo eden hafıza görevi de görür. Kritik dönemeçlerde zayıf düştüğünde bilincine format attığında yüzük sadece destanları ve arketiplerini sana geri kazandırabilir. Turn back yaşarsın.

Tabi bir simyaci isen.