Ez-Zâhir

nazom

Kayıtlı Üye
sırların ve gizliliklerin kendisine bildirilmesi için''Yâ Zâhir Celle Celâlühû'' diyerek 1106 kere okunur.İşrak vakti (kuşluk)okunduğunda kalbi velayet nurları ile nurlanır gizli olan şeyler aşikar olur.ALINTIDIR...

nazom

Kayıtlı Üye
bu ismi sürekli zikretmeye başlamıştım ve bir gün annemle balkonda otururken garip bir hisle aşağıya baktım bi anda heryer sessizleşti sokaktan ne araba ne insan geçmiyordu tık ses yoktu annemi dürtüp söyledim o da garipsedi bi an hayatın durduğunu gördük aradan 5 dk geçmeden deprem oldu :willy_nilly:

canmert196

Kayıtlı Üye
sabırsılıkla beklıyorum bende yapmak ıstıyorum ama varlıkların musallattından korkuyorum oyle bı durum soz konusu mu acaba bu uygulamada?

nazom

Kayıtlı Üye
Bu Allah ın isimlerinden sanmıyorum ama deneyimli arkadaşlar daha doğrusunu bilirler ben bir zararını görmedim evet rahatsız ediliyorum ama bu benim yapmış olduğum bir hatadan kaynaklanıyormuş sitede ki arkadaşlar sağolsun bilgilendirmişlerdi.:Angel_anim:

canmert196

Kayıtlı Üye
yapmıs oldugunuz yatayı yazar mısınız bızde aynısını yapmayalım :)

nazom

Kayıtlı Üye
yapmıs oldugunuz yatayı yazar mısınız bızde aynısını yapmayalım :)
çocukluğumdan beri benle uğraşan ya da musallat olmaya çalışan desem (daha mı doğru olur bilmiyorum)bir varlığa kahve falı yoluyla kapı açmışım sevgili CANMERT ,gördüğüm bu varlığı sitede paylaştığım da bilgilendirildim.Artık fal yok yani :p

canmert196

Kayıtlı Üye
çocukluğumdan beri benle uğraşan ya da musallat olmaya çalışan desem (daha mı doğru olur bilmiyorum)bir varlığa kahve falı yoluyla kapı açmışım sevgili CANMERT ,gördüğüm bu varlığı sitede paylaştığım da bilgilendirildim.Artık fal yok yani :p

ismimi buyuk yazındını ılk bakısta dıkkatımı cekınce fazla mı ılerı gıttım dedım :D

nazom

Kayıtlı Üye
ismimi buyuk yazındını ılk bakısta dıkkatımı cekınce fazla mı ılerı gıttım dedım :D
asla benim tarzım böyle diğer arkadaşlar yalnış anlamasın sakın ben ismi küçük yazınca hani saygısazlık yapıyormuşum gibi geliyor (benim ismimi yazınca öyle düşünmüyorum tabi gereksiz bir adet işte :p)

canmert196

Kayıtlı Üye
anladım paylasımlarınızın devamını beklıyorum sabırsızlıkla:)