fincanla ruh çağırma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dewil66

Kayıtlı Üye
Kesşke çocuk olsaydm ve geçeceğini düşüünseydim.Ama çocukluk yaşm geçti artık.Siz merak etmeyin büyük ihtimalle sizin ki psikolojik birşeydir yani iğne batma hissi flan cin değildir,onlar daha kötü şeyler yaparlar.
Bkz:Kulağa ad fısıldama. :)

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Düşünmemek ve uğraşmamak en iyisidir. Akla zarar böyle şeyler.

dewil66

Kayıtlı Üye
Bence de.Cinlerin bulaşmadığı kişiler de cinlere bulaşmasın.

hasan06

Kayıtlı Üye
kahve falı ile ruhun geleceğine inanmıyorum

gümüş

Kayıtlı Üye
Kuran ve cevşeni eğer yastığınızın altına koyarsanız olmaz zaten. O zaman korkarsınız doğal olarak. İğne falan batırmadı bana direk göründü :) Ama hiç tavsiye etmem böyle bir deneyimi. Bana yanında kilitli iğne bulundur korkarlar dediler. Bir gece yanıma koydum ve gece yine bir ses bu sefer davul sesi kalktım görür gibi oldum. Öyle bir korktumki güya korkmadan bu iğneyi sana batırırım diycektim :) Herkes soğukkanlı olamaz bu konularda bu yüzden aman diyorum. Gelince gitmiyorlar uğraşmayın. Ama kaya tuzu onları yakarmış ve sirkeden nefret ederlermiş. VE birşey daha var yastığınızın altına çakı koyun bıçağı olan korkutur ama dokunamaz.

Şimdi öyle bir şey yok galiba diye düşünüyorum aslında önceden de var mıydı gerçekten bilmiyorum, yani var diye düşündüğüm tek bir zaman oldu ciddi ciddi o zaman da aslında bir şey olduğundan değil , öylesine gittiğim bir hoca-ki hoca için bayağı iyi diyor herkes, amanın sen de cinler var dedi ondandı. Kişisel fikrim cinli halimle cinsiz halim arasında aslında pek fark yok ama hoca bu benden iyi biliyor herhalde demiştim o zaman ve inanmıştım bir süre. Ama cinli olduğum dönemde hiç böyle anlattığınız gibi şeyler olmadı hayatımda. Ve teyzenin okumalarına alerjim de galiba bundan sonra başladı ve sonra gecti biliyorum cünkü uzun zaman görmemistim gecen yaz ziyaret ettim ve gayet normal gitti hersey. belki psikolojik tepkiydi şimdi onu düşünüyorum...

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Her hoca adı altında iş yapan kişiler hocalık yapmıyor malesef. Yapanlardan bazılarıda işleri gereği bi müddet sonra yaptıkları duayı diyelim buna, etkisiz hale getirebiliyorlar. Herkes yapıyor demiyorum fakat yanlış anlaşılmasın. Bir müddet sonra tekrar başladı diye gidiyorsunuz ve sırf para uğruna tekrar size geçici bir dua veriyorlar. Yani muska. Bunu bende yaşadım. Onlarında işi bu. Herşeyin bir sebebi vardır fakat doğa üstü varlıklarla uğraşmak sürekli onları düşünmek çok sağlıklı gelmiyor bana. Psikolojikte olabiliyor bir müddet sonra şizofreniye bile gidebiliyor. Sağlıkla kalın :)

dewil66

Kayıtlı Üye
fincanla cin gelir mi yaaaa

Lütfen bilmediginiz konular hakkında yorum yapmayınız.Fincanla da gelir sizin yaptıgınız bu yorumlara sinirlenerek de gelir.En ufak bir ses duyarsanız bilin ki o cindir.
Allah aşkına saçma sapan konusturtmayın beni ya.

S

SoNoL

Arkadaşlar her şeyden önce sırf eğlence olsun diye,veya geliyormu gelmiyormu diye bu işe kalkışmayın derim.'Fincan diye geçmemek lazım' başlığı altında gümüş arkadaş kendi yaşadığı deneyimi anlatmıştı.Orada bende kendim şahit olduğum arkadaşlarımın deneyimini yazmıştım.Arkadaşım koca insan oldu o korkuyu atamadı üzerinden.Çok ince bir çizgidir,bu işi bilinçli yapanlar bile şizofreni sınırına gidip gelebiliyor.Naçizane fikrim geleceği herkes merak eder,ama benle dalga geçen bir cin geleceğimi ne bilsin nede bana yanlış bilgi verip kafamı karıştırsın.sevgiler.

xtina

Banlı Kullanıcı
ben fincan yöntemiyle kimler cin çağırdı bunun tarifini duasını verebilirmi diye sordum ortalık musallat alanına dönmüş bende önceden bi musallat yaşamıştım ama konusu bu sayfada değil alfabe ve numaralar nasıl dizilicek ve gelmesi için hangi duaları okumak gerekir tecrübe sahibi biri anlatırsa çok sevinirim

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
ben fincan yöntemiyle kimler cin çağırdı bunun tarifini duasını verebilirmi diye sordum ortalık musallat alanına dönmüş bende önceden bi musallat yaşamıştım ama konusu bu sayfada değil alfabe ve numaralar nasıl dizilicek ve gelmesi için hangi duaları okumak gerekir tecrübe sahibi biri anlatırsa çok sevinirim

Bunu çok merak ediyorsan siteyi gez. Yaşasan yapmaya kalkmazdın çocuk gibi yorumlar yapmışsın. Sitede zaten varlık davetleri var onları dene daha iyi sonuç alırsın cesaretli insan.

xtina

Banlı Kullanıcı
gereksiz kişilerin gereksiz yorumlarına itiyacım yok inanan inanır inanmayanda yoluna gider ben burda kimde musallat var diye sormadımki musallat olaylarını yazıyosunuz ayrıca sitede fincanla davet yok diğer davetleride ben istemiyorum bnim istediğim fincanla davet diyer davetleri isteseydim böle bi konu açmazdım biraz mantık internette dolaşmadığım yer kalmadı sormadığım kişide kalmadı kimse tam tarif vermiyo bilen varsa paylaşsın kimsede boş boş konuşmasın

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
gereksiz kişilerin gereksiz yorumlarına itiyacım yok inanan inanır inanmayanda yoluna gider ben burda kimde musallat var diye sormadımki musallat olaylarını yazıyosunuz ayrıca sitede fincanla davet yok diğer davetleride ben istemiyorum bnim istediğim fincanla davet diyer davetleri isteseydim böle bi konu açmazdım biraz mantık internette dolaşmadığım yer kalmadı sormadığım kişide kalmadı kimse tam tarif vermiyo bilen varsa paylaşsın kimsede boş boş konuşmasın

Çünkü fincanla davet edilen bir konu yoktur. Yazım kurallarınızada dikkat edin! Herkes bu sitede görüşünü söyleyebilir. Buna karışma hakkınız yok. Madem merak ettiniz tekrar söylüyorum anlattığım gibi masayı çekin önünüze yanlız olun alfabeyi rakamları evet hayır bilmiyorum tamam kelimelerini sıralayın. Besmelesiz bir dua okuyacaksınız garanti gelmesini istiyorsanız cin suresini okuyunuz ve seslenin. Burada bana yol gösterici herhangi bir varlık varmı diye. Birazda bekleyeceksiniz sakın küfür etmeyin çarpılabilirsiniz. Fincanada okuyun koymadan önce ve parmağınızı çekmeyin siyah kırmızı üçer mum yakın etraf karanlık olmalı biz soğan kabuklarıda koymuştuk. Umarım yardımcı olur. Gereksiz yerede sinirlenmeyin. Herkes fikrini paylaşmakta özgürdür!

S

SoNoL

Bundan şunumu çıkarıyoruz,bizler boş konuşan ve bilmeyenleriz.Uzun araştırmalara rağmen kimse tarifde vermemiş demekki vebal almak istememiş.Yazanlara uyarı olarakda daha düzgün uslubda seçebilirdiniz.Yolunuz açık olsun ne diyebilirimki.

xtina

Banlı Kullanıcı
ben herkes için yazmamıştım sonol üstüne alınma

DreamDuality

Kayıtlı Üye
@şinçeyank ,@dewil66

İkiniz de musallat durumu yaşıyorsunuz anladıpım kadarıyla.
Size birşey sormak istiyorum.

Peki diğer insanları size karşı kullanıyorlar mı?
Aşk hayatınız, arkadaşlık ilişkilerinizi etkiledi mi bu durum?
(özele girmenize gerek yok ne kadar anlatabilirseniz yani.)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...