Eski Takıntılardan Kurtulma İnisiyasyonu Deneyimleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hakim

Kayıtlı Üye
Ben de enerjinin başladığı andan iibaren'' Allah'' diye zikiri çekmiştim.Aklımda böyle yapılması gerektiği kalmış.Ama Sayın Elfangel'i okuyunca çalışma sayfasını açtım ve bu maddenin kaldırılmış olduğunu gördüm.Bu durumun olumsuz etkisi olur mu?
Teşekkür ederim.
Saygılarımla.

Jasminum

Kayıtlı Üye
Bir arkadaşım da çalışmaya katılmıştı ve bu sayfayı okumadan önce onunla deneyimlerimizi paylaşmıştık. Benzer ve hatta çoğunlukla aynı deneyimleri yaşamış olmamıza çok şaşırmıştım. Şimdi de okuduğum pek çok deneyimde yine o benzerlikleri görünce bir kez daha şaşırdım :) Öncelikle çalışmanın başında siyah bir girdabın ucunda ışıktan bir göz gördüm. Adeta "bakalım burda ne varmış" diyor gibiydi.. Sonra uzun süredir yaşamadığım bir vizyon akışı yaşadım. Sürekli görüntüler geçemeye başladı. Uyumadan rüya gördüm sanki. Hatta netlikten acaba astral mi dedim ama bir kaç günışığında görüntü gelince astral olmadığını anladım. Çalışmanın tam süresini bilemiyorum yarı uykuya geçmişim bi noktadan sonra. Fakat bir ses gelip irkildiğimde yarım saat olmuştu, kalktım.. Gerçekten diğer hiç bir çalışmaya benzemiyordu. Çok etkilendiğimi söylemeliyim. Takıntılar açısından etkisini sanırım uzun vadede göreceğim ama yaşadıklarımdan etkili olacağına büyük bir inancım var. Teşekkür ve tebrik ediyorum Urum. Isığın enerjin bol olsun. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...