Esselamun aleyküm bir sorum olacaktı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fur7141

Kayıtlı Üye
Merhaba esselamun aleyküm değerli ve kıymetli arkadaşlar benim bir sorum olacaktı ben rüzgarlara ve bulutlara sözlü hükmetmek istiyorum yani şöyle bir söz söylediğim an şiddetli rüzgar esecek bir söz söylediğim anda bulutlar hem belirecek hem gölgelenecek bunu nasıl yapabilirim böyle bir herhangi dilde ritüeller varmıdır varsa özelden veya buradan verir misiniz rica etsem? Şimdiden Allah razı olsun :)

fur7141

Kayıtlı Üye
Bir sorum daha var arkadaşlar ben bu rüzgar estirme gibi vb. Simya ilmini hangi kitaplarda bulabilirim büyü kitabı havas kitabı vb. Yardımlarınızı bekliyorum...

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
bir sözle ya da ritüelle bunu yapabileceğinizi pek sanmıyorum çalışma veya yetenekle olur bu (yetenekli olsa da çalışma gerekir orası ayrı) aerokinezide ustalaşırsanız sonradan belki dediğiniz gibi bir sözle veya ritüelle de çalıştırma gibi imkan sağlayabilirsiniz ama bu emek ister uzun zaman alır olması gerekiyorsa kısa zaman da alır ama çalışmak gerek öncelikle neden istiyorsunuz bu estirmeyi simyayı neden istiyorsunuz dininize göre büyü yapmak yasak ve satanizmin simyada çok çalışması var diye biliyorum şeytani şeyler yaparsanız bu yine yasak ama düşmanlarınızın neler yapabileceğini bilmek istiyorsanız da bu forumda ve internette bulabileceğiniz kitaplar var araştırın ama her gördüğünüze de güvenmeden inanmayın bahsettiğiniz yola girmek istiyorsanız bunun kolay olmayacağını bir meslek gibi çok çalışmanız gerektiğini size söyleyeyim

D

DAİMON

Ve aleyküm es selam. Selam karşılıksız kalmasın diye alıyorum. Soru içinse buna benzer bir soru daha sitede cevaplanmıştı. Belki de aynı kişisiniz bilmiyorm hemen hemen aynı cümleler kurulmuş gibi. Diger konuya bi göz atın derim.

Admin notu: yazılarınızı farklı karakterde yazmayınız. Altı çizili, renkli ya da italik sadece düz yazı Sitili kullanınız.

Moderatör tarafında düzenlendi:
D

DAİMON

Paylaştıktan sonra altı çizili oldugunu gördüm sn. admin. Mümkünse düzeltin. Kusuruma bakmayın, zahmet verdim.

fur7141

Kayıtlı Üye
Ve aleyküm es selam. Selam karşılıksız kalmasın diye alıyorum. Soru içinse buna benzer bir soru daha sitede cevaplanmıştı. Belki de aynı kişisiniz bilmiyorm hemen hemen aynı cümleler kurulmuş gibi. Diger konuya bi göz atın derim.

Admin notu: yazılarınızı farklı karakterde yazmayınız. Altı çizili, renkli ya da italik sadece düz yazı Sitili kullanınız.
Aleyküm esselam kardeş ben yeniyim bana ritüeli verebilir misin veya o konunun cevabını?

D

DAİMON

https://www.gizlimabet.com/threads/...-ve-guenes-ritueeli-yardim.31766/#post-278005
Burdaki cevaplara çok güldüm ?
Kardeş sen deli misin?
Şimdi arattımda rüzgara hükmetme sorularının resmen hepsi tahmin ettigim gibi sendenmiş.
Neden sürekli dönüp dönüp aynılarını soruyorsun?
Gerçekten bir sorunun varsa yardımcı olunur ama seni anlamak mümkün değil gibi.

https://www.gizlimabet.com/threads/...bir-sorum-olacakti-ruezgarlarla-ilgili.31747/
Bak bu da senden.

Şu an ki ise üçüncü açtıgın konu.

D

DAİMON

Ama sana yardımcı olacagım. Çünkü kafaya takmışsın. Yinede yapamazsın ama olsun gör en azından kafan rahatlar.
Enerji ve paranormal olaylarla ilgilenen Fademir isimli biri vardı. Adam 2 yıl önce vefat etmişti uludag a giderken yolda ansızın ölmüş 30 35 yaşlarındaydı en fazla... Belki de öldürüldü. YouTube de videoları halen mevcut. Gir oraya bak yanlış hatırlamıyorsam elektrolineziyle gök gürültüsü ve rüzgarda yapıyordu yagmur yağyordu. İlgi alanım degil ama samimi birisiydi, temiz ve dürüst bir insandı. Zannedersem Tr.de onun gibisi yoktur. Bak anlarsın.
Selametle.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...