Eski Takıntılardan Kurtulma İnisiyasyonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
"Çalışmaya katılacak arkadaşlar karanlık ve hiç bir elektronik cihazın çalışmadığı bir odada yerde yatsınlar, ayaklar açık, eller açık, avuç içleri tavana bakacak şekilde dursun, bu işlem sırasında Allah diye kendi duyabilecekleri şekilde durmadan zikir çeksinler. "
demişsiniz ama yapılacaklar arasında ilki ,
1. Sessiz ve karanlık bir odada yatağa uzanın. peki yere mi uzanacağız yatağa mı ya da fark eder mi nerde uzandığımız?
Nerede uzandığınızın önemi yok. Rahat edin yeterli. Sırt üstü ve avuç içleri tavana bakacak şekilde düz uzanın.

vivalavida

Kayıtlı Üye
Günaydın.

Ben de bu çalışmaya katılmak istiyorum fakat bir sorum olacak. Çalışmaya katılacağım saatte bulunacağım yerde biri daha olacak. Bu çalışmadan bu kişi etkilenir mi?

hakim

Kayıtlı Üye
Acaba inisiyasyon esnasında bizi en çok rahatsız eden ve kurtulmayı en fazla istediğimiz takıntımızı düşünsek uygun olur mu?

hakim

Kayıtlı Üye
Sitenin yeni görünümü çok güzel olmuş.Hayırlı olsun.
Dilber Hala'ya dün bu inisiyasyon için bigilerimi yollamıştım.Bu değişiklik esnasında bilgilerin silinmiş olma ihtimali var mı acaba?

origanum

Yönetici
Günaydın.

Ben de bu çalışmaya katılmak istiyorum fakat bir sorum olacak. Çalışmaya katılacağım saatte bulunacağım yerde biri daha olacak. Bu çalışmadan bu kişi etkilenir mi?

Çalışma ortamında sizden başka bir kimse bulunmasa iyi olur. Odada kedi falan olabilir, ama mümkünse insan olmasın. Tek başınıza olun.

Acaba inisiyasyon esnasında bizi en çok rahatsız eden ve kurtulmayı en fazla istediğimiz takıntımızı düşünsek uygun olur mu?

Mümkünse zihninizi serbest bırakın, diğer takıntılardan kurtulmanıza engel olabilir sadece ona odaklanmanız. Çalışma öncesinde içinizden geçirmeniz yeterlidir.

Sitenin yeni görünümü çok güzel olmuş.Hayırlı olsun.
Dilber Hala'ya dün bu inisiyasyon için bigilerimi yollamıştım.Bu değişiklik esnasında bilgilerin silinmiş olma ihtimali var mı acaba?

Dünkü mesajlar silinmemiş ama birkaç gün öncesine kadar tüm mesajlar silindiği için eskiden gönderenlerin bir kere daha göndermeleri gerekmektedir. Bunu bir mesajla yazmıştım ama geçen gün gene silindiği için "tekrar gönderin" yazım da silinmiş, şimdi sizin vesilenizle tekrar duyuruyorum. Dilberhala mesaj bekliyor.

KızılSakal

Kayıtlı Üye
Soğuk algınlığı, nezle vb. hastalıklar bu çalışma için bir sorun teşkil eder mi? Teşekkürler...

origanum

Yönetici
Soğuk algınlığı, nezle vb. hastalıklar bu çalışma için bir sorun teşkil eder mi? Teşekkürler...

Enerji almanıza engel değildir fakat nefes tekniklerini uygulamanızı engeller, zor nefes aldığınız için. Bu da çalışmadan tam randıman almanıza engeldir. Ama gene de katılın faydasını görürsünüz.

KızılSakal

Kayıtlı Üye
Yani sadece burun tıkanıklığı nefes almayı engellediği için rahatsız olabilirsiniz diyorsunuz. Ben reiki inisiyesi gibi düşünmüştüm. İnisiye esnasında veya sonrasında bünyeye halsizlik verebilme ihtimaline kafam takılmıştı. Sanırım öyle bir sorun yok, cevabınız için teşekkürler tekrar:)

origanum

Yönetici
Yani sadece burun tıkanıklığı nefes almayı engellediği için rahatsız olabilirsiniz diyorsunuz. Ben reiki inisiyesi gibi düşünmüştüm. İnisiye esnasında veya sonrasında bünyeye halsizlik verebilme ihtimaline kafam takılmıştı. Sanırım öyle bir sorun yok, cevabınız için teşekkürler tekrar:)

Hayır öyle bir sorun yok:) Enerji geçtiği için bünyede bazı uyum sonuçları görülecektir. Tıpkı reiki inisiyesinde olduğu gibi ama öyle şiddetli olmayabilir ve herkeste de aynı olmayabilir. Reiki inisiyesinde de halsizlik olacak diye bir durum yok, öğrencilerimin çok zinde kalktığı da olmuştur, uyuduğu da. Enerjiye alışkın olanlar daha hafif deneyim yaşarlar.
Bu çalışma sizin için olumlu olacaktır.

Luxor

Kayıtlı Üye
Çalışma için daha önce attığım mesaj silinmiş.Yeniden gönderdim.Dikkate alınır mı acaba?

Athena55

Kayıtlı Üye
bende katılmak istiyorum bir kaç takıntım var umarım bir işe yarar bu konuya girmem tesadüf olamaz heralde kesin bir işe yarayacakki şuan bu konudayım ve mesaj yazıyorum neyse dilberhalaya mesaj atıyım da benimde ismimi değerlendirsinler tşkler.

origanum

Yönetici
bende katılmak istiyorum bir kaç takıntım var umarım bir işe yarar bu konuya girmem tesadüf olamaz heralde kesin bir işe yarayacakki şuan bu konudayım ve mesaj yazıyorum neyse dilberhalaya mesaj atıyım da benimde ismimi değerlendirsinler tşkler.

İsim değerlendirmesi diye birşey yok. Katılmak isteyen her üye başvuruyor ve katılıyor.

Athena55

Kayıtlı Üye
Bir şey soracağım.

Şimdi saat 11 de uzanacağız ve hep Allah ı zikredeceğiz, peki bu ne kadar devam edecek, böyle nasıl anlayacağız kalkmamız gerektiğini?

origanum

Yönetici
Bir şey soracağım.

Şimdi saat 11 de uzanacağız ve hep Allah ı zikredeceğiz, peki bu ne kadar devam edecek, böyle nasıl anlayacağız kalkmamız gerektiğini?

Bu sorunuzdan şimdiye kadar bu tarz çalışmalara katılmadığınızı ve enerji çalışmalarımız ile ilgili eski mesajlarımızı da okumadığınızı anlıyorum.
Çalışmanın bittiğini hissedeceksiniz, hissedersiniz merak etmeyin, her kişi için farklıdır zaman kavramı.

ehad

Kayıtlı Üye
merhabalar benim de bir sorum olacak.gönderdiğimiz mesajların bazılarının silinmiş olduğundan bahsetmişsiniz yeniden gönderdim ben bilgilerimi ama emin olmak istiyorum.acaba bu geceki çalışmalara katılacak arkadaşların isimlerini yayınlayabilir misiniz?en azından adımızın eklendiğine emin oluruz teşekkürler

Ajan 47

Kayıtlı Üye
Site bakımda olduğundan çoğunlukla girdiğimde bakımda olduğunu görmemden dolayı dilberhalaya tekrar mesaj atılacağını görmemiştim . Şu anda yolladığım mesaj yerine ulaşır mı ?

Elfangel

Kayıtlı Üye
Ben de siteye giremediğim için benim adıma bir arkadaşım gönderdi ismimi tekrar göndermeme gerek yoktur değil mi? Kesinlikle kaçırmak istemediğim bir çalışma çünkü bu çalışma...

Luxor

Kayıtlı Üye
Ben 7 saat önce mesaj atmıştım ancak hala okunmamış görünüyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...