gerçek burcumuz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sehvayil

Kayıtlı Üye
benim sormak istediğim bizim asıl burcumuz dğduğumuz yıla karşılık gelen burçmu yoksa isim+anne ismi ebced hesabıyla yapılıp 12 ye bölünddükten sonra kalan sayıya karşılık gelen burçmu bir de uygulama yaparken hangisini dikkate almamız gerekir yardımcı olursanız sevinirim.
(doğduğum yıla göre burcum yay ebcede göre oğlak çıkıyor)

AJA

Elit Üye
Şuan Dünyanın ekseni 30 derecelik bir açıyla kayıyor.Dolayısla astrologlarda burçların değişebileceğini belirttiler.Bu eksen kayması felaketleri de getirebilirmiş.

AJA

Elit Üye
Ben yükselenimi hala net olarak bulamadım .Saati annem net anımsamıyor saat aralığı uzun.Yani 15:00 -17:00 arasında diyor.Araştırdığımda bazen kova bazen başak bazende oğlak çıkıyor.Bana bu konuda yardımcı olucak biri var mı :)

4

43887

Ben yükselenimi hala net olarak bulamadım .Saati annem net anımsamıyor saat aralığı uzun.Yani 15:00 -17:00 arasında diyor.Araştırdığımda bazen kova bazen başak bazende oğlak çıkıyor.Bana bu konuda yardımcı olucak biri var mı :)
sevgili aja aslında yarım saatin bile çok fark ediyor , ben seni toprak gibi hissettim ama oğlak değilsin aslında yükselen burç fiziksel özellikleri gösterir bir araştır seni görsem söyleyebilirdim ama yine de netleştirmede faydası olurmuydu bilemem...sevgiler...

LETEREFURU

Banlı Kullanıcı
burcumun özelligini taşıyorum teraziiiii....:beta1:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...