Fülfül ile Bağlama Majisi

thales

Kayıtlı Üye
çok teşekkür ederim Mefetseger sana ,pek güzel haberler verdin bana..

yolun aydınlansın..

Sn Mefetseger ;

- korunmak için felak+nas+7 ayet-el kürsi okuyup daire olacak şekilde üflemek. Bu korunma yöntemi doğrumudur.?
- bu işlemi ay büyürken ilk cumartesi yapılması uygunmudur mesela bu ayın 21 i.? (barışma -celb-aşk oldugundan)
- matlubun burcu hesaba katılmalı mı ,burç saati bulunup o saat diliminde yapılması gibi.?
- uygulamaya başlamadan öne 2 rekat namaz kılıp sevaplarını yapılacak işlemin ulvi ve sufli yardımcılarına bagıslamak doğrumudur.?

saygılar.

focus

Kayıtlı Üye
yani inanamıyorum biri sizi sevsin baglansın diye bu işi yapacaksınız, yaşanmesı gerekene müdahale edeceksiiz ya sonra nereye kadar bu yapmacık bag, insanın ruh dengesini altüst etmek bu kadar iyi bir şey mi?

benim kişisel kanatim o ki, bu işleri dogru bulmuyorum...

çünki sizde o kişinin gerçekte sizi sevmediğini bilecek ve kendinizi kandırarak vakit kaybedeceksiniz, ayrılıklar herkese yıkım olur dogal akışında sevgiyi arayıp yaşamak en güzeli.

origanum

Yönetici
Bu uygulamayı veren kişi eski havass kitaplarından almış kopyalamış ancak bilgisi olmadığı için ilk soruda çuvallamış ve kişilerin adının söyleneceği yere niyetten bahsedilmesini söylemiş. Bu kişiyi zaten saçma sapan uygulamalar verdiği ve yalan yanlış bilgilerle herkese zararı dokunduğu ve bu 17 yaşındaki veledi herkesin aklı başında koca bir adam, alim sanmaya başlaması onun da kendini birşey sanıp herkesi yanlışa sevketmesi nedeni ile de yasakladık. Israrla 5-6 kere yeniden üyelik almaya çalıştıysa da hepsinde yasakladık o da site sahiplerinin dişi aile bireylerinin hatırını sormaya başlayan mesajlar ile karşılık verdi aylar boyunca.

Konu ve açan kişi ile ilgili bu genel açıklamadan sonra şimdi de üyelerimizin sorularına açıklık getirelim:

Korunma yöntemi ile sorulan yetersizdir.

Bu tip bir işlem ay büyürken yapılır ancak sadece cumartesi gibi bir kısıtlama yok, düşmanlığı dostluğa çevirme işleri de yapılabildiği için pazar, baştan çıkarma işlemlerinin yapıldığı cuma, kalpteki arzular için çalışmaların yapıldığı perşembe günleri de yapılabilir, eğer bağlanacak kişi erkek ise erkeklere yönelik çalımaların yapıldığı salı günü bile yapılabilir. Ancak tüm bu günlerde o günün ilgili gezegeninin yani yıldızının saatinde yapılmalıdır.

Bu uygulamayı yapmadım çünkü eski kitaplardan alınan uygulamalar sadece yazan kişi için ve el verdiği kişiler içindir, onların varisleri bile onlardan el almış olsalar dahi bu kadar zaman sonra tarif sulandığı için çalıştıramaz (bu işlemi yapamaz, tutturamaz anlamına gelen bir kelimedir). Bu eski kitaplar sadece eskiler vaktiyle ne yapmış diye bilgilenmek, bu kültür hazinesini gelecek kuşaklara nakletmek ve arşive saklamak için kullanılır, uygulamak için değil. Ancak bu tür uygulamalar için genel konuşuyorum birisine bir işlem yapılacaksa hedef kişinin, yaptıranın tüm kişisel bilgileri, adı, anne adı, doğum tarihi, yaşadığı yer hesaplanmalıdır, hatta bu işi yapacak olan kişinin bilgileri de katılabilir bazen, ama böyle işler basit bir biber büyüsünde değil de vefk hazırlanırken yapılır.

Havass geleneğinde çalışma alanının temizliği ve uygulayıcının temizliği esastır. Yani abdestli olmalı, kıbleye dönmelidir, islamın gerektirdiği her şeyi yapmalı aynen o kurallara göre yaşamalıdır, büyü yapmak hariç. Yani o kişi bunu ibadet için değil de büyüleri tutsun diye yapmaktadır, çünkü bu yaşam tarzı aynı zamanda kişinin enerji seviyesini ve yapacağı işe her ne iş olursa olsun inancını artırmakta ve bu da onu başarıya taşımaktadır. Günah olduğunu bilir ancak kabullenir, bu kul ile Allah arasındadır kimseyi bağlamaz. Bir de kendi doğduğu ve çocukluğunu yaşadığı inanca ait şekilde yaşaması onun motivasyonunu artıracaktır, kişi çocukken İskoç cadıları arasında yaşadı ise ve o inanca sahip ise kendi tanrılarına dua eder, onlardan ister ve o geleneğe ait cadı büyülerini kullanır. Ya Allah diyen bir cadı ne kadar başarılı olabilir ki, o Allaha inanmıyor. Ama islami gelenekte yetiştirilen bir çocuk her işini Allah diyerek ve onun varlığı inancı ile yapar. İnanç temeldir büyü işlerinde, önemli olan herkesin inandığı şeylerle o işi yapmasıdır yoksa başarı beklenmemelidir, Kurana inanmayan birisi cinn suresinden bir şeyler okusa ne okumasa ne, işe yaramaz ya da Kuranın abdestsiz tutulmayacağını bilen birisi bunu böyle yapar zaten aksini düşünmez bile. O yüzden zaten namazlarını kılacaktır. Ancak bu işin büyü olduğunu bildiği için sevap bağışlamak gibi bir şey olamaz. Bu bazı dindar hoca geçinen ama dini imanı para olan ya da gelenlerin bereket enerjilerini vampir gibi sömürmek olan dışı görünümü ile örnek vatandaş, dini bütün müslüman gibi olan kişilerin uydurmasıdır. Halk bilinçli olarak binlerce yıldır cahil bırakıldığı için ve körükörüne itaate zorlandığı için sorgulamayıp inanmış ve onu görenler de yanlışa sürüklenmişlerdir. Bu da günümüze değin gelmiştir. Herkes üzümünü yiyor bağını sorduğu yok. Dolayısı ile o sorunun cevabı da hayır doğru değildir çünkü öyle bir kavram sözkonusu bile değildir olacak.

thales

Kayıtlı Üye
Sn origanum genel bilgiler için tesekkurler gercekten ben ve diğer acemi ama arayış içerisinde olan arkadaslar için çok aydınlatıcı oldu..Yalnız şu var sitedeki hepsi demesemde çoğu uygulama eski kitaplardan alınan , sizin tabirinizle sulandıgı için çalıstırılamaz uygulamalar..İki satırını kopyalayıp google'da aratınca birçok majikal sitede ve medyum sitelerinde rastlıyoruz..Yani özgün bir maji bulmak neredeyse imkansız.
Yani biz bilmezler ne yapacaz.? Öğrenmek için biryerden başlamak gerekiyor mutlaka. Açıkçası ben şöyle düsünüyorum elimde silah var ve tek bir kursunum var..Bunu bir meslek yada hobi olarak asla düsünmüyorum, çakraları açmak ,durugörünü geliştirmek yada astral deneyimler yaşamak istemiyorum..8 aydır istedigim tek şey Sizin tabirinizle sulu olmayan - en azından çalışabilecek bir uygulama bulmak..
Vefk kısmına gelince ; ben biliyorum ki havass ilmine şimdi giriş yapsam usta olmaya ömrüm yetmez..o yüzden vefk yapamam..yaptırmak istesem fotokopi gönderiyorlar diyorlar. Ama birseyler yapmak istiyorum artik zaman hiçbir yarama derman olmadı ,halen kanıyor.

saygılar.

tahita

Kayıtlı Üye
Selamlar.
Site içerisinde zaman zaman karşılaştığım bir cümle var; "Büyücü olmayanlar büyü yapamaz. Etkili büyü yoktur, etkili büyücü vardır." Belki başka benzerleri de vardır. Bu cümlelere ve büyücü olmak değil tek bir büyü yapmak iseğine bakınca, galiba bu isteği gerçekleştiremeyeceksiniz.
Vefk siparişlerinde sıklıkla karşılaşılan bir durum fotokopi gönderilmesi. Sebebi de malum. Biraz bilgi sahibi olanların, insanların muhtaclığını,bilmemelerini kullanıp kandırmaları. En basitinden 50-100 lira gibi komik bir rakam karşılığında vefk yapılmayacağı bir gerçek.
Eminim site içerisinde istediğinizi elde edebileceğiniz kişiler mutlaka vardır. Kimse size yardım teklif etmez,siz istemelisiniz. Yeter ki doğrudan taleb edin. Tabi site kurallarına uygun şekilde. Sayfada ya da özelden iletişim bilgisi vermeden. Bulduğunuzda moderatörlere konu hakkında bilgi verip, adres telefon bilgilerini paylaşmak için izin alarak. Bu bizlerin, dolandırılma ve kandırılmaya karşı korunması için alınmış bir karar. Herhangi biri yapabileceğini söyleyebilir.
Umarım isteğinizi elde edersiniz ve bundan mutlu olursunuz. Sonuçta " Hayır bildiklerimizde şer, şer bildiklerimizde hayır" var olabilir.
Önemli Not: Yanlış anlamaların önüne geçmek için genele söyleyeyim; Şahsen kendim, maji konusunda kimseye yardım edebilecek konumda değilim.
Selamlar.

origanum

Yönetici
Sn origanum genel bilgiler için tesekkurler gercekten ben ve diğer acemi ama arayış içerisinde olan arkadaslar için çok aydınlatıcı oldu..Yalnız şu var sitedeki hepsi demesemde çoğu uygulama eski kitaplardan alınan , sizin tabirinizle sulandıgı için çalıstırılamaz uygulamalar..İki satırını kopyalayıp google'da aratınca birçok majikal sitede ve medyum sitelerinde rastlıyoruz..Yani özgün bir maji bulmak neredeyse imkansız.
Yani biz bilmezler ne yapacaz.? Öğrenmek için biryerden başlamak gerekiyor mutlaka. Açıkçası ben şöyle düsünüyorum elimde silah var ve tek bir kursunum var..Bunu bir meslek yada hobi olarak asla düsünmüyorum, çakraları açmak ,durugörünü geliştirmek yada astral deneyimler yaşamak istemiyorum..8 aydır istedigim tek şey Sizin tabirinizle sulu olmayan - en azından çalışabilecek bir uygulama bulmak..
Vefk kısmına gelince ; ben biliyorum ki havass ilmine şimdi giriş yapsam usta olmaya ömrüm yetmez..o yüzden vefk yapamam..yaptırmak istesem fotokopi gönderiyorlar diyorlar. Ama birseyler yapmak istiyorum artik zaman hiçbir yarama derman olmadı ,halen kanıyor.

saygılar.

Özgün majilerin paylaşılmadığı doğru çünkü paylaşıldığı anda onlar da arşivlik bilgi olur. Hiçbir majikal işlem hakkında konuşulmaz, diyelim bir büyücüye gittiniz ve birşeyler yaptırdınz, bu konuda asla birşey söylememelisiniz yoksa tutmaz, tuttu ise bozulur, bu sırrı hayatınız pahasına saklamalısınız, ne yaptırdığınızı ne de yapılanlar sırasında şahit olduklarınızı, aynı şekilde büyücü de yaptığını açıklamaz yoksa o işi bir daha yapamaz, işin büyüsü kaçar tam tabiri ile, sadece el vereceği varisine açıklama yetkisi vardır onu da birden bire açıklayamaz yoksa ölür, bu yüzden ölümünün yaklaştığını anlayan majisyenler son anlarında daha önceden kendisinden gördüğü kadarıyla işi kapmış olan varisine püf noktalarını açıklar, varisi yoksa oturur bir kitapta toplar, zaten el vermediği için kimse birşey yapamayacaktı en azından birikimlerini, deneyimlerini yani bir kültür hazinesini gelecek kuşaklardaki ilgili kişilere ulaştırmış olur. Bu kitaplar çömez öğrencilere önceki üstadların neleri nasıl yapabildikleri hakkında bilgi ve fikir verir, onlar da fikir fikiri doğurur neticesinde kafalarının bir yerine yazarlar ve zamanı gelince tüm bu bilgi birikimleri sayesinde süzgeçten geçirerek kendi çalışmalarını sağlam temellere oturtabilirler, bunu nasıl yaptıkları uzun hikaye ve sadece öğrenciye anlatılır. Ancak konu hakkında bir fikriniz olsun diye bu kadarını açıkladım. Eğitim sadece ailesinde aktif halde çalışan ya da geçmiş köklerinde bu işlerle uğraşmış olan kişilere verilir, onlar talep etmez, seçme hakları yoktur, kaderleri gereği bu işe yönlendirilirler. Dolayısı ile ben büyücü olmak istiyorum diyen büyücü olmaz, öyle ben okuyup mühendis olurum, öğretmen olurum gibi değil bu alemdeki işler.

Büyü isteyen mutlaka bir büyücüye tabi gerçek bir büyücüye yani majisyene gitmelidir. Az bilenden özellikle kaçınmalıdır çünkü normal hayatta da bir konuyu bir insan yarım yamalak bilirse ortaya atlar ve abuk subuk şeyler söyler, acayip işler yapar, cahilliğini herkes görür, rezil olur ancak o hala farkında olmadan devam eder çam devirmeye kendini fasulye gibi nimeten sayarak, ancak zır cahil kesim ona inanır, çünkü onu tartacak, ölçecek bilgisi yoktur. (Forumlardaki bilgilerin paylaşım amacı hem normal kişilerin biraz fikir sahibi olup yanlış işlere ve kişilere yönelmemelerini hem de çömezlerin arşivden fikir edinmelerini sağlamak amacıyladır, zaten hep diyoruz bunları uygulamaya kalkmayın sadece fikir sahibi olun diye). Bu kişilerin genetik yatkınlıkları olmadığı gibi usulünce bir geleneksel eğitimden de geçmemişlerdir, sürümden kazanç sağlama düşüncesiyle bu işe girişen karakteri bozuk kişiler arasından çıkar genelde.

Site sahibimiz uruma özel mesajla sorun size bu konuda profesyonel destek önerebilir belki.

Giden gitmiştir, gitmesi gerektiği için gitmiştir, dönse bile aynı kişi olmaz, beklentilerinizi karşılamaz. Onun sizin hayatınızdaki yeri ya da sizin onun hayatındaki yeri bitmiştir, sizleri yeni bir hayat bekliyordur ve yeni bir şeyin gerçekleşmesi için de eskinin yıkılması gerekiyordur, bina üstüne bina çıkılmaz. Bu yüzden gidenlerin arkasından neden gittiklerine anlam verilemez ama aslında derin anlamı vardır, kul bilemez. Kişinin tekamülü için hayatta ona sürekli sınavlar sunulur, geçişine veya geçemeyişine göre seviyesi değişir ve bu da anında hayatında değişmeye yol açar. Yeni hayatta eskiye yer yoktur, duruma göre sevdiği de değişebilir, işi de, yaşadığı şehir de, maddi durumu da... Böyle anlarda değişime uyum sağlamak, direnmemek, kaderi kabul etmek ki semavi dinlerde de böyle emrediliyor sürecin rahat geçmesi için yapılması gerekendir. Ancak hem işlemler sırasında ve sonrasında olacaklara manevi direnci hem de yaptırmak için maddiyatı olan istemediği kaderi yaşamayabilir ve büyü yaptırır. İçinizde kalmasın diyorsanız imkanınız da varsa yaptırın. Yoksa yeni hayatınıza uyum sağlayın, tüm hayatınız boyunca oluşabilecek bu tip değişimlere daha olgun ve bilinçli bir şekilde yaklaşmak gerektiği bilgisini almış olarak ve bunu anlayıp avantaja, yeni hayatı en iyi hale çevirmeye, olumlu düşünmeye, her işte bir hayır olduğunu anlamaya ve oradaki sınavı geçmeye çalışarak.

Hakkınızda hayırlısı olsun.