Gizli İlimler - Mustafa İloğlu

siyah 7

Kayıtlı Üye
8 ciltlik Mustafa iloğlu gizli İlimler kitabı hakkında bilgisi olan ve okuyanlardan yorum alabilir miyim? Kitabın içeriği hakkında düşünceleriniz ve uygulamaların doğruluk payı benzeri.... Genel yorumlarınızı merak ediyorum arkadaşlar... Herkese şimdiden çok teşekkürler

SoldierO

Kayıtlı Üye
İlk kitap güzel öğretici. 8 cilt içinden bazı tılsımları denemiş ve sonuç almıştım. Kulak davetinden sonuç alanda vardı. Bazıları eksikler var çalışmayanlar var basımdan kaynaklı sorunlar var falan diyor.

antikçikolata

Kayıtlı Üye
8 ciltlik Mustafa iloğlu gizli İlimler kitabı hakkında bilgisi olan ve okuyanlardan yorum alabilir miyim? Kitabın içeriği hakkında düşünceleriniz ve uygulamaların doğruluk payı benzeri.... Genel yorumlarınızı merak ediyorum arkadaşlar... Herkese şimdiden çok teşekkürler
Kitabın 8.cildi de elimde ama işin içine daha da çok girdikçe içimde bir tık korku oluşuyor şeytanın vesvesesi diyorum geçiştiriyorum uygulamaları denemeye baslıyorum .

siyah 7

Kayıtlı Üye
Kitabın 8.cildi de elimde ama işin içine daha da çok girdikçe içimde bir tık korku oluşuyor şeytanın vesvesesi diyorum geçiştiriyorum uygulamaları denemeye baslıyorum .
Uygulamaları yapmaktan çok merakımdan aldım kitabı okuyorum sadece... İlk ciltteyim 8inciye kadar mevcut elimde... Deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim... Kitabı okudukça buradan iletişimde kalalım isterseniz fikir alışverişinde ve tavsiyelerde de bulunuruz belki 😊🖐️