Evimde bulduğum semboller

Mita

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar. Yeni taşındığım evde her odada duvara küçük birer ters üçgen çizilmiş, daha önce tarikat mensubu dindar biri oturuyordu. Duvarlardaki ufak ters üçgenler ne anlama geliyor? Şimdiden teşekkürler..

NaBe

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar. Yeni taşındığım evde her odada duvara küçük birer ters üçgen çizilmiş, daha önce tarikat mensubu dindar biri oturuyordu. Duvarlardaki ufak ters üçgenler ne anlama geliyor? Şimdiden teşekkürler..
Cekip paylaşabilirmisin özeldende olur.

donzula

Kayıtlı Üye
Etrafında yada içinde yazılar mevcut mu? Ters üçgen bir çok sembolde kullanılır. Korunma içinde yapılmış olabilir.

donzula

Kayıtlı Üye
Sanırım evde küçük bir çocuk varmış. Herhangi bi anlam taşımıyor içiniz rahay olabilir. Sevgiyle kalın.

Mita

Kayıtlı Üye
Sanırım evde küçük bir çocuk varmış. Herhangi bi anlam taşımıyor içiniz rahay olabilir. Sevgiyle kalın.
Küçük bir çocuk yoktu. 10 yildir bu evde kimin kaldigini biliyorum. Küçük cocugun da evin her odasina görünmeyen yerlere bundan cizmeyecegini de biliyorum. İnandığımdan değil, anlamını merak ettim, tarikatci olunca da yasayan kisi acaba kendince evine bir büyü falan mi yapmistir dedim. Cocuk yok, hic gelmedi, o kesin. İyi günler.

donzula

Kayıtlı Üye
10 yılda bir eve bir çok kişi girip çıkabilir. Üçgen bir anlam taşımıyor, simetrik değil ve gelişi güzel kurşun kalemle çizilmiş gibi. Paranormal bir durum yok ortada ama illede paranormal olmalı diyorsanız evde oturanı tanıdığınız için ona sorabilirsiniz.

Core

Kayıtlı Üye
Tüm odalarda aynı hiza,yükseklik vb. belirli bir düzene göre mi çizilmiş ?
Üçgen sembollerinden aslında çok şey çıkabilir.
Mesela ters üçgen paganizm de Suyu simgeler.

[XTR] Similar Threads

Cevaplar
23
Görüntüleme
969
Ü
Cevaplar
12
Görüntüleme
545
Üye silindi 76175
Ü