Göktürk alfabesi

nilot

Kayıtlı Üye
Benim de uzun zamandır deneyimlediğim birşey var konu üste çıkmışken dile getirmem ilgilenen arkadasların yararına olacaktır.Glifleri de Gçktürk alfabesini de runeleri de ayrı ayrı deneyimledim.Glifler birleşmek barışmak gibi konularda hakikaten çok verimli olmuyor ama ayırmakta üstüne yok 🤩 göktürk alfabelerin içeriği aslında yukarıda yazılan içeriklerden çok daha fazlası var bunu tam bilmek gerekir ki semboller isteğinize uyuyorsa güzel sonuç veriyor.Birliktelik, başlangıç, barışma tarzı konularda runeleri gliflerle desteklediniz mi bence üstüne yok 😍 runelerin içeriklerini ben başka bi yerden alıntı yaptım bizim mabet de benim yaptığım şekli yok aslında yeni konu altında onu paylaşmak isterim ama ben işin ehli değilim sadece yapıyorum tutuyor 😁 Yapınca olacağını biliyorum ama insanın böyle bi ruh halinin dağınıklığından dolayı bi şevkle istesekde yani en azından ben çok istesemde aşırı aşırı pozitif olamıyorum ki yine öyle bi olay için denemiştim sonuçları mı 😆 beni bile hayrete düşürdü.Nasıl yaaa falan diyorsun arada kendinden de korkmaya da başlamıyor değilsin 😂
Nurum ben bu gokturk alfabesini tam anlayamadım barisma birleşme için nasıl bir formül uygulamaliyiz yazabilir misiniz ?

nilot

Kayıtlı Üye
Barışma için uygun göktürk arakne denemeyin kısa sürüyor barışsanızda sonra yine ara açılıyor. Gözden geçirin hazır formül vardı burda.
Nurum ben gokturkun nasılsın yazılacağını anlamadım ama ? Araya : koymayın ya da mevcut durumu belirtin sonra ne istediğinizi yazın falan denmiş o nokta da çıkamadım işin içinden :( senin hazır formülün varsa yazar mısın?

nurumm

Kayıtlı Üye
@nilot daha önce yapmadıgınız ve yeni oldugunıuz için anlamakta zorlandınız.Oldukça kolay aslında.Sabah bi formül oluştururuz hazırda bi formülüm yok.Ben kendime göre ritüel meditasyon uyguluyorum.o anki ihtiyacım ne ise.

nurumm

Kayıtlı Üye
Nurum ben gokturkun nasılsın yazılacağını anlamadım ama ? Araya : koymayın ya da mevcut durumu belirtin sonra ne istediğinizi yazın falan denmiş o nokta da çıkamadım işin içinden :( senin hazır formülün varsa yazar mısın?
Kafanız karıştıysa size kendinizi iyi hissettirecek şekilde çalışmanız daha verimli sonuç aldırır.Anlayarak yapmak her zaman için evladır.O yüzden o anlamadığıunız kısmı bırakın bi kenara anladığınız noktada uygularsınız.

Lt-Z-A-O-T

Lt- Akışı hızlandırma
Z-Karmanın döngüsü
A-Döngüyü lehinize çevirmek için
O- Geri dönüş
T-Dönüşün Aşkla sonuçlanması

Sanırım artık formül oturtmayı anlarsınız.Açıklamalarıyla yazdım ki mantığınız durumu çözsün ;)

nilot

Kayıtlı Üye
Kafanız karıştıysa size kendinizi iyi hissettirecek şekilde çalışmanız daha verimli sonuç aldırır.Anlayarak yapmak her zaman için evladır.O yüzden o anlamadığıunız kısmı bırakın bi kenara anladığınız noktada uygularsınız.

Lt-Z-A-O-T

Lt- Akışı hızlandırma
Z-Karmanın döngüsü
A-Döngüyü lehinize çevirmek için
O- Geri dönüş
T-Dönüşün Aşkla sonuçlanması

Sanırım artık formül oturtmayı anlarsınız.Açıklamalarıyla yazdım ki mantığınız durumu çözsün ;)
Araknelerde böyle çok fazla formül verilmisti onları inceleyerek kendi formulumu olustirabilmistim . Gokturklerde çok fazla formül verilmeyince biraz kafam karışmıştı ama şimdi çok net anladım çok çok teşekkür ederim :)

nurumm

Kayıtlı Üye
@Absoluta Virtute Gerek alfabenin gerek araknenin farklı yan etkileri oluyor mu? Daha önce de arakne de mevzusunu etmiştim birileri ölüyor çevremden diye de bu öyle bişey değil.Negatif yapılan işlem de aynı tarz işlemi biz kendi çevremizde yaşar mıyız? Ters tepme demeyim de olumsuz zararları hayatamızın içinden başka yönlerde çıkıyor mu? Deneyimlediğiniz bu yönde bişey varmı?

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
@Absoluta Virtute Gerek alfabenin gerek araknenin farklı yan etkileri oluyor mu? Daha önce de arakne de mevzusunu etmiştim birileri ölüyor çevremden diye de bu öyle bişey değil.Negatif yapılan işlem de aynı tarz işlemi biz kendi çevremizde yaşar mıyız? Ters tepme demeyim de olumsuz zararları hayatamızın içinden başka yönlerde çıkıyor mu? Deneyimlediğiniz bu yönde bişey varmı?
Ben negatif işlem yaptığımda yanıma sol taraftan okunmuş döllenmiş yumurta koyuyorum. Onun rituelini yazarım bir ara. Korunmaniz varsa yan etki yakınlarınıza sıçrayabilir. Bu yüzden yakınlarınıza da korunma yapmak gerekiyor. Ya da yumurta kullanmak. Bu yan etkiler aslında alfabeler den değil . Yaptınız negatif işlemin yan etkileri.
Retro'nun dediği gibi. Enerji yanlış yapmaz.
O yüzden korunuyoruz ve yaptığımız negatifi sıfırlamak için hayır - iyilik yapıyoruz. Denge önemli.

nurumm

Kayıtlı Üye
Ben negatif işlem yaptığımda yanıma sol taraftan okunmuş döllenmiş yumurta koyuyorum. Onun rituelini yazarım bir ara. Korunmaniz varsa yan etki yakınlarınıza sıçrayabilir. Bu yüzden yakınlarınıza da korunma yapmak gerekiyor. Ya da yumurta kullanmak. Bu yan etkiler aslında alfabeler den değil . Yaptınız negatif işlemin yan etkileri.
O yüzden korunuyoruz ve yaptığımız negatifi sıfırlamak için hayır - iyilik yapıyoruz. Denge önemli.
Kendi korumam çok yüksekti her yönden çevrelemiştim.Benim çevremden çıktı sanırım o negatiflik ister istemez bana da lanse etti ve can sıktı.Geçici bişey ama moral bozdu,ağlattı yani.Döllenmiş yumurtam da vardı oysa ona aktarabilirdim işlem yaparken.Ara ara arakne,alfabe,runelerle ritüel yapıyor olunca korumamı da yapınca bu şekil bi tepkileme yaşayacağımı düşünemedim. O değilde aklımda deli sorular 😁

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Kendi korumam çok yüksekti her yönden çevrelemiştim.Benim çevremden çıktı sanırım o negatiflik ister istemez bana da lanse etti ve can sıktı.Geçici bişey ama moral bozdu,ağlattı yani.Döllenmiş yumurtam da vardı oysa ona aktarabilirdim işlem yaparken.Ara ara arakne,alfabe,runelerle ritüel yapıyor olunca korumamı da yapınca bu şekil bi tepkileme yaşayacağımı düşünemedim. O değilde aklımda deli sorular 😁
Hayatımızda olan her olumsuz şey yaptığımız işlemlerin yan etki değildir. Yakınlarınıza olan olumsuzluklardan illa ki biz sorumlu değiliz. Belki denk gelmişti...

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Yumurta yerine bir bitki kullansak olur mu. yada tuzla daire çizsek etrafımıza rituel sonunda sirkeli tuzlu suyla duş alsak nasil olur ?

nurumm

Kayıtlı Üye
Yumurta yerine bir bitki kullansak olur mu. yada tuzla daire çizsek etrafımıza rituel sonunda sirkeli tuzlu suyla duş alsak nasil olur ?
Canlı bişey olması lazım. yumurta olarak da döllenmiş yumurta diğer fabrikasyon yumurtanın bi hükmü yok yani.Senin dediklerin korunma amaçlı yapılıyor zaten.Gelen negatifliği atacak bişey lazım anlayacağın.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Canlı bişey olması lazım. yumurta olarak da döllenmiş yumurta diğer fabrikasyon yumurtanın bi hükmü yok yani.Senin dediklerin korunma amaçlı yapılıyor zaten.Gelen negatifliği atacak bişey lazım anlayacağın.
Bitki de canlı..

[XTR] Similar Threads

S
Cevaplar
3
Görüntüleme
459
Cevaplar
0
Görüntüleme
378