Evimde el izleri çikmaya başladi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
fotoğrafı ben de görmek istiyorum, onu bu konuda bilgili insanlara ulaştırabilirim. zannımca site kurallarına aykırı değil, özel mesaj da atabilirsin. bu konuda senden rica ederim

Tanidigim guzel bir insan var. Sana fikir yonunden yardimci olabilecegini dusunuyorum. Istersen mesaj at.

- Site yönetiminin bilgisi dışında bahsettiğiniz şekilde yönlendirmelerde bulunmak yasaktır. (Kişi ismi, iletişim bilgisi vs. paylaşımı)

Üyemiz isteği dahilinde fotoğraf paylaşımında bulunursa eğer mantık dahilinde yorumlarda bulunulması ve konu dışına çıkılmamasını rica ediyorum.

İyi forumlar.

karatay

Kayıtlı Üye
- Site yönetiminin bilgisi dışında bahsettiğiniz şekilde yönlendirmelerde bulunmak yasaktır. (Kişi ismi, iletişim bilgisi vs. paylaşımı)

Üyemiz isteği dahilinde fotoğraf paylaşımında bulunursa eğer mantık dahilinde yorumlarda bulunulması ve konu dışına çıkılmamasını rica ediyorum.

İyi forumlar.
Bilgim disindaydi kusura bakmayin amacim yardimci olmak.

islam571

Kayıtlı Üye

İyi forumlar.
kişi ismi paylaşmayacağız, sadece sorup öğrenip geliriz. cevap veren yine biz olacağız yani

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Yukarıda da yazdığım gibi konuyu paylaşan üyemizin isteği dahilinde fotoğraf paylaşımının ve bilgilendirmenin buradan yapılması veya özel mesajla paylaşım düşünülüyorsa eğer site yöneticileri ile iletişim kurulması gerekmektedir.

İyi forumlar.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
El izlerini buraya koyduğunuzda ve el izi gerçekten bir varlığa aitse, bakan her kişi kendi inancına göre karşı dua ederse o varlığa karşı ilginç bir hamle olur.
Eğer ki çok güçlü ise ve ittifağa sahip ise her bakan ve enerji yönlendiren kişi de etkiye açık olur. Genel anlamda tamamen kişisel görüşüm, fotoğrafı uyarı başlıklı bir konu ile paylaşın.

BonezCrusher

Banlı Kullanıcı
Konudaki korkmayın diyen arkadaşlar adam ne yapsın halaymı çeksin acaba yaradan görmüyormu bu olayları el atmıyor ? artık şüpe duydum bu varlıklar daha güçlü diye yani.

AronArcher

Banlı Kullanıcı
Sevgili BonezCrusher onlar korkudan beslenirler mesela acsın evde bozuk kuflenmis yemekten baska bir sey yok birde nefret ettiginiz bir yemek var.Hali ile nefret ettiginiz yemege yonelirsiniz.Bozulmus yemek size zarar verir.Yaratici vardir ama herkes yaraticinin farkli oldugunu dusunur mesela Re-Atum,Allah yada YHVH gibi :)

BonezCrusher

Banlı Kullanıcı
Sevgili BonezCrusher onlar korkudan beslenirler mesela acsın evde bozuk kuflenmis yemekten baska bir sey yok birde nefret ettiginiz bir yemek var.Hali ile nefret ettiginiz yemege yonelirsiniz.Bozulmus yemek size zarar verir.Yaratici vardir ama herkes yaraticinin farkli oldugunu dusunur mesela Re-Atum,Allah yada YHVH gibi :)

İnsanın elinde olan birşey yok ama kendi cinsinden bile korkuyorken ne yapacağından cinlerden nasıl kokmasın birde böyle birşey var benim demek istediğim yaratan görmüyormuki müdahale etmiyor ? ya dua edecen oda işe yararmı yaramazmı 50 sefer kulunu görmüyormu yani demek istediğim bu.

AronArcher

Banlı Kullanıcı
Kendi dinime gore konusacagim.Tanrilar ve Tanricalar insanliga korunma araclarini gostermis çember acma vs.Ama insan hazir olarak bir dua ederek kurtulmayi amacliyor.

enesuynk

Kayıtlı Üye
Sayın chillout a katılıyorum her yandan baskı uygularsak varlık büyük ihtimalle kaçacaktır. Ama tabi şahsın bünyesi bu durumu kaldırabilir mi diye bir soru geldi aklıma dört yandan enerji yüklenecek sonuç olarak.

kopuklumocha

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bu korkup korkmamak değil. Etrafımda olan olaylar korkutucu boyutta değiller fakat bazen sınırlar zorlanıyor, mesela ev arkadaşım istanbuldayken gece camda siyah bir gölge görüyor, camdan sesler falan geliyor ki kendisi bana "camdan bi hırsız içeri girecek sandım" şeklinde anlatıyor bu olayı ve tesadüf olmadığı aşikar olmakla beraber aynı gece aynı saatte ve aynı şeyleri bende yaşadım. Farklı evlerde olmamıza rağmen aynı anda olaylar oluyor sadece evde sorun yok yani. Bize zarar verme amaçları olsa zaten çoktan bişeyler olurdu diye düşündüm vaktin ama "onlar bize zarar vermek için önce bizi zayıflatmalılar yani şuan zarar vermek istemiyo değil bunu henüz yapamıyolar" şeklinde de düşünmeden edemiyor insan. Ki dün gece, daha dün gece evin bir kapısı biz yatağa yeni yattığımız sıralarca gıcırdaya gıcırdaya ve ağır ağır açıldı. Hani unutun, düşünmeyin şeklindeki yorumlar imkansız çünkü ben kuzenimle yaz tatilinde lise anılarımdan söz ederken karanlık silüet kapının önünden insan gibi yürüyüp gidiyor mesela, aklımda bile değilken onlar kendini unutturmuyorlar. Ve benim tek amacım bu el izlerinin amacını öğrenmek ya da bilgi sahibi olmak. Fotoğrafı birazdan çekip paylaşacağım fakat el izi renksiz, yani ıslak elle duvara iz bırakmış gibi olduğundan fazla net olmayacaktır. En net el izleri camlarda var fakat onları fotoğraflayamıyorum o yüzden olabilecek en görünür izi çekeceğim. Yardım etmek isteyen herkese tekrar teşekkür ederim.

kopuklumocha

Kayıtlı Üye
Ekli dosyayı görüntüle 6422
Resim yamuk eklendi bu işlerden pek anlamam kusura bakmayın. pek anlaşılır olmadığı için açıklamak istiyorum, fotoğraftaki iz kesinlikle bu evden veya önceki ev sahiplerinden birine ait değil çünkü; eve girdiğimizde ultra titiz annem sayesinde dip bucak temizlik yaptık ve inanın ne o duvarda ne de başka bir duvarda herhangi bir iz yoktu, ki arkadaşımın bunu fark ediş şekli bile normal değil zaten. Kendisi bu duvarın hemen önündeki koltukta otururken birden bire ağır ağır duvardaki ize doğru baktı, sonra korkarak kalktı yerinden. Panikledi, sakinleştirdiğimde bana "önce biri omzuma dokundu gibi hissettim, o tarafa bakınca da bu izi fark ettim" dedi. Bu izi ilk olarak o zaman fark ettik ki hemen ardından hocaya gittik. Şöyle ki; izi fark edince ben hocanın adresini almak için evden çıktım, arkadaşım da sevgilisine gitti uzaklaşmak için. Hocanın adresini almaya gittiğim yerde bir arkadaşım, çok iyi fal bakan biri, bana otur falına bakıcam dedi. Ben istemiyorum desem de bakmakta ısrar etti ve baktığı fal sonucu bana "hocaya gitmeni engellemeye çalışıcaklar sakın vazgeçme bir an önce git" dedi. Ben ciddiye almayıp eve döndüğümde mutfak dolabında 4 5 tane bu izlerden vardı. Evin çeşitli yerleri ve camlarda da öyle. Evdeki yeni izleri de görünce hocaya gittik ertesi gün tabi. Bu iz fotoğrafta göründüğünden daha uzun ve insan elinden çok daha ince

enesuynk

Kayıtlı Üye
Anlatımlarınıza göre varlık mekanla değil sizinle ilgileniyor. izninizle olursa birkaç soru soracağım durumun ciddiyet boyutunu öğrenmek açısından.
1-süre gelen olaylar çocukluğumdan beri var diyorsunuz peki karşınıza çıkan gariplikler sürekli mi yoksa belli zaman aralıklarında yükselip azalma gösteriyor mu ?

2- arkadaşlarınız daha önceden böyle deneyimler yaşadılar mi yoksa ilk defa sizinle mi tecrübe ediyorlar ayrica duruma ilgili düşüncelerinden bahseder misiniz az da olsa

3- sizin üzerinizde nasıl etkiler mevcut ruh haliniz normal mi yoksa dalgalanmalar olur mu bunu sadece korku ve agresiflige yormayiniz

4- rüyalarınızda surekli dikkat çeken bir olgu mevcut mu ? (rüyalarınızı son zamanlarda hatırlamıyor olabilirsiniz ben genel olarak soruyorum)

Cevaplarsaniz memnun olurum. Saygilarimla

kopuklumocha

Kayıtlı Üye
Anlatımlarınıza göre varlık mekanla değil sizinle ilgileniyor. izninizle olursa birkaç soru soracağım durumun ciddiyet boyutunu öğrenmek açısından.
1-süre gelen olaylar çocukluğumdan beri var diyorsunuz peki karşınıza çıkan gariplikler sürekli mi yoksa belli zaman aralıklarında yükselip azalma gösteriyor mu ?

2- arkadaşlarınız daha önceden böyle deneyimler yaşadılar mi yoksa ilk defa sizinle mi tecrübe ediyorlar ayrica duruma ilgili düşüncelerinden bahseder misiniz az da olsa

3- sizin üzerinizde nasıl etkiler mevcut ruh haliniz normal mi yoksa dalgalanmalar olur mu bunu sadece korku ve agresiflige yormayiniz

4- rüyalarınızda surekli dikkat çeken bir olgu mevcut mu ? (rüyalarınızı son zamanlarda hatırlamıyor olabilirsiniz ben genel olarak soruyorum)

Cevaplarsaniz memnun olurum. Saygilarimla

Tabiki yanıtlarım.
1- Bazen azalıyor, bazen artıyor fakat asla kesilmiyor. Örneğin, hocaya gitme muhabbeti olmadan önce sadece sesler, tıkırtılar, hisler ve rüyalar olurken, hoca muhabbeti ortaya çıkınca seslerde artma, fısıltılar duyma, her zaman gördüğüm karartıyı ve başka karartıları daha sık görme ve bu izler meydana gelmeye başladı.

2- Arkadaşımın erkek arkadaşı, büyüye maruz kalıp kurtulmuş. Arkadaşım da küçükken çağrılırmış fakat asla seslere gitmemiş başka uç bir olay yaşamamış. Onunla bir araya geldikten sonra olaylar onun da benim de çevremde artmaya başladı zaten.

3- Ruh halim, daha önce beni görmüş olan ve başka, beni görmemiş olan hocaların tabir ettiğiyle birebir aynı. Zaman zaman baş ağrıları, halsizlik, aşırı uyku halinin yanında bazen kendimi çok tuhaf hissediyorum. Nefesi kademe kademe alıyormuş ya da alamıyormuş gibi, nefes aldıkça başım dönüyor. Hani tansiyon veya şeker düştüğünde bi tuhaf oluruz ya, aynı o şekilde. Fakat iki hastalığı da kontrol ettim, turp gibiymişim. Dahası, bazen aşırı sinirli olduğum sonradan ben niye o kadar bağırdım ya dediğim de oluyor. Fakat bu nadir, genelde kontrolü, fazla umursamadığım için, elimde tutuyorum. Ama ilginç bir ruh hali değişiminden söz edecek olursak, bu yıl çok aşırı bir umursamazlık var üzerimde. Etraftaki sesleri falan bu iz olana kadar hiç takmamış hatta onlarla konuşmuştum bile. Korku faktörüm yok olmuştu bi dönem, sonra düzeldim.

4- Rüyalarımda bazen onlarla konuşuyorum. Mesela bir kere bu evde dolaşıyordum, evde olduklarını biliyordum fakat sis bulutu halinde görünüyorlardı, onlara neden bizimle uğraştıklarını, bir yanlış mı yaptığımızı sordum ki bilincim oldukça açıktı, kimse cevap vermedi, sadece biri gizlice bana bir kelime söyledi. Kelimeyi uyandığımda zar zor hatırlıyordum, internetten araştırdım fakat ne yazık ki hiç bir dilde o kelimenin anlamına ulaşamadım. Sonra da unuttum. Özellikle son dönemlerde rüyalarımı hatırlayamaz oldum ki ben kendimi bildim bileli hayatımda kendim kadar rüyalarını hatırlayanına rastlamamıştım. Rüyalarımı her detayına kadar hatırlayabilen bir insanım ki her gece rüya görürüm zaten. Ama şu sıralar kopuk kopuk.. Ve daha 4 gün önce istanbul'dan buraya gelmemişken rüyamda bu evi gördüm. Bana "biz buradayız, gitmedik, daha da kalabalığız artık" dediler ve devamında evin bir duvarı komple el izleriyle kaplandı. Eve gelip kontrol ettim duvarda iz yok, rahatlamıştım ama camı açıp baktığımda bir sürü yeni iz olduğunu fark ettim..

ÖZELLİKLE DİKKAT ÇEKEN OLGU: Küçüklüğümden beri etrafımda upuzun siyah bir varlık dolaşıyor. Annemin yatak odasında, kuzenimle otururken, oldukça alakasız anlarda gördüm bu karartıyı. Onu görünce ayırt edebiliyorum, psikolojik mi, farklı bi varlık mı yoksa her zaman gördüğüm mü bilebiliyorum. Ama sadece önümden sakince geçip gitmekle, arada bir görünüp yok olmakla yetiniyor. İletişim kurmak istemiyorum, tehlikeli olabileceğinin farkındayım ve aklımı yitirmedim henüz. Annem şuan bütünlemelerim boyunca yanımızda kalmak için bizimle evimize geldi, benim yatağımda yatarken gece uyandığını, kafasını yana çevirdiğinde bahsettiğim karartının yanında olduğunu, onunla beraber yataktan kalkıp ona baktığını anlattı annem. Bu daha önceleri geldiğinde olmuş korkmayalım diye anlatmamış.. Kısaca en dikkat çeken ve süreklilik arz eden şey bu uzun varlık. Ki bu varlık ben istanbulda üstüm açık uyurken bana görünüp, sakin bir ses tonuyla üzerini ört, üşüteceksin dedi. Annem sanıp arkamı dönüp uyumaya devam edecektim ki durumu fark ettim. Ama tekrar onun olduğu yere dönmeye korkup uyudum. Ki gündüz anneme ve ev ahalisine sorduğumda kimsenin odama girmediğini de öğrenince şaşırmadım..

teddy

Kayıtlı Üye
Üzerini ört, üşütüceksin demesi cok insani geldi. Okudugumda gülümsedim :) fakat bu onun sizi kolladigini göstermez mi ?

kopuklumocha

Kayıtlı Üye
Evet, ben de ona inanmıştım. Ama bilgili insanlar, iyi olsaydı simsiyah görünmezdi şeklinde yorumladılar bu durumu. Yani en olumlu yorum kendini iyi göstermeye çalıştığı yönünde. Ama bilmiyorum hiç zararını da görmedim henüz.

kopuklumocha

Kayıtlı Üye
Bütün dinlere saygım olduğunu belirterek söylüyorum Müslümanım. Hocalar gitme sebebim dini değil daha çok o boyutla iletişim halinde oldukları içindir. Ilgin için teşekkür ederim.

La-edri

Kayıtlı Üye
El izlerini duvardan sildinizmi ? Birde o resimdeki oda ne tür bir oda ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...