eski sevgilim geri döndü ama bir sorum var

Hopemore

Kayıtlı Üye
her ayrılık sonrası uygulamaları yaptım eski sevgilim mesaj attı ama sırf kendini unutturmamak için yazıyor, affedecek olursam tekrar gidiyor daha öncede böyle yapmıştı. ablamında ilk ilişkisi berbattı hiç uygulama yapmadan ikinci ilişkisi harika sürüyor eşi ona değer veriyor. Burda enerji dengelerine olan inancım azalıyor (ama sadece aşk konusunda)

şunu da belirtiyim en son kendisi beni terk etmişti şimdi tekrar mesaj atmış ama bu sefer ben ona yönelik değil sadece kendime yönelik kendini sevme meditasyonları çalışmaları yapıyordum. zaten biraz konuşunca anladım amacı kendisini hatırlatmak. illa Tuğçe Işınsu hanım gibilerden seans alıp ilişki şifalandırması mı yapmak gerekiyor ben anlamıyorum başkaları uygulama yapmadan bir sonraki ilişkisinde nasıl mutlu oluyor

NaBe

Kayıtlı Üye
Neden bile bile sağa sola para kaptırma çabası icerisindesiniz ciddi anlamda anlamış değilim.. evet şifa yöntemleri her daim etkilidir ama anlamanız gereken madem eski sevgiliniz böyle bir karekterde bir şahıssa hatayı birazda kendinizde aramaya yönelik etkenler içerisinde olunuz..

Hopemore

Kayıtlı Üye
Neden bile bile sağa sola para kaptırma çabası icerisindesiniz ciddi anlamda anlamış değilim.. evet şifa yöntemleri her daim etkilidir ama anlamanız gereken madem eski sevgiliniz böyle bir karekterde bir şahıssa hatayı birazda kendinizde aramaya yönelik etkenler içerisinde olunuz..

benim huyumdur biriyle kötü bir şey yaşadığım zaman hatayı kendimde ararım kendimi suçlarım neye güvenerek tanımadığınız insanlar hakkında böyle yorumlar yapabiliyosunuz ben çok şaşırıyorum gerçekten. burda mevzu eski sevgilim falan değil. bazıları çeşitli uygulamalarla erkek arkadaşıyla barışabilirken bazılarında bu olmuyor bazılarıda hiç bir şey yapmadan kötü geçmiş yaşamına rağmen iyi ilişkileri oluyor burdaki paradoksu anlayamadım onu sordum bilen birileri vardır diye ki sizin bilmediğiniz ortada. biraz daha sakin olmalısınız size tavsiyem. iyi günler

NaBe

Kayıtlı Üye
benim huyumdur biriyle kötü bir şey yaşadığım zaman hatayı kendimde ararım kendimi suçlarım neye güvenerek tanımadığınız insanlar hakkında böyle yorumlar yapabiliyosunuz ben çok şaşırıyorum gerçekten. burda mevzu eski sevgilim falan değil. bazıları çeşitli uygulamalarla erkek arkadaşıyla barışabilirken bazılarında bu olmuyor bazılarıda hiç bir şey yapmadan kötü geçmiş yaşamına rağmen iyi ilişkileri oluyor burdaki paradoksu anlayamadım onu sordum bilen birileri vardır diye ki sizin bilmediğiniz ortada. biraz daha sakin olmalısınız size tavsiyem. iyi günler
sanırım beni
Anlamakta sorun yaşıyorsunuz.. Sizin iyiliğin için hem maddi ham manevi acısından bu tür durumlar için farklı alanlara yeltenmeyiniz..

Doğrudur sizleri anlayamıyorum bu konuda hem fikiriz

Enerji çalışmalarına yoğunlaşınız med tekniklerini kavramaya çalışınız. Bu size iyi gelecektir

Esenle kalınız.