Fülfül ile Bağlama Majisi

origanum

Yönetici
Tarif tam mıdır, eksik midir bilemem, veren kişi de banlı cevap veremez, ama bunun benzeri çok uygulama var. Basit de bir işlem. Enerjisini yükleyebilen, olacağına tam bir inanç ile uygulayan pek çok kişinin başaracağını düşünüyorum.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Soranlar olacaktır:
Fülfül, Karabiber demektir.

ebru83

Kayıtlı Üye
İş
Mimar
Ben esimle bir senedir evliyiz, beni seviyormus ama kardes gibi. Bundan agir birsey bir kadina söylenir mi? Bugün avukata gidiyor bosanmak icin. Bir senelik evliyiz ama iki hafta kari koca gibi yasadik. Icim yaniyor iki hafta icin beni yakti. Bunlari okuyunca sen de yap gelsin sana diyorum ama büyü ile bende kalandan ne hayir cikar ki.

Zeliha Kaya

Kayıtlı Üye
bağlama büyülerinden olan fülfül ile bağlama nasıl yapılır açıklayalım
41 adet fülfüle birerdefa cin suresini 10. Ayetin sonuna kadar oku birebir ateşe at yakarken falan bin falanda benim aşkımdan böyle yansın de sahihtir eğer inanmazsan bir hayvanın niyetine oku göresinki yanından ayrılmaya.
Cin suresi 10. Ayetin sonuna kadar:

Bismillahirrahmanirrahim

1. Kul uhıye ileyye ennehusteme`a neferun minelcinni fekalu inna semı`na kur`anen `aceben.
2. Yehdiy ilerruşdi feamenna bihi ve len nuşrike birabbina ehaden.
3. Ve ennehu te`ala ceddu rabbina mettehaze sahıbeten ve la veleden.
4. Ve ennehu kane yekulu sefiyhuna `alellahi şetatatan.
5. Ve enna zanenna en len tekulen`insu velcinnu `alellahi keziben.
6. Ve ennehu kane ricalun minel`insi ye`uzune biricalin minelcinni fezaduhum rehekan.
7. Ve ennehum zannu kema zanentum en len yeb`asallahu ehaden.
8. Ve enna lemesnessemae fevecednaha muliet haresen şediyden ve şuhuben.
9. Ve enna kunna nak`udu minha meka`ıde lissem`ı femen yestemi`ıl`ane yecid lehu şihahaben resaden.
10. Ve enna la nedriy eşerrun uriyde bimen fiyl`ardı em erade bihim rabbuhum reşeden.

Selametle.
paylaşim için teşekkürler ama filan bin filan derken hangi kisimda anne adi hangi kisimda istenilen kişi adini yaziyoruz. örneğin filan bin filanda derken ne diyeceğiz

cagan1014

Banlı Kullanıcı
Anne Kısmına gerek yok sadece etkisini göstermek istediğiniz kişinin adı söylenecek.Filan bin filanda X beni çok Sevsin gibi .Selametle

aphosiss

Banlı Kullanıcı
bayanlar için "bin" değil sanırım, bunun yerine oğlu/kızı desek?

xtina

Banlı Kullanıcı
sevdiğin çocuk örnek olarak x olsun babasının adıda y olsun y bin x olucak eğer kadınsa y binti x olucak

nilay_ca

Kayıtlı Üye
bu fülfül darül fülfül dedikleri uzunca şey mi yoksa bildiğimiz çekilmemiş karabiber mi..

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Bi bayan yapacak diyelim bir örnek verirmisiniz mesela bayan adı Havva erkek adı Adem ? Nasıl yapıcaz ? anlamadım

Mehmed Özer

Kayıtlı Üye
Bayan larda Matlubun ismi Binti Matlubun annesinin ismi - Erkeklerde Matlubun ismi Ibni Matlubun Annesinin ismi . Selametle

thales

Kayıtlı Üye
Peki bu uygulamanın zamanı nedir.. Arabi ay büyürkenmi küçülürken mli.? saat i varmı birde, yapanın ve etki edecek kişinin burçları yükseleni filan hesaba katılmalı mı ?

Arabi ayları hiç hesaba katmayalım. Yani mesela ay şu anda yeni ayda sanırım lanetli işler için uygun. Bu uygulama için en yakın tarihi birisi yazabilir mi..

svg12

Kayıtlı Üye
bende yapmak istiyorum 41 defamı okuycaz bu duayı

HAMUŞ

Kayıtlı Üye
İş
gazetecilik 3. sınıf terk
pPeki arkadaşlar karşımızdaki kişi bizi tanımıyorsa ve bilmiyorsa bunu uygulamamız doğru olur mu?

tahita

Kayıtlı Üye
Yıldız ve gezegen saatleri başlıklı bir yazıda hayırlı işlerde (aşk,barıştırma v.b.) arabi ay başlarında yani ay büyürken uygulama yapılır yazıyordu. Aşk için Venüs günü ve saatinde yapılacakmış.
41 adet tane karabiberin herbirine birer kere olmalı.
Tariften anladığım çağırmak için olmadığı, yani bizi görmüş ve görecek bir kişiye yapılabilir.

thales

Kayıtlı Üye
korunmak gerekiyor mu ? ve tütsü kullanmalımıyız ?

su an bi cevap alacagımı sanmıyorum ama birsey daha var.. yakma işlemini yaparken matlubun fotografınıda yaksak daha etkili olmaz mı.?

korunmak gerekiyor mu ? ve tütsü kullanmalımıyız ?

su an bi cevap alacagımı sanmıyorum ama birsey daha var.. yakma işlemini yaparken matlubun fotografınıda yaksak daha etkili olmaz mı.?

adın ne? reşit...sen de sen işit...
boşa soru soruyorum ben ,kimse tınlamıyor ki...

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Sayın thales;

Yaptığınız tüm uygulamalarda koruma yapmak esastır. Korumasız yaptığınız tüm işlemler hem kendinize hem de çevrenizdeki kişilere zarar verecektir. Bu işlemle ilgili sorunuza gelirsek eğer; resmi yakmanızın daha etkili olacağını söyleyebiliriz. Fakat resmin niteliği önemlidir; en azından kişinin gözleri resimde net görünüyor olmalıdır. Tütsü kullanımı ise hem koruma esnasında yapacağınız işlemde hem de uygulamanın genel prosesi açısından daha uygundur.

( NOT: Bunun dışında kurallar gereği flood yapmak yasaktır. Lütfen biraz daha sabırlı olun ve en azından gelecek cevabı bekleyin. )