Gizli İlimler Hazinesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

muratsavci

Kayıtlı Üye
arkdaşlar çok tesadufen şans eseri 8 ciltlik bir kitaba ulaştık gizli ilimler hazinesi çok degısık uygulamalar yontemler burçlar hakkında farklı seyler vefkler var kıtap hakkında bılgısı olan varmıdır?

Divan-ı Hümayun

Kayıtlı Üye
Gizli İlimler Hazinesi Havas İlim Kitabıdır İnternette PDF Şeklinde Bulursun Fakat Orjinalı Elimde Var Arapça

İnternetteki pdflerde bazı uygulamaları vermemiş

içinde cok ama cok yararlı bilgiler var her canı isteyen okusun diye deyil ama

ne yapacagını bilmeyen biri için çok tehlikeli

Divan-ı Hümayun

Kayıtlı Üye
Güzel Kardeşim o Kitaplara Herkes Ulaşabilir Büyültme Fazla

Önemli Olan Arapça Şeklinde Kitabını Alman Ne İçin Kullanacagını Bilmen Lazım

Divan-ı Hümayun

Kayıtlı Üye
İnternette yok arapçası ancak eski bir kütüpahaneden elde edebilirsn bazılarını satışları bile yasaklandı

el yazmalı olanları bulmak cok zor fakat gerçekten cok güzel bilgiler var arapçan yoksa hiç araştırma zaten anlamssın bu arada

arapça ve ibranice karışımı zaten onun için ibranice ve arapça cok önemlidir

misara

Banlı Kullanıcı
İş
Meditasyon
Gizli ilimler hazinesi diye bi kitap var bi akrabanın arkadaşı almıştı internet alış verişinden ^^aldığıma bin pişman oldum^^ dedi kafayı falan yedi kendi kendine konuşuyor şimdi o hastalığın bi adı var dı aaa neydi o aklıma gelmiyor şuan delirdi yani ilaç tedavisi kullanarak sakinleşiyor isterseniz linki özel mesaj olarak atarım aldığı kitaba kadar biliyorum

Zazayew2312

Kayıtlı Üye
Gizli ilimler hazinesi diye bi kitap var bi akrabanın arkadaşı almıştı internet alış verişinden ^^aldığıma bin pişman oldum^^ dedi kafayı falan yedi kendi kendine konuşuyor şimdi o hastalığın bi adı var dı aaa neydi o aklıma gelmiyor şuan delirdi yani ilaç tedavisi kullanarak sakinleşiyor isterseniz linki özel mesaj olarak atarım aldığı kitaba kadar biliyorum

Dediğiniz hastalık sara hastalığımıdır?

(benim hocamdada bu kitaptan vardı bana el yazmalı asli kitaplarından demişti, içerikli güzel bi kitapmış (tabi bize okutmuyor) ve bi okadarda tehlikeliymiş

misara

Banlı Kullanıcı
İş
Meditasyon
Dediğiniz hastalık sara hastalığımıdır?

(benim hocamdada bu kitaptan vardı bana el yazmalı asli kitaplarından demişti, içerikli güzel bi kitapmış (tabi bize okutmuyor) ve bi okadarda tehlikeliymiş

Sara değil insan düşüncelerini için de söyleyemiyor dışarı vuruyor.Onun bi adı vardı birden aklımdan kayboldu ismi ama durumu öncekilerden daha iyi Kusura bakmayın .Babasını falan dövüyordu benzin istasyonun da annesinden para istiyordu yok oğlum dediği zaman yüzüne falan tükürüyor du değişik bi hastalık

Divan-ı Hümayun

Kayıtlı Üye
Allah Şifa Versin Fakat Bu Kitap Cok Değerli Bir Kitap

Hiçbir Kitapdan Zarar Gelmez Okumasını Bilirsen Her Önüne Geleni Uygularsan Elbette Zararları Olacaktır

Hastalık Devam Ediyorsa Birkaç Dua ve Vefk Önerebilirim Allh Acil Şifalar Versin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...