Gördügüm adam kimdi ?

beklenen_bebek

Kayıtlı Üye
ay bu yorumu okuyunca cok korktum yahu hıcmı korkmuyorsunuz ben ıkıde bır arkama bakıyorum valla :eek:fftopic: benım evımın ya tarafı yanı mutfak ve lavobonun oldugu kısım bılşdıgınız ucu bucagı genıs bır orman yanı gece goz gozu gormuyor ben butun ısıkları acmıstım o sıra vurdu seslendı o ısıkla evın yanına saklanmıs o ısık sayesıne yuzunu ve ellerını gordum camı ac dıye seslendı ellerıyle ısaret edıp , evet alay etıgının farkındayım zaten yoksa bır ınsan camı ac dıcek ebn acmıcam adam bagırırı bu dıye korkup kacar o orda kahkaha attı :(hıcbırse okuyamadım zaten yuruyemedım anlık olarak

partos

Kayıtlı Üye
Anlattıklarınıza bakılırsa bu varlığın bir sapık olduğu kanaatindeyim.Flaşla bi fotoğrafını çekin olmadı polise verirsiniz

beklenen_bebek

Kayıtlı Üye
Anlattıklarınıza bakılırsa bu varlığın bir sapık olduğu kanaatindeyim.Flaşla bi fotoğrafını çekin olmadı polise verirsiniz

arkadasım dalga gececeksenız acıkca yazın cıddı bır olayıanlatıorum burada , varsın olsun kı ınsan geldı dur az bır vesıkalıgını alayıımda ondan sonra ne yapacaksan yapmı dıyeyım oda pozunu verır hemen

partos

Kayıtlı Üye
Yok demek istediğim şüpheniz metafizik yerine fiziksel olsun.Bir fotoğraf çekebilirsiniz en azından flaş anlık birşey kişi onu anlayana kadar kaçamaz bile

beklenen_bebek

Kayıtlı Üye
Yok demek istediğim şüpheniz metafizik yerine fiziksel olsun.Bir fotoğraf çekebilirsiniz en azından flaş anlık birşey kişi onu anlayana kadar kaçamaz bile

manyak herıfın kactıgı yokkı zaten resmen dalga gecıyor
benım resmen kafam dondu ya ne dusunecegımı saısrdım polıse gıtsem delı derler :eek:fftopic:
daha esım bıle ınanmıyorkı kalksın elın polısı ınansın
ıllakı ALLAH korusun bana bısey yapmasımı lazım :eek:fftopic:

kıvep

Banlı Kullanıcı
Bahçeye ağaçlara evden uzatmalı ka loyla bir kaç ampul takın etraf aydınlanır ve hem ampuller calınırsa insan işi olduğunu anlarsın. Yada bekçi köpeği besleyebilirsin kapının önünde.

eray_2

Kayıtlı Üye
Silahını al yanına yat baktı geldi ateş et havaya vur domuz şerefsizini. Bunu yapan kişi kesin çevrenizden biri sizi korkutmak amacıyla yapıyor. sizin gece evde yalnız olmadığınızı biliyor. cama falan vurması da cabası. Silahı al ateş et havaya.

Zek0808

Kayıtlı Üye
Evin içine ve çevresine kamera da yerleştirebilirsiniz. Eşinizin akıllı telefonu varsa istediği an telefonla kameralara ulaşıp an be an evi izleyebilir ya da kamera kayıtlarını kontrol edebilir. Bence mutlaka kamera taktırın. Sadece doğa üstü varlıklar için değil, sonuçta bir ormanın yanında oturuyorsunuz. Tehlikeli insanlar da olabilir o ormanda..

Revolution01

Kayıtlı Üye
Benden size tavsiye polise filan gitmeyin emin olun insan olsa bile iş çıkmaz çoğu olayda olay yeri inceleme ev halkının dahi parmak izini bulamıyor..etraflı nüfuzlu çevreniz yoksa emin olun sallamazlar.

Silah konusuna gelecek olursak,silah gerçekmi yoksa kuru sıkı vs mi?? Çünkü gerçek silahlar en basit 2.sınıf türk malı 7.65 ler bile hatırı sayılır paralardır ve ruhsat meblağı silah kadardırki belirli zamanlarda yenilemeniz icap eder herkesin harcı değildir iyi modellere hiç girmiyorum rn basitinden bir baretta 7-8000tl civarındadır.bunu şunun için anlattım ruhsatsız bir silah büyük suçtur eskaza polis çağırırsınız gelir arama yaparken denk gelir filan mazallah kelimenin tam anlamıyla eşinizi gerdirirler hiç gereği yok.heleki adamı vurursunuz ölür filan hayatınız kayar ruhsat durumundan. Benim size tavsiyem çok kaliteli bir havalı tabanca alın gerekince hiç düşünmeden ateş edebilirsiniz hem öldürmez hemde şüpheliye dünyada cehennem azabının en uç noktasını tattırır.zamanında silahlar ile çok haşır neşir biri olarak bunları bilmenizi istedim.hiçbirşey canınızdan değerli değil fakat bir hiç uğrunada kendinizi yakmayın yuvanızı yıkmayın.

En güzeli arkadaşlarında dediği gibi ormanlık tarafa bakan 2-3 spot ışık koymanız.bahçe tipi olanları var hazır tak çalıştır çok ciddi bir ışık gücü yaratır,montajıda bir o kadar kolay hazır kafesli çerçeveli kablolu sadece vidalayın yeter.belki vidaya bile gerek yok yerede koyabilirsiniz ayaklı modelleri mevcut ve meblağları 25-50 sularında iş görecek olanların.sabah kadar yanar en azından güvende tutacak mesafede aydınlığınız olur orman tarafında.

Bir diğer konu maddi durumunuzu bilmiyorum fakat faal güvenlik kamera sistemleri pahalı sayılabilecek lükse giren uğraşlardır,bütçeniz yeterli değilse aldatıcı pasif kameralar var ulaşılabilir fiyatlarda.birkaçtane takabilirsiniz caydırıcı olur.ama bana sorarsanız en temizi bir güvenlik firması ile anlaşıp kamera sistemi yaptırabilirsiniz misal pronet in evin içi ve dışını izleyebileceğiniz sistemleri var anlık ceptelefonındanda takip edilebiliyor dışarıyı tv den izleyebiliyorsunuz be panik butonu olan opsiyonları mevcut direk evinize polisi yönlendirebiliyor yahut alarm çalarak ortalığı ayağa kaldırıyor opsiyonlar keyfinize kalmış fiyatıda sözleşme sürenize göre aylık taksitler şeklinde gayet makul fiyatlarda ödenebiliyor şiddetle tavsiye ederim.
Tabi bunlar olayın insandan ötürü olması durumundaki seçenekler.ki inşallah sizi korkutan şey sadece eğlence arayan bir insandır.diğer seçeneğe girmiyorum tecrübem yok yöneticilerden akıl almanızı tavsiye ederim.biraz uzun oldu ama güvenlik es geçilemiyecek bir konudur ve emin olun yeni evli kadının güvenlik paranoyalarını yeni evli olduğum günleri hatırlayarak çok iyi bilirim o çaresizliği,yani eşimden dolayı :) az uğraşmadım sen yokken ses geldi biri geçti vs lerle :)

baysal01

Kayıtlı Üye
ayetel kürsi okuyun. Kıyametten başka hiç bir şey zarar veremez size. Bu arada altında bir şey aramanın lüzumu yok. Delinin biri olabilir. Veya kötü amaçlı birisi. Polise gitmelisiniz.

Korunmuş_SIR

Banlı Kullanıcı
ayetel kürsi okuyun. Kıyametten başka hiç bir şey zarar veremez size. Bu arada altında bir şey aramanın lüzumu yok. Delinin biri olabilir. Veya kötü amaçlı birisi. Polise gitmelisiniz.
O kadar kolay değil o işler işte ... e ozaman musallat vakalarında hemen bi ayetel kürsi okunurdu neden adamlar 2 saat rukye tedavisi uyguluyorlar ?

Korunmuş_SIR

Banlı Kullanıcı
manyak herıfın kactıgı yokkı zaten resmen dalga gecıyor
benım resmen kafam dondu ya ne dusunecegımı saısrdım polıse gıtsem delı derler :eek:fftopic:
daha esım bıle ınanmıyorkı kalksın elın polısı ınansın
ıllakı ALLAH korusun bana bısey yapmasımı lazım :eek:fftopic:

Bence Bir bakım yaptırın ne olduğu ortaya çıkabilir o şekilde forumda az sayıda kişi bakım yapabiliyor diye biliyorum urum veyahut yule yapıyordu sanırım onlara sor veyahut çevrenizde bakım yapan bazı insanlar olabilir onlara gidin ama araştırın güvenilir olsun o şekilde gideceksenizde ...

Agita

Kayıtlı Üye
Şimdi her şeyide cine periye atmamak lazım. Bahsettin sapıtmış bir insanda olabilir(ki çok olur bu gazeteler bunlarla doludur hep).. Nacizene önerim; kaçınız.. Baya kaçın taşının kocanıza diyin buralarda manyaklar var diyin mahallenin delikanlılarına nöbet tutturun geceleri olmadı mahallece bekci tutun. Yapın bunları deliyle deli olmayın efendim.. Ben olsam direk taşınmıştım mesela cesaretinizden dolayı teprik ederim valla..

baysal01

Kayıtlı Üye
ay bu yorumu okuyunca cok korktum yahu hıcmı korkmuyorsunuz ben ıkıde bır arkama bakıyorum valla :eek:fftopic: benım evımın ya tarafı yanı mutfak ve lavobonun oldugu kısım bılşdıgınız ucu bucagı genıs bır orman yanı gece goz gozu gormuyor ben butun ısıkları acmıstım o sıra vurdu seslendı o ısıkla evın yanına saklanmıs o ısık sayesıne yuzunu ve ellerını gordum camı ac dıye seslendı ellerıyle ısaret edıp , evet alay etıgının farkındayım zaten yoksa bır ınsan camı ac dıcek ebn acmıcam adam bagırırı bu dıye korkup kacar o orda kahkaha attı :(hıcbırse okuyamadım zaten yuruyemedım anlık olarak

Cinden şeytandan neden korkuyorsunuz ? Asıl allahdan korkun. Tüm mahlukatın şerrinden allaha sığının. Sizi yarattığı gibi onlarıda allah yarattı. Kendinizi yaradana emanet edin. O sizi koruyabilecek güçtedir. Ayrıca ben böyle bir varlık olduğunu düşünmüyorum. Polise gitmeniz taraftarıyım. Neden deli damgası koysunlar öyle şeymi olurmuş hiç.

Ayrıca ;

Hz. Ömer (r.a.) buyuruyor: "Bir kimse sabahleyin yatağından kalktığında, Ayet'el-Kürsi'yi birer defa okursa, her okuyuşunda önüne, arkasına, sağına, soluna, altına, üstüne, içine sekizinci ile de kendini halka içine alırsa, o gün kimseye hiç bir kimse zarar veremez. Evinin önünde kıyamet kopsa, haberi olmaz. Maddi ve manevi ne kadar kuvvete sahip olduğunu kendisi müşahede edecektir."

Unutmayın allaha sığının.

Agita

Kayıtlı Üye
Cinden şeytandan neden korkuyorsunuz ? Asıl allahdan korkun. Tüm mahlukatın şerrinden allaha sığının. Sizi yarattığı gibi onlarıda allah yarattı. Kendinizi yaradana emanet edin. O sizi koruyabilecek güçtedir. Ayrıca ben böyle bir varlık olduğunu düşünmüyorum. Polise gitmeniz taraftarıyım. Neden deli damgası koysunlar öyle şeymi olurmuş hiç.

Ayrıca ;

Hz. Ömer (r.a.) buyuruyor: "Bir kimse sabahleyin yatağından kalktığında, Ayet'el-Kürsi'yi birer defa okursa, her okuyuşunda önüne, arkasına, sağına, soluna, altına, üstüne, içine sekizinci ile de kendini halka içine alırsa, o gün kimseye hiç bir kimse zarar veremez. Evinin önünde kıyamet kopsa, haberi olmaz. Maddi ve manevi ne kadar kuvvete sahip olduğunu kendisi müşahede edecektir."

Unutmayın allaha sığının.

Şimdi sevgili dostum şöyle bir gerçekte varki allah bu dünyada seni herşeyden korumaz. Başına gelcek her şeyi engellemez. Eger öyle olsaydı burası sınanma yeri olmazdı. Allaha emanet edilemdne öcne sen tedbirini almalısın gerisini allaha emanet etmelisindir. Buna bir şeylerde deniliyor islamda ama ben bilmiyorum. Misal bunun gerçekliginin kanııtı kerbaladır.. Bu dünya cennet degil burası sahte bir dünya burada başımıza gelenlerin bir anlamı yok Allah katında falan.. Ondan kaçsın bence..

Seyyahun

Kayıtlı Üye
Ormandan ve findiklik dan bahsetmissiniz.Sanirim tenha bir yerde yasiyorsunuz.Kendinize bir silah alin tabanca yada tufek ve buna ek olarak bir kopek alin derim,yalnizliginiz ve korkulariniz ile daha kolay basa cikmaniza yardimci olacaktir.

kadirciv

Banlı Kullanıcı
İş
Ãœniversite.
Şuan deniyorsunuz anladığım kadarıyla yani sizden bilgi topluyorlar hırsız tecavüzcü vb. Neyse artık size önerim güvenlik kamerasıdır 2. Önerim se birdaha cama vurulduğu gibi bakıp Orda ise sıkmanız dır kaçıyorsa korkmayın kaç mı yorsa evinizi değiştirin evinizi değiştirdiniz hala oluyorsA kendi ve kocanızın geçmişini araştırın

Agita

Kayıtlı Üye
tek çözüm kamera koymak veya köpek eger ruhaniyse havlamaya başlar

İnsansada havlar ki köpek. Hiçmi köpek beslemediniz ? Rüzgarada havlar köpek kediyede havlar.. Ruh varsa havlar mantıgı nedir köpek bu canı sıkılır havlar.. Dedektörmü bu arkadaş..

Korunmuş_SIR

Banlı Kullanıcı
İnsansada havlar ki köpek. Hiçmi köpek beslemediniz ? Rüzgarada havlar köpek kediyede havlar.. Ruh varsa havlar mantıgı nedir köpek bu canı sıkılır havlar.. Dedektörmü bu arkadaş..

Aynen :D Ama bence 2 ihtimal var ya bu kişi bi insan ve akıl sağlığı yerinde değil yada dalga geçmeyi seven bir şeytani Başka açıklaması yok bu 2 sine göre tedbirinizi alınız.