Gördügüm adam kimdi ?

ardel

Kayıtlı Üye
Cinlerin oyunundan başka birşey değil ayetel kürsiyi ağzınızdan düşürmeyin her akşan nas felak ayetel kürsi okuyup. Üfleyin

beklenen_bebek

Kayıtlı Üye
Arkadaslar olay bır daha tekrarlanmadı zaten suan yanımda kardesım var esım yokken onunla kalıyorum ruhanı bırsey oldugunuda dusunmuyorum artık o zamn oyle hıssetım kım benımle ugrasır dıye ? , ama korkusu kalıyor ıste ınsanın ıcınde ben 4 yılda topladıgım cesaretı 10 dakıkada kaybettım yoksa 7 ay kadar bır suredır hep tek kalıyorum gecenın bır yarısı hıcboyle bırsey olmamıstı , gorumceme boyle bırsey oldu dedıgım gece olay oldu yanı bılmıyorum bırılerı bısey yaptı ya da ben anlamadım kafam karıstı ! tabı dualarımı okuyorum ama ınsanın ıcınden o korku gıtmıyor , kım yaptıysada ALLAHından bulsun dıyorum allaha havale edıyorum en kısa suredede tasınacagız ınsallah , psıkolojım alt ust oldu :(

Kafama gore su ya da bu dıyemıyorum , eşım ayak ızı falan yok deyınce bırde resmen alay eder gıbı gulunce aklım dırekmen oraya aktı gıttı , ruhanı dedım yanı , o saatte kım gelırse artık ? komsumda dıyor sen gencsın bırı gormus pesıne takılmıstır dıye bu zmana kadar nıye boyle bırsey olmadı o vakıt cok kafam karıstı , neyı nasıl dusunecegımı sasırdım , esımde cok rahat davrandı valla garıbıme gıttı verdı sılahı gelırse yok havaya ates et bıse olmaz dedı yahu ben tutmayı bılmıyorum ates nasıl edeyım ? ya kendıme zarar verırsem ? bıraz ınce dusunmek lazım ama nerdeee:banghead:

Demir.D

Banlı Kullanıcı
Beklenen_bebek;

Öncelikle olayın tekrarlanmamasına senindim. Korkmayan insan yoktur. Zaten cesarette korkmamak değil korktuğun anda bile doğru bildiğini yapmaktır. İnanın herkes gecenin kör karanlığında ıssız bir yerde en ufak bir seste ürperir.

Eşim hafife aldı diye düşünmeyin. Hatta bu böyle bir tavır sergilediği için mutlu bile olmasınız. Çünkü soğukkanlı davranarak iyice paniklemenizi engellemiş. Kendinizi korumanız içinde elinden geleni yapmış.

Genede daha önce söylediğim gibi fotograf makinanızı yanınızdan ayırmayın ve tedbiri elden bırakmayın. İyi forumlar.

pentagle

Kayıtlı Üye
İş
Yazar
bende sana cevap yazam nick in aklıma takıldı hamilemisiniz ? bu sorunun cevabını beklemiyecem fakat bildiğim bir şey var hamilelik süresince yada lohusalık döneminde cinlerin musallat olduklarını biliyorum fakat neden musallat oluyorlar tam bir cevap veremiyecem bizde kırsal kesimde kimisi çocukları değiştirmek için geldiklerini falan söylerler o yüzden bu dönemlerde hamile olan bayanlar yalnız bırakılmazlar eğer çocuk doğmuş ise yaztığının altına KURANI KERİM, çeşitli dualar, bıçak vs. şeyler konur

incesticide

Banlı Kullanıcı
İş
kendini gelistirmek
herkesin basına hayatında bir defa böyle paranormal olaylar gelmistir bence hem ıssız bir yerde oturuyormussunuz hem tekrarlanmamıs bidaha

Demir.D

Banlı Kullanıcı
bende sana cevap yazam nick in aklıma takıldı hamilemisiniz ? bu sorunun cevabını beklemiyecem fakat bildiğim bir şey var hamilelik süresince yada lohusalık döneminde cinlerin musallat olduklarını biliyorum fakat neden musallat oluyorlar tam bir cevap veremiyecem bizde kırsal kesimde kimisi çocukları değiştirmek için geldiklerini falan söylerler o yüzden bu dönemlerde hamile olan bayanlar yalnız bırakılmazlar eğer çocuk doğmuş ise yaztığının altına KURANI KERİM, çeşitli dualar, bıçak vs. şeyler konur

Yani kişisel fikrim bu tür şeylere pek fazla itibar etmemek lazım. Yani tabi herkesin doğrusu veya yanlışı kendine ama ''fakat bildiğim bir şey var hamilelik süresince yada lohusalık döneminde cinlerin musallat olduklarını biliyorum'' demek yanlış olur gibime geliyor. Belki gecmişte tamamen başka sebeplerden 1-2 vaka bu şekilde hamile kadınların başına gelmiş olabilir, ve eski dönemde bu tür olayların çok hızlı yayıldığını göz önüne alırsak yapılanlar (bıçak vs. ) inanış doğrultusunda tamamen tedbir amaçlı gibi görünüyor. Tıpkı her an kaza olabileceği ihtimalini düşünüp emniyet kemeri takmak gibi... Aksi halde hamile kadınlara cin musallat olur cümlesi inancım ve bilgim dahilinde bana pek mantıklı gelmiyor.

John Constantine

Kayıtlı Üye
ablacım sen ailenin yanında kal bi kaç gece senin için en iyisi bu olacaktır.

yalnizadam1981

Banlı Kullanıcı
yalnız kaldığınız akşamları, bu tür siteleri girmeyi bırakın :) gündüz vakit girin bence :)

Son Kale

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Arkadaslar gecen gun gorumceme gıttık dedımkı ılk oturma odamın camın avuruldugundan bahsetım ve oylekı evde o gunde hıcb bır ısık yakmamıs karanlıkta oturuyordum ses seda yok yanı ben olsam evde bırı oldugunu dusunmem neyse dedım boyle boyle oldu abıne soylesem mı bılmıyorum ısı falan bırakır dedım gorumcemde soyle basına bısey gelır dedı ben yıne soylemedımneyse gece 12 ye dogru eve geldık esım gıyındı cıktı bende gece tv ızlerken uyuyp kalmısım koltukta butun ısıklarıda actım gece heryerı lavobo banyo salon her yerı actım yanı dıyorum o kadar ısıgı goren ınsan gelırmı ve sadece kafasını gordum ve ellerını sesını duydum ustune basa basa ac camı ded ben ne apacagımı asırdım bısı dıyemedım hemen erdeyı cekıp bıcak aldım o sırada guldu ve ses kesıldı , evet yasım bıraz daha ılerı olsa belkıde cesaret edıp camı acar kım dıye bakardım ama korktum ıste , ve o gece gorumceme bunu soyledıgım gece eve geldıkten sonra oldu bu , burada kopek var herkeze herseye havlar o gece sokakta olmasına rahmen hıc sesı cıkmadı :eek:fftopic:gorumcemde dıyor ısıkları acma bu kadar ısıkta gelmıs gelen ısıgı kapatsam ne olacak kapalıykenden oldu sasırdım ne yapıcam bılmıyorum , polıse gıtsek dıcekler hayal gormussun ayak ızı falan yok delı damgası yerım valla
Anladığım kadarıyla zorlu bir durum oluşmuş git gide... Her neyse tavsiyem tahmin edeceğiniz gibi duadır. Cin mi insan mı belli değil. O yüzden Ayet-el Kürsi en kesin çaredir. Yine o sesler gelince Ayet-el Kürsi okuyun %99 olayı halledecektir. ALLAH (C.C)'ya emanet olun.

Teamgood

Kayıtlı Üye
İş
Milli Takım Sporcusu (Eskrim) , Müzisyen
İlla paranormal bir olay saymaya gerek yok ama adamın hal ve hareketleri garip . En iyisi olayın üçüncü kez olmasını bekle sana denileni sakın yapma . Olay tekrarlanırsa konuyu baştan aç en mantıklısı bu olur .

Cimcim

Banlı Kullanıcı
Bence gordugun adam pazar yerinde gezen ve oturdugun yerde hemen hemen herkesi taniyan insanlarin zayif noktasinadan faydalanmaya calisan koydelisi olsa gerek.
Vucudunu goremeyesinde, karanlikta kafadan alt tarafina siyah giyilirse sadece kafa gorunur ve sanki vucutsuzmus gibi durur. Eger bir cin yada buna benzer bir varlik olsa seni evin icinde rahatsiz eder ve mutlaka hergun gelir. Etrafdan sor sorustur ve koy delisinin kim oldugunu bir bilen cikacaktir.

watchman53

Kayıtlı Üye
Öncelikle yaşadığınız olay gerçekten çok can sıkıcı ve berbat bir durum. İhtimallere gelirsek dediğiniz gibi bir sapık olabilir.. Yada bir düşmanınız.
Yada sizi korkutmak istemem ama birşeye rahatsızlık vermiş olabilirsiniz. Zaten hiç bir zaman evde yalnız kalmak doğru değildir. Size önerim olabildiğince bu olayı düşünmeyin. Televizyonda böyle sizi rahatlıtacak şeyler açık olsun.. Hiç bir şekilde korku filmi izlemeyin. Duvarda falan eski resim varsa kaldırın. Pencerenize parmaklık taktırın. Önce psikolojinizi rahatlatın. Psikolojik bir olay ise zaten Allah'ın izniyle geçer. :)

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Anıların yüklendiği evdeki o eşyalara temas etmişsiniz bu yüzdende anıların görüntüleri sizede bulaşmış olabilir belki o evde yaşayanlardan birinin görüntüsüdür