gece 3 de garip

gök insanı

Kayıtlı Üye
bazen rüyamda gördüğüm varlıklar ne insan ne hayvan ne silüet. hayallerimin üzerinde cisimler varlıklar oluyor yanımda

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Büyü olabilir bana öyle geldi, benzer şeyler yaşamıştım, benim kimseye zararım yok bana niye büyü yapılsın diye de düşünmeyin onların kendilerine göre nedenleri oluyor, sadist ve bencil tipler her şeyi yapabiliyor, evinizi kontrol edin, eşyaları görünmeyen köşe kısımları bir şey sürülmüş mü, şüphelendiğiniz kimse var mı, söyle söyleyim bu sizin yakınınız bile olsa onu düşündüğünüzde içinizde nedensiz bir korku beliriyorsa üstüne gidin bu olayın.

gök insanı

Kayıtlı Üye
Büyü olabilir bana öyle geldi, benzer şeyler yaşamıştım, benim kimseye zararım yok bana niye büyü yapılsın diye de düşünmeyin onların kendilerine göre nedenleri oluyor, sadist ve bencil tipler her şeyi yapabiliyor, evinizi kontrol edin, eşyaları görünmeyen köşe kısımları bir şey sürülmüş mü, şüphelendiğiniz kimse var mı, söyle söyleyim bu sizin yakınınız bile olsa onu düşündüğünüzde içinizde nedensiz bir korku beliriyorsa üstüne gidin bu olayın.

dediklerinizi dikkate alacağım. ve herşeyi kontrol edeceğim. teşekkürler :). cevap veren yardımcı olan herkese teşekkür ederim :) genelde çevremle böyle şeyler konuşamıyorum garip tepkiler alıyorum ahahhahaha

KronoM

Kayıtlı Üye
Dünya kuralları derken? Bu tür olaylar yaşayanlar var. Varlığımız sadece fiziksel değil enerji frekans ruh beden ilişkisine de dayanır. Bu evrende birçok boyut var ve boyut kapıları aralanabilir. İmanla alakası yok bu durumun.

İnanki uzay ve Evren’i boyutları senden daha iyi biliyorumdur. İmanla alakası var boşuna mı bildirildi Kuran-ı Kerim’de kalbinde ufacık iman olsa bile cinleri görmezsiniz. Bunu tek ben demiyorum parapsikoloji hocalarıda belirtiyor bu bilgiyi.Bir göz perdesinin kalkması o kadar kolay değil sevgili kardeşim. Büyü türü şeylerle anca kalkar.

:))) Ne diyeceğimi bilemedim :)

Gören kişilerin imanı kalmadı diye vurgu yapmışsınız son derece hatalı bir yorum :)

Hz.Muhammed haşa imansızmıydı ? Ki görüyordu lütfen böyle yorumlar yaparken genel dil kullanmayınız..

Kardeşim aklınla düşünür müsün ? Ben kesin imansızdır demedim. Büyülenmiş olabilir veya imansız olabilir dedim. Hz. Muhammed Peygamberdi Allah’ın izniyle görüyordu ve cinlere de peygamber olarak gönderildi. Sen peygamber misin böyle bir söz söylüyorsun ? Dediğim gibi göz perdesi durduk yerde kalkmaz.
Sanırım cevabını aldın

X6K3

Kayıtlı Üye
Normal bir olay değil bu olaylar dünya kurallarına aykırı. Zarar görmeden önce İmanını tazele. 3harfli veya varlıkları istenende göremezsin öyle kolay kalkmaz perde. Gören Kişiler ya imanı kalmamıştır veya büyü yapılmıştır veya nazar vs... Ayetel Kürsi/Naz/Felak okumalısın güçlü olup yanlız durmamalısın ailenin yanında dur

Normalde kurallara aykırı doğru, lakin genede gerçekleşebiliyor. Özgür irade yalnızca insanlarda bulunmuyor. Durumdan duruma göre değişir lakin dinle pek alakası yok yaşanılan olayın.

geçen sene, Gece. uyanmak istediğimi hissetmiştim yani vucudumu biri tutmuş zerre kıpırdayamıyorum kesinlikle karabasan değildi. gözlerimi açmak istediğimde açamadım zorlanıyordu açmamam için. yanı başımda biri olduğunu hissediyordum ki bana dokunuyordu içimde korku hissediyordum. sonra biri sol göz kapağımı açmaya çalıştı baya göz kapağımın üstünde hissettim ve o anda başımı kaldırıp gördüğüm tek şey kapımın orda annemin kıyafetini giyen biri yüzüne bakmak istediğimde bakamıyordum engelleniyordu gibi anne anne diye bağırıyordum ama sanki sesimi tek ben duyuyordum.

sonra kafam birden geriye çekilip yastığa gömüldü ve gözlerim kapandı. gözümü açtığımda tavanda baş kısmımda beyaz yuvarlak bir ışık sağa doğru kayarak kayboldu. sonra uyumuşum.

bir iki gün sonra sağ bacağımın iç kısmında küçük kırmızı çizgi gibi bir yara vardı. ama ben yara olabilecek bir kaza sakarlık filan yaşamadım.

ve ondan sonrasında sol gözümde çok ağrılar olmaya başladı zar zor görüyordum. şimdi geçti

Sanırsam Işık ilgili varlığı bulunduğunuz bölgeden uzaklaştırmış, daha önce forumda okumuştum bir üye daha sizinkine çok benzer bir deneyim yaşamış, yanlış hatırlamıyorsam, ışıksı beyaz bir kadın gelip varlıklarla konuşup onları uzaklaştırmış ardından olayı yaşan kişinin yanına gelerek konuşmuş (yanlış hatırlıyor olabilirim elbet).

İz kısmına gelince bende daha önce gezegen dışılar tarafından ziyarete uğradım (bir çok kez), bende de aynen sizin ki gibi bir iz kalmıştı (rüyamda çimenlerin arasındaydım ve iz çimen kokuyordu, ki olayın yaşandığı gün hiç dışarı çıkmamıştım).

Ayrıca kapının aralığının değişmesi fiziksel bir varlık olabileceğini düşündürüyor, uzaylılara meraklıysanız istemsizce de olsa sinyal yollamış olabilirsiniz belki.

belki uzaylılardır. pozitif algıladım ben anlattıklarınızdan. ama böyle olaylar var. internette aratırsanız bulursunuz.

Büyü olsa negatif bir etkisi olurdu, konu sahibinin anlattıklarına göre negatif bir etki yok. Ancak konu sahibi büyüden endişe ediyor ise yönetime başvurup bakım yaptırsın.