görüşü açık olan kim var

mhs

Kayıtlı Üye
görüşü açık olan bana yardım edecek kimse var
konu ciddi
gördüklerimi ve duyduklarımı ayırt edemiyorum
diğer varlıklara elimle müdahale edebiliyorum

Aisling

Kayıtlı Üye
Ee konunuz biraz havada kalmış. Ne istediğiniz tam olarak anlaşılmıyor. Ve şu her konuya özenle "Psikoloğa gittiniz mi?" yazan tiplerden olmak istemiyorum ama gerçekten... Psikoloğa gittiniz mi? Gördüklerinizin halüsinasyon olma ihtimali de var. Gördüklerimi ve duyduklarımı ayırt edemiyorum demeniz bile, gerçeklik algınızın kırıldığını gösteriyor. Varlık ile sanrı arasında çok ince çizgiler var çünkü :) Burda sorun yoksa... Gördüklerinizi tarif eder misiniz? Ve ne gibi bir yardım istiyorsunuz?

mhs

Kayıtlı Üye
merak etmeyin psikolojik bir şey değil
cinleri ruhanileri diyorum
ayırt edemiyorum
gördüklerim duyduklarım teyitli
çoğu kişiyle görüştüm yardımcı olmadılar

mhs

Kayıtlı Üye
görüp te duyup ta ayırt edebilen varmı

Aisling

Kayıtlı Üye
Bir şey(ler) soracağım... Yüzleri var mı yok mu? Yüzleri varsa cirkinler mi, yoksa siz onları güzel olarak mı görüyorsunuz? Silüet, gölge yahut duman olarak mı görüyorsunuz? Yoksa insansı bedenlerle mı? Gördüğünüz şeyler siyah mı? Siyah insanlara mı benziyorlar?

mhs

Kayıtlı Üye
silüet olarak
orada bişe var

birde kayıp şeylerin çoğunu biliyorum
olacakları biliyorum
çoğu zamanda aklından veya kalbinden geçeni biliyorum
ama bunları nereden bildiğimi bilmiyorum

Seuta

Kayıtlı Üye
Sizin gorusunuz zaten acik konusmaya calismalsiniz eger istiyorsaniz

mhs

Kayıtlı Üye
Bir şey(ler) soracağım... Yüzleri var mı yok mu? Yüzleri varsa cirkinler mi, yoksa siz onları güzel olarak mı görüyorsunuz? Silüet, gölge yahut duman olarak mı görüyorsunuz? Yoksa insansı bedenlerle mı? Gördüğünüz şeyler siyah mı? Siyah insanlara mı benziyorlar?
Aslında söylediklernizin hepsini yer yer görüyorum siyah var. Beyaz var yüzü gözüken gözükmeyen
İnsana benziyor benzemiyoR

S

SoldierO

Yada öyle kimseler yoktur xp yada arkadaşımız yardımı hak eden biri değildir. Yadaaaa enerjileri tükenmiş, pilleri bitmiştir. Yadaaa çok daha önemli işleri vardır. Klavye başında hayal kurmak ve üstün görünmek gibi.
Kont dünden beri yazdığın şeyleri takip ediyorum. Görmediğin , bilmediğin ve yaşamadığın şeyler hakkında yorum yapmaya bayılıyorsun :)

Kont Dracula

Banlı Kullanıcı
Karanlığın uçurumuna daldım dibe gidiyorum.
Kont dünden beri yazdığın şeyleri takip ediyorum. Görmediğin , bilmediğin ve yaşamadığın şeyler hakkında yorum yapmaya bayılıyorsun :)
Öyle ise ne olacak kanka çarpar mısınız ? Yamulur muyurm ?enerjimi mi sömürürsünüz? Hadi bir gerçeklik bekliyorum arkadaşlar sizden.

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
bunu cevaplaması için görüşü açık birine gerek yok yetenek olabilir bu veya yukarda dendiği gibi görüşünüz açık forumda 3. göz açma durugörü çalışmalarını araştırın ilerlerseniz daha fazlasını görebileceğinzi ayırt edebileceğinizi düşünüyorum ulu orta yerde söylemeyin ama görebildiğinizi söylenmemesi gerektiğini söylemişlerdi

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Merhaba,

Öncelikle şahsınız adına özel bir yeteneğiniz olduğunu düşünmüyorum. Muhtemelen bulunduğunuz bölgede (enlemde) yaşayanlar ile ölüler arasında ki bir yırtıktan sızan varlıklar var. Bu varlıklar dünyada kalabilmek amacıyla bir enerji tutunuşuna ihtiyaç duyarlar. Ancak tutundukları enerjinin de kendilerini istemesi gerek ki kalabilsinler. Size muhtemelen bazı yetilerini aktardılar ve yetileri aracılığıyla sizinle bağlantı kurdular. Bu yetilerin, özel yeteneğiniz olduğunu düşünüyorsunuz ya da öyle olduğuna inanmak istiyorsunuz, bu durumda o varlıkların kalabilmesini sağlıyor. Ancak bu gibi varlıklar belli bir enerji düzeyine ulaştıktan sonra dünyada sizin enerjinize gerek kalmaksızın yaşamlarını devam ettirebilirler. Ardından tarafınıza musallat olabilir ya da enerjinizin tamamını beslenebilmek amacıyla belli aralıklarla yüklü şekilde çekebilirler. Lütfen yetilerinizin size ait olup olmadığı hakkında net bilgi edinin. Farklı bir varlığın enerjisini kullanarak edindiğiniz bilgiler size anlık mutluluk verebilir ancak ebedi bağlılık da getirebilir.

Bilginize Saygılarımla.

FouR ≛

Banlı Kullanıcı
İş
Sıradan
Benim görüşüm açık istersen mesaj atabilirsiniz

• Beğendim
Tepkiler: mhs