Evimde el izleri çikmaya başladi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kopuklumocha

Kayıtlı Üye
Öncelikle hepinize merhaba. Küçüklüğümden beri musallat durumu yaşayan biriyim fakat artık ne yapmam gerektiğini bilemiyorum. Durumu özetleyecek olursam; öğrenciyim, geçen yıl yurtta bir takım olaylar meydana gelmişti fakat ben her şeyi mantıkla açıkladığım ve pek etkilenmediğim gibi hocaya gitme ihtiyacı duymadık. Bu yıl arkadaşlarımla bir eve çıktık. Eve geldiğimizden beri benim etrafımdaki olaylar artmaya başladı. Şöyle ki tuhaf tuhaf çıtırtılar geliyo, üzerine gidiyorum, artıyo, örneğin gerçekten böyle bir musallat durumu varsa az önceki sesi tekrar çıkarın diyorum 3 defa art arda ses geliyo vs.. Neyse bu işler böyle fısıltılar şeklinde ilerleyince arkadaşlar bize bir hoca önerdiler burada. Biz de bir gidip görünelim dedik ama ben pek önemsemiyordum. Sonra duvarda bir el izi gördük, upuzun, incecik, tırnaklarına kadar belirgin bir el izi. Bunu görünce ben durumun ciddiyetini kavradım çünkü bu el izi insan el izi olamazdı ki bunu da ispatladık, aynı izi defalarca yapmaya çalıştık, hiç bir şekilde insanlar o el izini meydana getirmeyi başaramıyorlar. Anlatacak çok fazla şey var olabildiğince kısa kesmeye çalışıyorum. El izi evin bir kaç yerinde daha çıktı biz de hemen ertesi gün hocayı arayıp bulduk ve yanına gittik. Kadın bize bende babamdan gelme bir durum olduğunu, babama büyü yapıldığını, onun etrafındakilerin de bana musallat olduğunu söyledi. Neyse ki merak etmeyin vs. diyerek bize bi kaç şey yazdı bunları üzerinizde taşıyın bi daha asla bişey olmaz dedi. Bu kağıtları alınca ben işkillendim acaba üzerinde ne yazıyo diye çünkü arapçaydı. Ama kimseye okutamadık çünkü bir gün duşa girdikten sonra kağıdı bulamadım daha. Arkadaşımınkinin de yazısı aktı tuhaf bi hal aldı. Sadece evin girişine koymamızı istediği kağıt sağlam hala kapıda. Hocaya gittikten sonra olaylar azalmıştı ama bitmemişti. Hocaya gittiğim gün kafeye gittim ve kafenin camında da aynı el izi belirdi. Tabi korkmuyorum hala. En sonra annem istanbul eyüpte bi medyuma danıştı, o da bana kurşun verdi, üzerine de çalınmasın diye bişey yazdı. Onu taşırken de bişey değişmedi, sesler kesilmedi. Ve en son, şu anda evdeki izler tekrar artmaya başladı.. Artık dertleri ne, acaba bişey yaptım da mı bulaşıyolar diye sormuyorum haliyle ama bu varlıklar neden el izi bıraksınlar? Ya da bırakırlar mı? Bu arada bir fotoğrafta da tuhaf bir insan yüzü camdan yansımış arkamda. Cevap arıyorum, nereye gitmeliyim. Onlarla iletişime geçmekten korkuyorum bunu asla denemem ama birine danışmak lazım sanki, bu böyle devam edemez artık rüyalarımı hatırlayamıyorum bile..

islam571

Kayıtlı Üye
sendeki bu belirtiler bir musallat belirtisi mi ondan emin olamadım ama korkmaman çok iyi hatta en güçlü silahın, çünkü onların öncelikli yapmaya çalışacakları seni korkutmaya çalışmaktır, eğer korkutamazsalar güçleri azalır tabi tamamen bitmez...
buradan sana şunu yap bunu yap denmesi çok anlamlı değil çünkü burdakilerle yüzyüze olmadığın için iletişim zorlaşıyor, senin yapabileceğin en iyi şey eğer bir varlığın musallatından eminsEN işinin ehli bir hoca bul derim gerçi bulmak zor ama..

kopuklumocha

Kayıtlı Üye
sendeki bu belirtiler bir musallat belirtisi mi ondan emin olamadım ama korkmaman çok iyi hatta en güçlü silahın, çünkü onların öncelikli yapmaya çalışacakları seni korkutmaya çalışmaktır, eğer korkutamazsalar güçleri azalır tabi tamamen bitmez...
buradan sana şunu yap bunu yap denmesi çok anlamlı değil çünkü burdakilerle yüzyüze olmadığın için iletişim zorlaşıyor, senin yapabileceğin en iyi şey eğer bir varlığın musallatından eminsEN işinin ehli bir hoca bul derim gerçi bulmak zor ama..

Sorun da tam olarak orada zaten. İşinin ehlini bıraktım mantıklı olarak konuşan bir hocaya dahi rastlayamadım henüz. Korkmuyorum desem de olaylara her geçen gün yenisi ekleniyor, artmasından korkuyorum yani.

islam571

Kayıtlı Üye
Sorun da tam olarak orada zaten. İşinin ehlini bıraktım mantıklı olarak konuşan bir hocaya dahi rastlayamadım henüz. Korkmuyorum desem de olaylara her geçen gün yenisi ekleniyor, artmasından korkuyorum yani.
artsın belirtiler sen korkma, korkmaman çok önemli. Bu işe çare olacak birini buluncaya kadar sabah ve akşamları Ayetel kürsiyi oku ama okurken doğru okuman çok çok önemli yani 1 harf bile yanlış veya eksik okunmamalıdır, eğer sana zor gelmeyecekse sabah ve akşamları 7 şer defa da okuyabilirsin. İman ve inancının durumuna da bağlı olarak sonuç verir.

kopuklumocha

Kayıtlı Üye
ayetel kürsi'yi okuyorum zaten sık sık. yalnızca izler, ürkütücü. Ve karartılar da var. Hoca nereden bulabilirim bilmiyorum. Kendimi çıkmazda hissediyorum, tamam korkmuyorum ama iyice korkusuz da değilim zaten. İçten içe belli etmeme çabalarındayım, korkudan beslendiklerini öğrendiğim için. bilmiyorum.

islam571

Kayıtlı Üye
Felak, Nas ve Ayetel Kürsiyi safran ile yazdırarak üzerinde taşıyabilirsin ve okursun. tabi yazdırmak için de ehil birini bulmak gerekir:)

La-edri

Kayıtlı Üye
Bahsettiginiz izlerin resmini cekip bizimle paylasabilirmisiniz, ben sanmiyorum ki o izler bir varliga ait olsun. Ama görebilsek daha farkli fikirler ve yorumlar gelebilirdi.Belki bazi bakisacilarida sizi rahatlatabilirdi.

islam571

Kayıtlı Üye
Bahsettiginiz izlerin resmini cekip bizimle paylasabilirmisiniz, ben sanmiyorum ki o izler bir varliga ait olsun. Ama görebilsek daha farkli fikirler ve yorumlar gelebilirdi.Belki bazi bakisacilarida sizi rahatlatabilirdi.
ben de izler konusunda şüpheye düştüm belki ev arkadaşlarının bir şakası olabilir ama karartılar, gölgeler görüyorum diyo

kopuklumocha

Kayıtlı Üye
Fotoğraf çekip bir hocaya göstermiştim ve hocanın yorumu "onlar varlıklarını bu şekilde belli etmek isterler. 3,4 ve insanlar gibi 5 parmakları olabilir, aynı bu şekilde uzun tırnakları da vardır zaten." şeklinde olmuştu. Yine isterseniz fotoğraf paylaşmam mümkün fakat çok ciddiyetsiz ve inanmamaya meyilli insanların olduğu bir ülkede ulu orta paylaşıp insanların benim abarttığım yönünde olabilecek gereksiz yorumlarıyla karşılaşmak istemiyorum. Yeterince şey yaşadığım için abartılacak bir durum kalmadı ortada. Bu nedenle dediğim gibi fotoğraf paylaşmamı istiyorsanız bana mesaj atmanızı öneririm. Forum kurallarına aykırı değilse tabiki.

islam571

Kayıtlı Üye
Fotoğraf çekip bir hocaya göstermiştim ve hocanın yorumu "onlar varlıklarını bu şekilde belli etmek isterler. 3,4 ve insanlar gibi 5 parmakları olabilir, aynı bu şekilde uzun tırnakları da vardır zaten." şeklinde olmuştu. Yine isterseniz fotoğraf paylaşmam mümkün fakat çok ciddiyetsiz ve inanmamaya meyilli insanların olduğu bir ülkede ulu orta paylaşıp insanların benim abarttığım yönünde olabilecek gereksiz yorumlarıyla karşılaşmak istemiyorum. Yeterince şey yaşadığım için abartılacak bir durum kalmadı ortada. Bu nedenle dediğim gibi fotoğraf paylaşmamı istiyorsanız bana mesaj atmanızı öneririm. Forum kurallarına aykırı değilse tabiki.
fotoğrafı ben de görmek istiyorum, onu bu konuda bilgili insanlara ulaştırabilirim. zannımca site kurallarına aykırı değil, özel mesaj da atabilirsin. bu konuda senden rica ederim

karatay

Kayıtlı Üye
Tanidigim guzel bir insan var. Sana fikir yonunden yardimci olabilecegini dusunuyorum. Istersen mesaj at.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Evde sizden önce oturanlar pistir belki, ne diyim yeni tasındığınız bi ev sonuçta sonradan farkettiğiniz kirler vs. Olabilir.
Fısıltılar sesler duyuyorum dediniz, hemen hocalara gidicek kadar zor durumdamıydınız?
Zaruri olmadıkça bu konuların üstüne gitmeyin. Ne kadar zor durumlarda kalan insanlar var, siz en ufak bir sesin üstüne bu kadar çok giderseniz, olaylarda bi okadar üstünüze gelir.
Konu, korkup korkmamak değil, düşünüp düşünmemek çünkü.

AronArcher

Banlı Kullanıcı
Cidden acil bir durum olabilir ben boyle bir sey yasam kendime cember acar orada yasardim :D bana sadece temaslar ve sesler olmustu.Tavsiyem ustune gitmeyin muslumansaniz havas alimlerine danisabiliriniz :)

islam571

Kayıtlı Üye
düşünüp düşünmemek diyosunuz ama olay bi kere zihnine girmiş artık, düşünmeden edemez insan. mutlaka aklına gelecektir olay

AronArcher

Banlı Kullanıcı
İslam burada hakli havas alimine danisin bence muslumansiniz buyuk ihtimalle.

islam571

Kayıtlı Üye
Fotoğrafı paylaşacak mısınız? merakla bekliyoruz:) sizle dalga geçemez kimse, istemeyen bakmasın kardeşim

kıvep

Banlı Kullanıcı
düşünüp düşünmemek diyosunuz ama olay bi kere zihnine girmiş artık, düşünmeden edemez insan. mutlaka aklına gelecektir olay
Musallat durumu yaşayanlar zamanla düşünüp düşünmeme kısmını öğrenirler. Yeni olayların olmasını istemeyen biri, eski olayları unutmaya calışır zaten.

islam571

Kayıtlı Üye
Arkadaşta musallat durumu var mı yok mu ben burdan onu anlayamam ama eğer varsa korkmamak veya düşünmemek asla kesin çözüm olmaz, çözümü bilene danışmaktır.

AronArcher

Banlı Kullanıcı
Beyaz ve Candan Ercetin kavgasina donmeden once bence tartismayi keselim :D

kıvep

Banlı Kullanıcı
Arkadaşta musallat durumu var mı yok mu ben burdan onu anlayamam ama eğer varsa korkmamak veya düşünmemek asla kesin çözüm olmaz, çözümü bilene danışmaktır.
Bizden yardım isteyen birini bir bilene git diye yollayamayız değil mi? Elimizden geldiğince anlamaya ve yardımcı olmaya çalışıyoruz. Ben sadece önemli bir anektod paylaştım, yararlanıp yararlanmak kişiye kalmış. Siz ciddiye alıp yararlanmasanızda, belki bir baskasına yardımı dokunur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...