fincanla ruh çağırma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kapliyagos

Kayıtlı Üye
bende çocuk yaştayken yapmıştım bunun bir benzerini ve gelmişti....varlıktan uzun süre kurtulamadım..taaki üniv. 2.sınıfa kadar...ne olduysa bıraktı peşimi...:D

aynen bir masanın üzerine a dan z ye bütün harfleri yuvarlak olacak şekilde sıraladım...0 dan 9 a kadarda rakamları bir evet birde hayır koydum...tam ortayada fincanı koydum...benim deneyimimde mum falan yakmadık...ve etrafda karanlık değildi....sadece fincan değil ona benzer herhangi birşeyde olabiliyor bu arada...biz bunu ruh olarak çağırmıştık...düzenek hazır olduktan sonra 3 fatiha yı besmelesiz ve aminsiz olarak okuyun ve işte şunun ruhu geldiysen işaret ver diye sesleniyorsun orada olan kişiler burada fincana işaret parmaklarını koymaları gerekiyor...ama bu duaları bir kişi değil orada olan herkesin okuması gerekiyor aynı şekilde....ve geleceğine inanmanız lazım inanmayan olursa gelmeyebiliyor...ve bu dediğim tek kişiyle olmuyor en az 2 kişi olması gerekiyor

umarım yardımcı olmuşumdur....bence denemeyin tehlikeli... çoğunlukla gitmiyorlar ancak işin ehli kişiler gönderebiliyor....

gümüş

Kayıtlı Üye
@şinçeyank ,@dewil66

İkiniz de musallat durumu yaşıyorsunuz anladıpım kadarıyla.
Size birşey sormak istiyorum.

Peki diğer insanları size karşı kullanıyorlar mı?
Aşk hayatınız, arkadaşlık ilişkilerinizi etkiledi mi bu durum?
(özele girmenize gerek yok ne kadar anlatabilirseniz yani.)

Ben bildiğim kadar musallat dediğinizi yaşamadım ama önce yazdım hoca var demişti diye.
O zaman hoca tamam var diyor ama olay ne ben bir türlü anlamadığım için bizimkilere ve tabii bazı arkadaşlarıma sormuştum sözleri. Bu ne demek diye ?

İlk gün yani duyduğum, halamlardayım ve kuzenlerimle aynı odada yatarız. Tamamı ürktü ve beni odada yalnız bıraktılar cinlerim gece onlara saldırmasın diye. Açıkcası olup olmadığı belirsiz cinlerimden fazla üzmüştü bu beni.

Kankam bir süre sonra gün içerisinde başına gelse benden bilmeye başladı ve bir gün görüşmeyelim bence, sende bir tuhaflık var bile dedi. ( bana gelirken arabasını bir yere vurmuş, yok beraberken lastik patlamış falan, yani tamam bir iki saatte ardarda 3 lastiğin patlaması alışılmış değil ama devam ettiğimiz yolda çalışmalar yüzünden yok yokken olay benim cinlere bağlanınca bayağı trip yapmıştım ), annesi beni ne zaman görse eline tespih alıyordu ve tütütütü okumaya başlıyordu. Yani demek istediğim cinli olmak nasıl bilmiyorum ama kendimi sanki ben cinmişim gibi hissetmeye başladımdı bir süre sonra ve bundan hiç hoşlanmadım ve tepki olarak ben de uzak durmaya başladım. İnsanlara şunu bunu söyleme tavsiyelerini çoklukla bu yüzden onaylıyor olduğumu da eklemeliyim sanırım, yoksa başka nedenden değil :) insanlar onulmaz bulaşıcı hastalığı var bir şeymişsin gibi davranıyorlar ve yani ortada ne olduğu bile belli değilken :p

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Sevgili gümüş,

Açıkçası ben çevremdekiler konusunda zaman zaman
zorlanıyorum. Bu sizlerde de oluyor mu diye merak etmiştim.

Kısaca şöyle anlatayım;
insanlar aniden hayatıma girip çıkıyorlar.
Hiçbir tartışma olmadığı halde uzun süre görüşmüyoruz.

Veya nedensiz yere bana sinirlenenler,
kavga çıkarmaya çalışanlar oluyor.

Ve bahsettiğim kişilerden hiçbirisi benim
varlıklarla iletişim kurduğumu bilmeyen kişilerdi.

İnanın bu yüzden birileriyle arkadaş olmaya
artık korkar oldum.
Çünkü bir insana alışıyorum biraz seviyorum,
o kişinin aniden adeta yokolurcasına gitmesi
kalbimi incitiyor.

reidikonto

Kayıtlı Üye
En basitçe görünen bu usul en içten bir darbeyle insanı yakalıyor farkındamıyız acaba...? Bu fincan olayını bizde arkadaşlarla yaptık.. Birde cinin adını biliyorduk diye ismini söyler söylemez geliyordu zaten... Enteresan bir durumdurki biz çok çagırdık hepsine yanıt verdi ama sonradan hergeldiginde sorularımıza cevap vermiyor sadece çember oluşturacak şekilde dönüyordu... bu dönüşler gittikçe hızlanıyordu ve bir kere fincan fırladı duvara... Sonra bir daha çagırmadık... ama sonra Benimle beraber yapan arkadaşlarım ve ben sesler duymaya başladık ..Bir arkadaşım ugultu sesi diyoyordu... Diyeri bagırma sesi.. Ben ise birisi ismimi çagırıyordu ama kim oldugunu hiç göremedim... Yanı basitçe görünen usul aslında bütün kapılarımızı onlara açıyor... Denemeyin kesinlikle tavsiye etmiyorum...

simera

Kayıtlı Üye
Denemeyin arkadaşlar. Gelecek olan iyi niyetli olsa bile gitmiyor. Okuduğum kadarıyla herkes farklı bir şekilde etkilenmiş. Ben yaptığımda, kolumdaki uyuşma dirseğimi geçince çektim elimi fincandan. Rüyamıydı bilmem ama sabaha kadar odamda ki herşey uçtu.:) Birde ezan okunurken radyonun ses düğmesi kısılırdı.

Lilyan8

Kayıtlı Üye
Evet bizimle dalga geçmek onların en büyük hobileri.Bir dua buldum onu okuyacağım belki o zaman bırakır beni.

dua ile olmaz arkadasim, isin ehli olan iyi bir hocaya gitmeni tavsiye ederim. ergenlik cagimda bende bizde cok cagirdik ve sonuc olarak 14 tanesiyle ayni evde yasiyordum ve hepsinide göruyordum. dehsetti. kesinlikle hic kimseye tavsiye etmiyorum. inihara kadar göturduler beni, bi yarim saat gec kalsaydi bizimkiler coktan ölmustum. sadece enerjini degil, herseyini ama herseyini ele gecirmek icin ugrasiyorlar ve eninde sonunda da geciriyorlar. sakin yapmayin. bu yuzden cok seyimi kaybettim. her sekilde rahatsiz ediyorlar. her sekildeyi de aciklayayim size. sesler duyuyorsunuz, onlarla ister istemez konusuyorsunuz (ama sizi rahatsiz edici konusmalar oluyor bunlar), durup duruken kapilar aciliyor, televizyon kapaniyor, teyip aciliyor, dolaplarin uzerinden uzerinide caydanlik dusebiliyor. bayan iseniz hic beklemediginiz bir anda birinin elini gögsunuzd ehissedebliyorsunuz vs vs. ... senlerce cektim, sonra amasyada bir hocaya göturduler beni, okududa okudu sonra rahatladim. ondan sonraki 2 ay yemin ederim butun hayatimda yasadigimi hissettigim 2 aydi. sonra yine depresyona girdim... kisacasi onlar gittikten sonra bile izi kaliyor...
yapmayin, sakin ha sakin.
sunuda söyleyeyim, evin icinde rahatsiz edilen sadece ben degildim, ailemde rahatsiz ediliyordu. bir kez cagirdiniz mi birdaha gitmezler. siz onlari yerlerinden ettiniz onlarda sizi rahatsiz eder durur. kendinizi dusunmuyorsaniz bile sevdikleirnizi dusunun.

Lilyan8

Kayıtlı Üye
Sevgili gümüş,

Kısaca şöyle anlatayım;

artık korkar oldum.
kalbimi incitiyor.

varliklardan biri size asik olmus olabilir. durum bu ise sizi paylasmamak adina hic kimseyle olmamaniz icin elinden geleni yapar ve siz asla evlenemezsiniz (veya ciddi bir iliski kuramazsiniz). bi baktirin derim.

Lilyan8

Kayıtlı Üye
Sevgili gümüş,

Kısaca şöyle anlatayım;

artık korkar oldum.
kalbimi incitiyor.

varliklardan biri size asik olmus olabilir. durum bu ise hic kimseyle olmamaniz icin elinden geleni yapacaktir. bi baktirin derim.

DreamDuality

Kayıtlı Üye
sonuc olarak 14 tanesiyle ayni evde yasiyordum ve hepsinide göruyordum. dehsetti. 2 aydi. sonra yine depresyona girdim... kisacasi onlar gittikten sonra bile izi kaliyor...
yapmayin, sakin ha sakin.

Peki şimdi durumunuz nasıl?
Sizi tamamen terkettiler mi?
Hoca size muska falan yazdı mıydı?

Lilyan8

Kayıtlı Üye
durumum o zamankinden cok daha iyi. uzak duruyorum onlardan. isimlerini bile biliyordum. defalarca istemiyorum hatirlamak bilmek istemiyorum diye haykirdim. cevreminde yardimiyla (tabi hocadan sonra) toparlanmaya basladim ama hic bir zaman bir kez olsun saglam bir psikilojiye sahip olamadim. derin bir depresyon hali hic bir zaman tammaiyle gitmedi. ugrasmadigim ve ilgilenmedigim zamanlarda daha rahat oluyorum ama böyle onlarla ilgili en ufak bir ilgim oldugunda yanimda hemen birini hissediyorum. belkide artik okadar isledi ki icime yasadiklarim, bana öyle geliyor bilemiyorum. öyle veya böyle, derin, cok derin izleri kaliyor.
hoca muska yazmistim, uzun bi sure taktim, sonrada kaybettim malesef...

Lilyan8

Kayıtlı Üye
bu arada hocanin okumalarindan sonra ilk iki gun sadece uyudum. uzerimden kamyon gecmis gibiydi. daha sonrada kus gibi hafifledim, dunyaya yeni gelmis, agaclari, otlari, kuslari, insanlari, renkleri kisacasi herseyi ilk kez göruyor tanisiyor gibiydim. malesef cok surmedi, sadece 2 ay.. :(

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
@şinçeyank ,@dewil66

İkiniz de musallat durumu yaşıyorsunuz anladıpım kadarıyla.
Size birşey sormak istiyorum.

Peki diğer insanları size karşı kullanıyorlar mı?
Aşk hayatınız, arkadaşlık ilişkilerinizi etkiledi mi bu durum?
(özele girmenize gerek yok ne kadar anlatabilirseniz yani.)

Kusra bakmayın biraz geç oldu ama görmemiştim yorumu.
Evet beni baya etkiledi her açıdan arkadaş ilişkilerimde özellikle yurttayken benimle aynı odada kalan arkadaşım odasını değiştirdi. Aramızda herhangi bir sorun yoktu fakat benim yüzümden kızda çok rahatsız oluyordu. Sesler gürültüler gece çığlık falan duyuyormuş tabi onun söylediği bu. İkimizde gece aynı anda kalkardık. Beni kaldırıyorsa onuda kaldırıyordu. Başta tek kalıyordum onlar tek kalan kişileri çok severmiş ve onunla yaşarlarmış korkup çağırmıştım aslında arkadaşımı günlerim kabusa döndüğü için. Onlar yolladı diye düşünüyorum sonra tekrar tek kalmaya başladım. Birde gözlerimden ürkenler oluyordu gerçi bunun sebebi birazda koyu kalem ve far kullanmamdı ama falla falan uğraşıyormusun enteresan gözlerin var diyorlardı :) Sınıfta adım cinli kıza çıktı bir arada neler çektim neler yaşadım. Aşk hayatına gelince en son ilişkimde akşamları dışarı çıktığımızda ikimizde benim adımın seslenildiğini duyardık ama etrafta kimse olmazdı. Düşünün beni kaldığım yere bırakıyor ama tek başına dönemiyor. Onlar köpek kılığına giriyormuş hep aynı köpek peşimizde olurdu ısırdı bir kere onu. Uyuyamıyordu geceleri boğuluyorum gibi oluyor vs diyordu. Benim ismimi duyuyormuş bazende ona baba baba diye bağırıyormuş :) Enteresan şekilde hayatımı etkiledi yani

marinagr

Kayıtlı Üye
Sevgili gümüş,

Kısaca şöyle anlatayım;

artık korkar oldum.
kalbimi incitiyor.

Merhaba Gumus, ben varliklarla bilincli ve istekli olarak iletisim kurmuyorum ancak soyledigin sanssizliklari yaklasik 14 yildir surekli yasiyorum. Kisiler, mekan ve zaman degisiyor ancak yasadigim olaylar tipatip aynisi oluyor. Ornegin bir ise girsem 3 ay hersey cok iyi gidiyor, basarili oluyorum, hem kazaniyorum hem kazandiriyorum. 3 ay doldugunda o firmada benden kotusu olmuyor. isler kotu gitmeye, ben de herkese batmaya basliyorum. Ozel hayatimda da ayni kotu olaylari defalarca yasadim. Sucsuz oldugum halde suclandim, kisacasi hayatim rolantiye takilmis durumda. Ilk defa gectigimiz Kasim ayinda bu varliklarla iletisim kurarark suya bakan bir kisiden sonra garip seyler yasadim. Bu uzun bir hikaye. Sanirim farkli bir konu basligi altinda anlatmam ve sizlerden bilgi almam daha dogru olur. Saglicakla ve hosca kalin.

nizam-ı ilmiye

Kayıtlı Üye
denemeyin.çağırılan bir varlığı geri göndermek hiç kolay değildir,ve çağırsanız bile kesinlikle hakaret ve dalga içerikli konuşmayın.lütfen denemeyin.

gümüş

Kayıtlı Üye
Merhaba Gumus, ben varliklarla bilincli ve istekli olarak iletisim kurmuyorum ancak soyledigin sanssizliklari yaklasik 14 yildir surekli yasiyorum. Kisiler, mekan ve zaman degisiyor ancak yasadigim olaylar tipatip aynisi oluyor. Ornegin bir ise girsem 3 ay hersey cok iyi gidiyor, basarili oluyorum, hem kazaniyorum hem kazandiriyorum. 3 ay doldugunda o firmada benden kotusu olmuyor. isler kotu gitmeye, ben de herkese batmaya basliyorum. Ozel hayatimda da ayni kotu olaylari defalarca yasadim. Sucsuz oldugum halde suclandim, kisacasi hayatim rolantiye takilmis durumda. Ilk defa gectigimiz Kasim ayinda bu varliklarla iletisim kurarark suya bakan bir kisiden sonra garip seyler yasadim. Bu uzun bir hikaye. Sanirim farkli bir konu basligi altinda anlatmam ve sizlerden bilgi almam daha dogru olur. Saglicakla ve hosca kalin.

Kusura bakmayın, hayli geç farkettim.
Önceliklikle hayatınızın olumsuzluklardan arınmasını diliyorum, en kısa zamanda.
Dönem dönem benim de böyle oluyor , anlayabiliyorum o yüzden ama ya planladığım gibi gitmeyen dünyasal sorunlar nedeniyle değil de , yani olabilir , dünyada her gün oluyor ve ben kimseden farklı değilim diye bakıyorum ama bu konuya bağlamak için olursa tek tük bazen gidiyorum arkadaş tavsiyesi ile bakıcıya, her zaman gitsem daha çok söyleyecek şeyim olacak ama ne kadar iyi güzel söyleseler de benden sanki rahatsız oluyorlar hissine kapılıyorum. Ama niye öyle hissediyorum bilmiyorum. Hoş hissetmek doğru kelime değil açık açık 3ayrı yerden gelme ya da gelmene gerek yok dendi bir kaç değişik yıllık zamanda , sonucusu gayet pozitif olmasına rağmen sonuçta ona sıkıntı verdiğimi söyledi . Normalde bir aykırılık hissetmesem de öyle denince kendimi böcü ya da hilkat garibesi gibi hissediyorum , çünkü sonuçta bir şekilde kaç kişi gidiyor ve ödeme yapıldığını da düşünürsek ufak çaplı gelir kaynağıyım aynı zamanda, gerçekten sıkılmamış olmasa gelme demezdiler diye düşünüyorum . Yani kafamı karıştıran tek kısım bu aslında zaman zaman ama üzerine düşünüp tüm enerjimi vermekten yana da değilim ;)

lost66

Banlı Kullanıcı
Arkdaşlar. Bana karabasan geliyo,yorganın altından bakınca gözleri kırmızıca başka bi varlık geliyo,hiç gözükmeyen ama varlığını hissettiğim bi varlıkta geliyo,duman formunda insan gibi başka bi varlıkta geliyo,ve en garibi üstümde ağırlık,ürperti olsada bastıkları zaman kımıldaya biliyorum.! Rüyamda,yada tam uyanırken basarlar La Havle çekerim kolundan tutunca kaybolur.Ve garip bişeydirki rüyada Ayetel kürsi aklıma geliyo okuyorum hemen.Benim başımdaki ne bilmiyorum ama 5. sınıfa giderken cinle ilgili olay yaşadım orda kaldı. Fakat bu varlıklar nedir bi anlayamadım cin olsa değil,melek mi bilemem.Şeytan hiç olamaz.Bi açıklma yapamadım. Fincan daveti yapmayın kesinlikle tavsiye etmem!!! İfrit musallat olursa ölüm demektir. Normal bi cin olursada felaket. İyi bi cin gelmesini beklemeyin!!

Ken

Kayıtlı Üye
Çünkü fincanla davet edilen bir konu yoktur. Yazım kurallarınızada dikkat edin! Herkes bu sitede görüşünü söyleyebilir. Buna karışma hakkınız yok. Madem merak ettiniz tekrar söylüyorum anlattığım gibi masayı çekin önünüze yanlız olun alfabeyi rakamları evet hayır bilmiyorum tamam kelimelerini sıralayın. Besmelesiz bir dua okuyacaksınız garanti gelmesini istiyorsanız cin suresini okuyunuz ve seslenin. Burada bana yol gösterici herhangi bir varlık varmı diye. Birazda bekleyeceksiniz sakın küfür etmeyin çarpılabilirsiniz. Fincanada okuyun koymadan önce ve parmağınızı çekmeyin siyah kırmızı üçer mum yakın etraf karanlık olmalı biz soğan kabuklarıda koymuştuk. Umarım yardımcı olur. Gereksiz yerede sinirlenmeyin. Herkes fikrini paylaşmakta özgürdür!

İnanın bunu paylaştığınız için minnettarım. Uzun zamandır davet şekli arıyordum ama bir türlü bulamamıştım. Yanlış anlaşılmasın, macera için falan değil benimkisi. Çok tuhaf durumlar var. Ben neler olduğunu anlamaya çalışıyorum.

İçsel ses şeklinde kötü olan bazı varlıkların tacizi oluyor bazen. Tuhaf olan her zaman değil, sadece belirli zamanlarda oluyor. Mekan olarak da yaşadığım yerde en fazla etkileri mevcut. Bir başka yere gittiğimde bu etki azalıyor. Zaman olarak da değişken bu süreç. Etki bazen artıyor, bazen azalıyor.

Garip bir şekilde geldiklerinde (uyku uyanıklık sırasında) kendimi rahat hissettiğim iyi iki varlık daha vardı. Onlarla konuştum. Aslında şüphem geçmiş değil çünkü özel birşey yapmadım. Bazı sorular sordum ve cevaplar da aldım ancak sürekli yaşadığım mekanda bir tür bariyer var ve onlarla görüşemiyorum. Şehir dışına çıktığımda görüşme olasılığım artıyor tuhaftır.

Kısacası etrafımda neler var bilmek istiyorum. Daha önce fincanla çağırma yöntemini denedik fakat başaramamıştık. Arkadaşım pek ciddi değildi belki de ondan. Bilemiyorum, ama bu bahsettiğinizi denemek istiyorum.

Vebal konusuna gelince, kimse kimseyi birşey yapması için zorlamıyor. Sizin burda bunu bahsetme amacınız farklı. Bu siteye giren insanların belirli bir idrak yeteneğine eriştiği varsayılarak paylaşımlar yapılıyor. Yetersiz olanlar da kendini uzak tutmakla yükümlüler diye düşünüyorum.

Warcraft

Banlı Kullanıcı
Gelenlerin ruh olduğunu nerden biliyorsunuz
Cin'de olabilir.

lost66

Banlı Kullanıcı
Gelen zaten cin ruh değil :) Ruh öyle çağırmayla gelmez :) Allah izin verirse kimi ruhlara ruh kendi gözükür bi kaç dakika saat neyse sonra gider. Fincanla çağrılan cindir.! Oyuncu oldukları için hele bide korkarklarsa temelli kötü oynar öyle ama felakettir.!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...