gece 3 de garip

gök insanı

Kayıtlı Üye
konuyu doğru yere açtım mı bilmiyorum.

24 ŞUBAT. PAZAR 03.30
yatağa girdiğimde hiç bir sorun yoktu. gece saat 3.30 sıralarında, sol tarafımda uyuyordum. dönmek isterken biri beni tutuyordu uyku sersemiydim, gözlerimin kapandığını hissettim. sonra birinin sol yanımı (sol yan yatıyordum ) böbrek mi desem ne desem bilmiyorum ama biri elini oraya sokmuş resmen içimde bir şey dönüyordu baya döndüğünü hissettim algılayabiliyordum. canım acımıyordu. ama içimde endişe oluştu sağ tarafa dönmeye çalıştım ama dönemedim sanki biri tutuyordu. Sonra bana ' odanlan' dedi. 'Gerçeğe (burayı pek hatırlamıyorum) odaklan' . dedi. böyle normal insan sesi değil de benle içimden konuşuyor gibiydi. telepati gibi. karşı tarafıma baktığımda turuncu ışık saçan bir üçgen vardı tek hatırladığım ona baktığım..

gözlerim ağırlaştı uykum çok geliyordu ama uyumamak için direndim ama gözlerim kapandı. tekrar açtığımda hiç bir şey yoktu. çok sakindim.telefonumu almak için yataktan kalktım saate baktığım da saat 03.33du.

Başka garip olan şey ise ben yatmadan önce odamın kapısı yarı açıktı. uyandığımda kapı hafif Aralık kalacak şekilde kapanmıştı. pencere filan açık değildi rüzgar olamaz yani. ailemden herkese sordum kimse gelmemiş odama.

(o üçgen çizdiğim bu şeye benziyor bunun turuncu ışıklı olduğunu düşünün.)

evet arkadaşlar rica etsem bilginiz varsa beni bilgilendirir misiniz? Bu yaşadığım garip olay nedir?

Ekli dosyalar

• 15529942541607094406656174738814.jpg
    15529942541607094406656174738814.jpg
    1.9 MB · Görüntüleme: 27

K_kop

Kayıtlı Üye
Negatif bir durum yok,odaklansaydiniz buyuk ihtimal üçgen tamamlanirdi ve enerji akıșı daha geniș bir șekilde akardı.Arinma surecini bir parcasi.Dengeli olmaniz onemli.Korkulacak bir șey yok

gök insanı

Kayıtlı Üye
Negatif bir durum yok,odaklansaydiniz buyuk ihtimal üçgen tamamlanirdi ve enerji akıșı daha geniș bir șekilde akardı.Arinma surecini bir parcasi.Dengeli olmaniz onemli.Korkulacak bir șey yok

ilk önce cevap verdiğiniz için teşekkür ederm. peki bunu yapan kişi kim amacı ne? neden?

Tayleigh

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Daha önce bu tarz metafiziksel deneyimlerin olmuş muydu? Yoksa ilk defa mı yaşadın böyle bir durum

Tayleigh

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
boyutsal varlıklar olabilir. Daha detaylıca anlatmanız lazım yaşadıklarınızı.

KronoM

Kayıtlı Üye
Normal bir olay değil bu olaylar dünya kurallarına aykırı. Zarar görmeden önce İmanını tazele. 3harfli veya varlıkları istenende göremezsin öyle kolay kalkmaz perde. Gören Kişiler ya imanı kalmamıştır veya büyü yapılmıştır veya nazar vs... Ayetel Kürsi/Naz/Felak okumalısın güçlü olup yanlız durmamalısın ailenin yanında dur

Tayleigh

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Normal bir olay değil bu olaylar dünya kurallarına aykırı. Zarar görmeden önce İmanını tazele. 3harfli veya varlıkları istenende göremezsin öyle kolay kalkmaz perde. Gören Kişiler ya imanı kalmamıştır veya büyü yapılmıştır veya nazar vs... Ayetel Kürsi/Naz/Felak okumalısın güçlü olup yanlız durmamalısın ailenin yanında dur
Dünya kuralları derken? Bu tür olaylar yaşayanlar var. Varlığımız sadece fiziksel değil enerji frekans ruh beden ilişkisine de dayanır. Bu evrende birçok boyut var ve boyut kapıları aralanabilir. İmanla alakası yok bu durumun.

Askanarch

Kayıtlı Üye
İş
Arkeolog
Çocukken çok yaşardım bu olayları bi ara beni aya götürüp dünyayı izletmişlerdi çocukken nasıl göründüğünü merak ederdim gercekten görmüştüm

NaBe

Kayıtlı Üye
:))) Ne diyeceğimi bilemedim :)

Gören kişilerin imanı kalmadı diye vurgu yapmışsınız son derece hatalı bir yorum :)

Hz.Muhammed haşa imansızmıydı ? Ki görüyordu lütfen böyle yorumlar yaparken genel dil kullanmayınız..

gök insanı

Kayıtlı Üye
geçen sene, Gece. uyanmak istediğimi hissetmiştim yani vucudumu biri tutmuş zerre kıpırdayamıyorum kesinlikle karabasan değildi. gözlerimi açmak istediğimde açamadım zorlanıyordu açmamam için. yanı başımda biri olduğunu hissediyordum ki bana dokunuyordu içimde korku hissediyordum. sonra biri sol göz kapağımı açmaya çalıştı baya göz kapağımın üstünde hissettim ve o anda başımı kaldırıp gördüğüm tek şey kapımın orda annemin kıyafetini giyen biri yüzüne bakmak istediğimde bakamıyordum engelleniyordu gibi anne anne diye bağırıyordum ama sanki sesimi tek ben duyuyordum.

sonra kafam birden geriye çekilip yastığa gömüldü ve gözlerim kapandı. gözümü açtığımda tavanda baş kısmımda beyaz yuvarlak bir ışık sağa doğru kayarak kayboldu. sonra uyumuşum.

bir iki gün sonra sağ bacağımın iç kısmında küçük kırmızı çizgi gibi bir yara vardı. ama ben yara olabilecek bir kaza sakarlık filan yaşamadım.

ve ondan sonrasında sol gözümde çok ağrılar olmaya başladı zar zor görüyordum. şimdi geçti

Aisling

Kayıtlı Üye
Uyku arasında böyle istemsiz dokunuşlara, bir şeyler gören insanlar maruz kalıyor. Amaçları ne anlamak güç. Enerji çalmak? İletişim kurmaya çalışmak? Belki. Uyku ile uyanıklık arasında bilmediğim dilde konuşan birilerini duymak, adımla seslenilmesi, kara renkli adam ya da kadınların omzuma ya da saçlarıma dokunması... Ne olduklarını bilmem ama beni korkutmuyorlar. Zaten yüzleride yok. Bir yerden sonra alışmaya başlıyorsunuz. Olaylar önemsizleşiyor. Ama herkesin tecrübesi farklı oluyor. O yüzden fikir verilebilir, herkes kendi deneyimini ve bilgi birkimini sunabilir size ama kesin şudur budur diyemez kimse. Çünkü bunları yaşayan sizsiniz. Böyle konulara özellikle kendi deneyimlerimi yazıyorum çünkü sizin yaşadıklarınızı yaşayan başkaları da olduğunu bilin diye. Soru işaretlerimiz çok, fakat cevapların anahtarları kimsede yok. Neden görüyorum, neden duyuyorum diye sorguluyorum şu an. Tanrı izin vermese o şeyler yanıma sokulamazlardı.

gök insanı

Kayıtlı Üye
Uyku arasında böyle istemsiz dokunuşlara, bir şeyler gören insanlar maruz kalıyor. Amaçları ne anlamak güç. Enerji çalmak? İletişim kurmaya çalışmak? Belki. Uyku ile uyanıklık arasında bilmediğim dilde konuşan birilerini duymak, adımla seslenilmesi, kara renkli adam ya da kadınların omzuma ya da saçlarıma dokunması... Ne olduklarını bilmem ama beni korkutmuyorlar. Zaten yüzleride yok. Bir yerden sonra alışmaya başlıyorsunuz. Olaylar önemsizleşiyor. Ama herkesin tecrübesi farklı oluyor. O yüzden fikir verilebilir, herkes kendi deneyimini ve bilgi birkimini sunabilir size ama kesin şudur budur diyemez kimse. Çünkü bunları yaşayan sizsiniz. Böyle konulara özellikle kendi deneyimlerimi yazıyorum çünkü sizin yaşadıklarınızı yaşayan başkaları da olduğunu bilin diye. Soru işaretlerimiz çok, fakat cevapların anahtarları kimsede yok. Neden görüyorum, neden duyuyorum diye sorguluyorum şu an. Tanrı izin vermese o şeyler yanıma sokulamazlardı.

O dil kısmı benimde rüyalarımda başıma geliyor. hemen hemen sizin yaşadıklarınızı yaşadım.

Tayleigh

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Benim kendi deneyimim şu şekildeydi. Ablam bir süre çok yaşadı böyle olayları. Kadir gecesinde akşam vakti evde 3 kişiydik. Ben ablam ve kuzenimiz. Tuvalete doğru giderken mutfakta kuzenimi görüyor ablam napıyorsun diyor cevap vermiyor. Sonra salona döndüğü zaman kuzene mutfakta ne yaptığını sorduğunda mutfağa hiç gitmedim diyor. Ve o evde garip sesler duyduğunu iddaa ediyor. Rüyalarında kara insanlar gördüğünü vesaire anlatıyor. Çoğu zaman uyuyamıyor. Annem babam da o evde her sene kavga ediyorlar çok şiddetli. O evde büyü olabilir kanaatindeyim bacalarından yağlar çıkmıştı. Domuz yağlarına benzer şeyler. Büyü yapılan yerde yaşıyorsanız veya büyü yapılan sizseniz böyle şeyler olması çok muhtemel.

gök insanı

Kayıtlı Üye
Benim kendi deneyimim şu şekildeydi. Ablam bir süre çok yaşadı böyle olayları. Kadir gecesinde akşam vakti evde 3 kişiydik. Ben ablam ve kuzenimiz. Tuvalete doğru giderken mutfakta kuzenimi görüyor ablam napıyorsun diyor cevap vermiyor. Sonra salona döndüğü zaman kuzene mutfakta ne yaptığını sorduğunda mutfağa hiç gitmedim diyor. Ve o evde garip sesler duyduğunu iddaa ediyor. Rüyalarında kara insanlar gördüğünü vesaire anlatıyor. Çoğu zaman uyuyamıyor. Annem babam da o evde her sene kavga ediyorlar çok şiddetli. O evde büyü olabilir kanaatindeyim bacalarından yağlar çıkmıştı. Domuz yağlarına benzer şeyler. Büyü yapılan yerde yaşıyorsanız veya büyü yapılan sizseniz böyle şeyler olması çok muhtemel.

şuana kadar büyü filanla işim olmadı ama benim yaşadıklarım cinler filan değildi. öyle düşünüyorum. yaşadıklarım sizin olayla pek benzerliği yok