Gizli İlimler Kitabı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hera17

Kayıtlı Üye
Merhabalar ;
Elimde Seri Şeklinde Gizli İlimler Kitabı Var. Siyah ve yeşil gibi farklı olanları var. Suan ki piyasada olanlar değil çok eskiler. Yıllardır kitaplıkta duruyor. Zaten 70'li yıllara ait kitaplar belkide daha da eski ben bu kitapları bir çok kez karıştırıp okudum. Fakat bazı uygulamalar var ben bunları yapmak istiyorum . En iyi burdaki bilgili kişilere danışabilirim.
*Uygulama derken bir başkasına karşı değil tamamen kendime . Örneğin '' Rızık,vefkler ,rüyalar ile ilgili . (umarım ne demek istediğimi anlatabilmişimdir.)
*Kitabı bilenlerden , tecrubelerinden yararlanmak isterim. Koruma yapmam lazım mı , bir takım problemlerle karşılaşırmıyım gibi ..

codzombi

Kayıtlı Üye
kitaplar türkçeyse , genel kültür olur uygulama da olur da çok bir şey beklemeyin kafana esen uygulamayı da yapma çok sıkıntı yaşayabilirsin psikolojik olarak varlık işi bulaştımı sonra hoca hoca dolaş. rüyalar rızık gibi uygulamalar yaparsınız , gayette güzel sonuçlar veren ufak tefek uygulamalar mevcuttur zaten çoğu aynı yöntem sadece biraz sabır gösterip tutmasını beklemek gerek .. en azından deneme yanılma yöntemiyle yaptığım tutan tutmayan şeyler mevcut. rüya çalışmaları şiddetle öneririm.. azıcık kur'an bakıp daha muazzam kaynaktan yararlanabilirsin , ayetlere dikkat et. koruma olayı zaten baştan bellidir arınma,arındırma,korunma çalışmaları ufak uygulamalar var . zaten yapacağınız şey de büyük bişi olamayacağına göre çok sıkıntı çıkmaz gibi diye düşünüyorum..

şuana kadar türkçe kitap olarak bence en kaliteli en öz bilgi veren üstad bülent kısanın havass derinlikleri kitabı, tavsiyemdir.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Başında ve sonunda mührü yoksa, sadece okumak için koruma yapmana gerek yok. Başka basımlarıda olan bir kitap değilmi? Görmeden konuşmayım ama,
Ama içindekileri uygulamak istersen, ilk adımdan başka, sırayla diğer adımlara gec. Bu aşamalarda zaten kendini koruyacak şekilde donanırsınız.

hera17

Kayıtlı Üye
Ekli dosyayı görüntüle 6738

Kitaplar bunlar. 1. dereceden yakınım bu kitabın biraz benzeri ile farklı alemlere daldı. Hayır mıydı Şermiydi bilmiyoruz şuan çok iyi . Yaşadıklarından iyi şeylerde oldu diyebilirim. Ben o zaman çok kuçuktum 6-7 yaşlarındaydım. Şimdi ise ben sadece kendime yararı dokunacak şeyler yapmak istiyorum nasıl kullanırım,ne ile karşılasırım bilmiyorum çok teşşekkur ederim yorum yapanlara:Angel_anim:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...