Gercekten yardıma ihtiyacı olanlara yardım edebilirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

semyanocibel

Banlı Kullanıcı
geleceği ALLAH'tan başka kimse bilemez lütfen konuyu saptırmayalım semyanocibel kardesim bu arada bu hiddet nerden geliyor sanki dükkanının karsısına rakip olarak geldim:(

tövbe ALLAH şahittir kimseden para pul almadım ne dükkani onu islamiyeti kullanan şarlatanlara söyleyin benim kızmam ALLAH lütfüdür söyleminiz oysa bir ilimdir 12 yıldır bu ilimle ilgileniyorum ortadoguda egıtımınıde aldım ama ALLAHIN lütfüdür demedim ben lütüf diye bilmem için benim seçilmiş kişi olmam gerekir aşa oda yok bende yoksa benim kimseyle bir alıp veremedigim yok kardeşim dilimden zikrimi eksik etmiyorum duam tüm ümmetedir

denzoz

Kayıtlı Üye
bana msn verirmisiniz bi kardesim var uyusturucu kullanıyo bu kunuda yardım isticektim

furkan40

Banlı Kullanıcı
Herkese merhaba ilk önce sunu belirtmek istiyorum lütfen bana hacı hoca gibi isimlerle değil nickimle hitap etmenizi istiyorum bunu anlayışla karşılayacığınızı umuyor ve şimdiden tesekkür ediyorum
bir arkadaşımın zorlaması ile buradaki insanlara yardımcı olmaya karar verdim. nasıl yardımcı olacaksınız derseniz yüce rabbimin bana verdiği bir lutuf sayesinde yardımcı olacağım ama sizden ricam basit isteklerle (sevgilimden ayrıldım geri kavusmak istiyorum,yada
deliler gibi seviyorum bu kızla/erkele konusmamı sağla gibi(sacma isteklerle) gercekten yardıma ihtiyacı olan insanlarıda engellememiş olursunuz birisi size büyü yapmıstır onu cözerim sizden asla ücret istemiyorum zaten bana belirtiğinizde ben sizin niyetinizi anlar gereğini yaparım .gercekten ihtiyacı olan arkadaslar gerek bana msn den gerekse siteden özel mesajla ulaşabilirler şimdilik siteden özel mesaj yeterli selametle kalınız

Arkadaşım amacının iyi olduğunu gayet iyi anladım ama aşkla ilgili olarak şaçma görmüşsün fakat ben yıllardır 3 yıldır aynı acıyı çekiyorum.Aslında bu yorumu yardım istemek için atacaktım ama burda paylaşmayı uygun gördüm.Nasıl kurtula bilirim bu illetten lütfen yardım edin :\

semyanocibel

Banlı Kullanıcı
Arkadaşım amacının iyi olduğunu gayet iyi anladım ama aşkla ilgili olarak şaçma görmüşsün fakat ben yıllardır 3 yıldır aynı acıyı çekiyorum.Aslında bu yorumu yardım istemek için atacaktım ama burda paylaşmayı uygun gördüm.Nasıl kurtula bilirim bu illetten lütfen yardım edin :\

namazla kuran okumakla zikirle...

rainmantr

Banlı Kullanıcı
bu banlanma olayı ne kadar kötü ya
tamam hak veriyorum ortalık sarlatan kaynıyor ama gercek ilim sahibi(semyanocibel kardesim)
olan insanlar var aramızda yazık

semyanocibel

Banlı Kullanıcı

o acıyı 8 iliklerine kadar yaşamış ve başını alıp başka diyarlara gitmiş biri olarak söylüyorum...

furkan40

Banlı Kullanıcı
Artık hiç bir şeyin benim için bi önemi yok bence Allah beni test edio diyorum bazen ama bana niye böyle bi acı versin ki.Büyü yapıldı desem asla böyle bir şey olması mümkün dedğil kız bir karıncayı dahi incitmez tamamen manevi büyüsüne kapıldım ben öl dese ölürüm öldür dese öldürürüm o derecedeyim artık yaşamış yada derdimi anlayan insanlar lütfen yardım edin köntrölümü kaybediyorum iyice ben sanki deliriyorum :\

OneRepublic

Kayıtlı Üye
bu banlanma olayı ne kadar kötü ya
tamam hak veriyorum ortalık sarlatan kaynıyor ama gercek ilim sahibi(semyanocibel kardesim)
olan insanlar var aramızda yazık

Sanirim simdi anladiniz neden yasak oldugunu. :)
Bakin bunun yerine bizimle faydali bilgiler paylasmaya ne dersiniz?

OneRepublic

Kayıtlı Üye
Arkadaslar kendinize gelseniz ne kadar iyi olur. :)
Su an burada konusulan seyler konu ile tamamen alakasiz seyler.
Lütfen keselim sunu.
Yöneticilerimizin isleri baslarindan askin iken bizim bu sekilde burada forumu kirletmemiz hic hos degil.

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Bu konuda devam ederseniz yasaklanırsınız.

semyanocibel

Banlı Kullanıcı
Arkadaslar kendinize gelseniz ne kadar iyi olur. :)
Su an burada konusulan seyler konu ile tamamen alakasiz seyler.
Lütfen keselim sunu.
Yöneticilerimizin isleri baslarindan askin iken bizim bu sekilde burada forumu kirletmemiz hic hos degil.

ben bıraktım sabah erken kalkıyorum ayrıca işim var şuan kibarca uyardıgınız için teşekkürler...selametle sevgıyle duayla kalın...

furkan40

Banlı Kullanıcı
Bende duygu sömürüsü yapmıcam artık Hz.Mevlananın Bir sözü vardır Mevlam Ne eylerse güzel eyler.Bu durumdaki arkadaşlara umarım bir çeşit moral olur ben kendimi böyle teselli ediyorum.

origanum

Yönetici
Herkese merhaba ilk önce sunu belirtmek istiyorum lütfen bana hacı hoca gibi isimlerle değil nickimle hitap etmenizi istiyorum bunu anlayışla karşılayacığınızı umuyor ve şimdiden tesekkür ediyorum
bir arkadaşımın zorlaması ile buradaki insanlara yardımcı olmaya karar verdim. nasıl yardımcı olacaksınız derseniz yüce rabbimin bana verdiği bir lutuf sayesinde yardımcı olacağım ama sizden ricam basit isteklerle (sevgilimden ayrıldım geri kavusmak istiyorum,yada
deliler gibi seviyorum bu kızla/erkele konusmamı sağla gibi(sacma isteklerle) gercekten yardıma ihtiyacı olan insanlarıda engellememiş olursunuz birisi size büyü yapmıstır onu cözerim sizden asla ücret istemiyorum zaten bana belirtiğinizde ben sizin niyetinizi anlar gereğini yaparım .gercekten ihtiyacı olan arkadaslar gerek bana msn den gerekse siteden özel mesajla ulaşabilirler şimdilik siteden özel mesaj yeterli selametle kalınız

Siz yönetimden izinsiz böyle bir çağrı yapmanın site kurallarınca yasak olduğunu ve kurallara uymayan üyelerin de uzaklaştırılacağını bilmiyor musunuz? Size cevap verecek olan her üyenin de kuralları ihlalden yasaklanacağını?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...