Geri tepti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ALPHA CENTAURI

Banlı Kullanıcı
Hemen eklemek istiyorum belki ne demek istedigimi anlamamisinizdir!
Büyü ve Sihirle sonsuz mutlulugu yakalayan ,evliliginde ciddi anlamda huzurlu olabilmis bir Erkek yada bir Kadin yoktur.Sen yüzyillardir Büyünün teshiri altinda evlenen Insanlarin özel yasantilarina ve evlerine girip cikiyorsun sanirim? Benim bu konularla ilgili bir Bilgim var mi yok mu sence? Anket baslatirma simdi :)

ALPHA CENTAURI

Banlı Kullanıcı
buyu sonucunun basarılı olup amacına ulasması

kişisel sohbet alanı değildir burası ve ben cevremde olan ve olmus olaylardan cıkarım yaparak bu sonuca vardım kişilerin ozeli kendinedir fakat buyu yaptırarak evlenen ve hayatından son derece memnun insanlar tanıyorum

kişisel sohbet alanı değildir burası ve ben cevremde olan ve olmus olaylardan cıkarım yaparak bu sonuca vardım kişilerin ozeli kendinedir fakat buyu yaptırarak evlenen ve hayatından son derece memnun insanlar tanıyorum

Cikarim filan yapamasin sanirim,bir ailede o ailenin daha dogrusu iki partnerin Özel yasantisinda olup bitenleri sen nerden bileceksin? Ben aksini gösteren argumanlar sunuyorum sana senin ne düsündügün benim umrumda degil.Ben gercekler gözünün önüne getiriyorum sen bunlari görmene ragmen aksini savunuyorsun.Hayatindan memnun olan kim? Büyü yapan kisi mi? Birde magdur olmus kisiye sorsana "hayatindan memnun mu diye?" Bir iliskide iki kisi vardir.Insanlara hikaye anlatmaktan sikilmiyorsun,sen bu idaa etmis oldugun seylere kendinde inanmiyorsun buna ragmen yalan yanlis seyleri savunuyorsun.Bilmediginiz anlamadiginiz konulara sadece laf olsun diye yorumda bulunmayin en azindan!

cehennem vs dini inanısa gore değişir. buyu amacına ulasıyor ise bu basarılıdır sonucu iyi ve ya kotu olabilir ki bu da goreceli bir kavram ve dolmus arkası tekerlemeler ile ve hocavari tavırlarınızı kendinize saklayınız

Ben robotla mi konusuyorum? Bakin ben diyorum ki amacina ulasirsin ama sonra elindekini de kaybedersin! Pirince giderken evindeki bulgurundan olma,sen basarinin ne oldugunu bilmeyen bir insansin!" Cehennem inanisa göre degisip sekil almaz,cehennem bir gercektir ve Büyü yapan sihirbazlarinda cehennem atesinde yanacaklari bir gercektir!! Tanrilariniza emanet olun!

mandalin

Banlı Kullanıcı
cehennem vs dini inanısa gore değişir. buyu amacına ulasıyor ise bu basarılıdır sonucu iyi ve ya kotu olabilir ki bu da goreceli bir kavram ve dolmus arkası tekerlemeler ile ve hocavari tavırlarınızı kendinize saklayınız

mandalin

Banlı Kullanıcı
:banghead:

tek kelime ile sacmalık sizi kendiniz ile basbasa bırakıyorum alice harikalar dunyanızda yasamaya devam edin orada mutlu mesut olun

mandalin

Banlı Kullanıcı
Arkadaşimin sevdiğine yaptirdigi muhabbet uygulamasi tersinedahada kötü yapti aralarini. Sebebi nedir acaba.

konunun kirlenmesi nedeni ile ilgili kişilerden sebepsiz ego pohpohlamalarının silinmesini ve konunu sade konusuna bırakılmasını rica ediyorum

ALPHA CENTAURI

Banlı Kullanıcı
:banghead:

tek kelime ile sacmalık sizi kendiniz ile basbasa bırakıyorum alice harikalar dunyanızda yasamaya devam edin orada mutlu mesut olun

Bence sen kendini bir resetle,aklini kulaniyorsun ve sadece sadece aklini kulanabiliyorsun cunkü Ruhunu ac birakmissin bana Anton Szandor La veyi hatirlatiyorsun oda senin "yürütmüs oldugun Mantikla"hareket ediyordu.Sacmalik mi degilmi er yada gec hepimiz ögrenecegiz.Dostum tesekür ederim bende seni kendi halinle basbasa birakir ve Tanrilarina emanet ol derim..

ALPHA CENTAURI

Banlı Kullanıcı
konunun kirlenmesi nedeni ile ilgili kişilerden sebepsiz ego pohpohlamalarının silinmesini ve konunu sade konusuna bırakılmasını rica ediyorum

Aksine bence konun kirlendigi filan yok.Benim sayemde aydinlandigini ve sekil aldigini düsünüyorum.Yazmis oldugun mesajlarinin arkasinda dur bence ,ben duruyorum! Biraz olsun,sadece biraz olsun su zatanist mantigini kendinize saklayin,hayatinizda bir kere olsun insanlara belkide sizlerden daha kücük yasta olan insanlara örnek olmaya bakin..

alin

Kayıtlı Üye
Üyelerden konulara yorum bekleriz, kişilerle uzar tarzda polemikler değil. Bu sitede sayısız kere günah, yasak, sonucu şu, bu gibi yorumlar yapıldı ve sayısız kere burası bunun yeri değil diye uyarıldı!! Dileyen yapar, dilemeyen yapmaz.Herkes yaptığı ya da yapmadığı şeyin bilincindeyken neyin tartışmasıdır yine.
Konuya yanıtlar dışındaki tartışma yazıları silinecektir, lütfen kişisel görüş yorumlarını uzatmayalım.
İyi forumlar...

ALPHA CENTAURI

Banlı Kullanıcı
Üyelerden konulara yorum bekleriz, kişilerle uzar tarzda polemikler değil. Bu sitede sayısız kere günah, yasak, sonucu şu, bu gibi yorumlar yapıldı ve sayısız kere burası bunun yeri değil diye uyarıldı!! Dileyen yapar, dilemeyen yapmaz.Herkes yaptığı ya da yapmadığı şeyin bilincindeyken neyin tartışmasıdır yine.
Konuya yanıtlar dışındaki tartışma yazıları silinecektir, lütfen kişisel görüş yorumlarını uzatmayalım.
İyi forumlar...

Hayirli Aksamlar Alin hanim,peki efendim insallah dediginiz gibi olacak ama yazilarimi silmemeniz icin ricada bulunuyorum bakin benim yazmis oldugum her mesaj bu konu ve konuyu acan kardesimizin sorusu ile ilgili olup herkez icin önemli enformasyonlar iceriyor.Bakin ben teknik düsünürüm sadece,
isteyen yapar yada yapmaz,cok dogru bir düsünce aksini idaa eden olmadi zaten ama Büyünün getirisini ve götürüsünü anlatmak zorundayim,bakin bunu yapmak zorundayim diyorum aksi takdirde insanlari tuzaga düsürmüs oluruz yoksa kimin ne yaptigi beni ilgilendirmez cunkü neden? Kisinin ve Allah arasinda olan bir durum oldugu icin,degilmi ama hanimefendi? Yararli paylasimda bulunmaya özen gösteriyorum,baskalarini bilmem.Saygilar!"

mandalin

Banlı Kullanıcı
İyi forumlar...

nereye imza atıyorum....:biggrinjester:

origanum

Yönetici
Bu ne rezalet böyle? Burasının ne sitesi olduğunu bilerek böyle fetva vermek de ne oluyor? Kimin nereye gideceğine sınırlı bakış açınız ile karar veremezsiniz ancak biz uygun olmayan üyelerin nereye gideceğini gayet iyi biliriz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...