Gece Korkuları ve Uğultu

Senechaux

Kayıtlı Üye
Hepinize iyi geceler diliyorum. Şuan saat 02.07 benim özellikle sol kulağımda uğultu oluyor özellikle gece olup sessizlik çökünce sinyal sesi uğultu karışımı bir durum çıkıyor kulağımda bir sıkıntı çıkmadı.Doktorluk iş yok yani. Manası nedir bunun? Ve karanlıktan korkmaya başladım korku için dua yazabilir misiniz? Saygılar.

magics21

Kayıtlı Üye
Yatmadan önce ayetel kürsi, felak , nas surelerini oku , Allahım gecenin şerrinden sana sığınırım diyip yat. Rahat uyursun

ziavkurvick

Kayıtlı Üye
İş
Ahiret için
Bilgisyar televizyon yada gürültülü (insan,araba,vs.) ortamlarda fazla kalıyorsun demek oluyor bu anormal veya paranormal bir olay değil bende de olduğu için gayet normal bir durum bende olan bir şeyin paranormal bir olay olamacagina gore kafana takacağın bir durum söz konusu değil zihnini dinlendir yeter

Senechaux

Kayıtlı Üye
Bilgisyar televizyon yada gürültülü (insan,araba,vs.) ortamlarda fazla kalıyorsun demek oluyor bu anormal veya paranormal bir olay değil bende de olduğu için gayet normal bir durum bende olan bir şeyin paranormal bir olay olamacagina gore kafana takacağın bir durum söz konusu değil zihnini dinlendir yeter
İnsanların yaşama şekillerini bilmeden bunu yazmak mantıklı değil ben dışarı hiç çıkmayan bir insanım sadece annem var evde insan sesi bile yok. Tv ve PC ile hiç ilgilenmem kitap okur ders çalışırım. Saygılar.

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
beyninizi çok yormuş olabilir misiniz acaba anksiyete yapıp bir varlık sizi korkutuyorsa bundan gelen anksiyeteden gelen beyni aşırı yorulmasından dolayı olabilir

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
sizi korkutan varlığın negatif enerjisinden kaynaklanıyor olabilir bu sakinleşip enerjinizi nötrleyin ve bir süre uyuyun uyandığınızda daha iyi hissedersiniz belki dinlenmiş bir şekilde ama eğer varlık sürekli uğraşıyorsa musallat durumu olabilir

Senechaux

Kayıtlı Üye
Bu yeni bir durum değil bazı aylarda çok değişik olaylar yaşıyorum sesler duyuyorum. Bazı zamanlar gayet normal genellikle ekim kasım ayları bende garip olaylar oluyor anlam veremedim.

Rakamike

Kayıtlı Üye
Bende de oluyor bazen, acaba piskolojik mi diye düşünüyorum. Geçen hafta saat 3.30 civarlarinda ruyamda korkup uyandim. baş ucumda siyah birsey bekliyordu 5 saniye kadar gördüm kayboldu Daha öncede uyurken üzerime basip gectigini hissedip birden uykumdan firladigmda kapı eşiginde kaybolup gitmisti piskolojik diyip takmamiştm

Ü

Üye silindi 62166

Hepinize iyi geceler diliyorum. Şuan saat 02.07 benim özellikle sol kulağımda uğultu oluyor özellikle gece olup sessizlik çökünce sinyal sesi uğultu karışımı bir durum çıkıyor kulağımda bir sıkıntı çıkmadı.Doktorluk iş yok yani. Manası nedir bunun? Ve karanlıktan korkmaya başladım korku için dua yazabilir misiniz? Saygılar.
Dostum öncelikle geçmiş olsun bazen benim kulağımada parmak şıklatma sesleri geliyor.. Ama pek aldırış etmiyorum..
korunman için en iyi dua ayetel kürsü 10 defa oku üfle besmele çek yat..