eski gücüme nasıl ulaşırım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
4

43887

sevgili çilekeş yaşadığınız olaylar gerçekten sizin için sıkıntılı bir dönem yaşamanıza sebeb olmuş,fakat tekrar fal bakma düşüncesi içerisindeyseniz benimde düşüncem çakra tıkanıklığı kaynaklı olduğunu düşünüyorum ki yaşadığınız olaylar da buna sebebiyet vermiş olabilir,Çünkü çakraların enerji akışının iyi olması için pozitif düşünmeden ,içe atılan öfkeden ,strese,doğru nefes almaya ,doğru beslenmeden egzersize kadar bir bütünlük içerisinde olması gerekiyor.eğer istiyorsanız çakralarınızı dengelemenizde fayda sağlıyacağını düşünüyorum ki bu sadece bakım için değil yaşamınızada olumlu yönde yön bulacağı kanaatindeyim..ek olarak kehanet yöntemlerinden biri olarak bende bakım yapan biri olarak herkesin bir musallatı olduğuna inanmıyorum..en azından kendimden örnek verebilirim ve çevremde tanıdığım insanlardan da sevgiyle kalın...

çilekeş

Kayıtlı Üye
çok teşekkür ederim açıklamanız bana pozitif geldi bana bir şeyi hatırlattı güncel yaşamda olumsuz olaylardan etkilendiğim zaman bakım esnasında güçsüz kalıyordum vede zorlanıyordum . o zamanlar böğle bir durum yaşıyordum size çok teşekkür ederim sevgiyle kalın

ruban

Kayıtlı Üye
dere kenarı özelikle cinlerin kapm kurdukları yaşadıgı yerlerdir ben size yardımcı olurum ama site kuralarına uydugum için reklem vs msn no verme yasak sendeki cini düşük seviyeli degil güçlü bir cini size bagkireken musalat olmuş senin kurtulman için ya ciniyi yakmak gerekir buda tehlikeli birşey bu sefer kabile kompile dahil olur size tek tavsiyem bu işten sıyılmak için iyi bir şeyh bulun onun hinmetinde olursanız size yaklamamaz gavsı şani ve ya abdulkadir geylani hz baglanın bu sizi bütün sosyal hayatınızı degiştirir ve kurtulursuz sahtekar çok iş zor para az 99 cusundan yüzüncü doru nefes sahibi birini bulsan para kalmaz hayatını bu kötülükten çıkarmak istiyorsan dedimi yap kimse devrin imamı olmadan bunlarla başa çıkamaz tek öngörümüde söyleyim muska sadece seni korur cini babanın bedenine veya senle cinsel ilişkiye gire bilcek zikirsiz namazsız ben namaz birinin içine girip senle uraşıyor ve muskada etki etmez mesela senle bir duvarın arkasından uraştını düşün o duvarada kurşun atıgını düşün Allaha sıgın benim dedimi et töybe et fal mal hikaye gönlün olsun şahane sıgınmazsan hep derece düşersin sonunda cinile nikaha girersin bilim kurgu degil bu biz cinlerden hariç kaç çesit varlıkla yaşıyoruz Allah bilir şeytan Allahın köpegidir eyer köpegi gezdiren sahibine çöpegini çek demezsen Allahtan gafil düşersen başına çok şey gelir ayetel kürsü nas felak amena resullu oku kurani kerim geldi ilk cünle ki oku kurani kerim geldi mühmine şifa için kurani kerim geldi hasta kalbleri iyleştirmek için el - hafız zikrini ve vela havleyi 313 kere çek günlük hiç bırakmadan namaz kıl töybe et söylediklerime uy güç nedir bilirmisin insandaki imanıdır imanın gücüdür tüm velilerin karametlerine bak bir tane büyücü sihir baz yapsın devrin imamı ve gavsı olan himetine gir hiç birşey olmaz Allah bizi üstün kıldı ama hakını vermedigindeyse hiç bir degerin kalmaz şu kulum beni zikrediyor ben şu kulumun indadına yetişiyim şu kulum namaz kılıyor ben onu kaldırayım sana kurtulman için binlerce teferat sayarım ot tütsü ama bunlar kalıcı degil ama Allah baki benim sana göndercegim muska tılsım ot tılsım anca seni korur buda sanki seni bitkisel hayata girmiş fişini çeksen ölcek biri yapar bu dediklerimi düşün ben napcanı söyleyimi fal yetenegin yada yetenegin degil cini gelince sana söyler herşeyi ama hep nefsinle zina eder tüm sosyal hayatın yok olur eşin olmaz kocan olmaz ailen olmaz isyanker olursun fal işini sil kafanda fal bakılan yerde bile durma sen eftal olki Allahta sana yardım etsin şakasına fal bakmak bile caiz degildir ben anca devrin imamı olan gavsa baş vur Allah dostu yardım eder istersen hocaya git biri yer ikisi yer öt böcek yürü yak gel benim öngörüm bu seni tanımam adın yok soy adın yok ben tavsiyemi etim

erost

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Sayın Salsal,
Dininizin fal bakmasını günah görmesi sizin fala karşı çıkmanıza bir sebep olabilir fakat burada farklı dinlerden ve hisleriyle fal bakan - bende dahil - 100lerce insan var. Lütfen Musallat diyerek kafa karıştırmayın. Defalarca evliliği ünlülerde yapıyor , onlarda mı musallat lı?

ruban

Kayıtlı Üye
Sayın erost lütfen doru okuyarak yorum yazın ve soran üye ELHAMDÜRÜLLAH müslüman Hıristiyan degil olsaydi ona göre yorum yapardım siz iyice okuyunda öyle yorum yapın konu açan arkadaş la diyologumuzu okuyun kimseyi yanlişa yöneltecek degilim ve ben boşanmayla ilgili tek kelime etmedim

çilekeş

Kayıtlı Üye
çok sağol ALLAH razı olsun kardeşim dediklerini yapıcam hemen tövbe edicem ALLAH yolunda yürüyecem zikirlerimi yapıcam ALLAH razı olsun

ruban

Kayıtlı Üye
Eyer bu devrin imami yani şeyhile bag kur hinmet iste o sana yardim erder mutlu bir yuva kurarsın dedimi yap gavsı şani yada kadri tarikatından töybe al bu vesilele devrin imamının himetine geç hiç biŕşey olmaz ondan sora tmı kardeşim paran çok sa gezersin binde birini bulursun ama benim dedimi yaparsan korucuların en büyügü olan el hafız rabbimin herşeye gücü yeter

çilekeş

Kayıtlı Üye
:beta1:çok sevindim sayın salsal ALLAH razı olsun .RABBİM nail olmak istediğin muradına erdirsin .inşallah .amin.sevgiyle kal kardeşim:hurray:

xgenion

Kayıtlı Üye
İş
Müzik ve Grafik Tasarım
Söylemeden edemeyeceğim ilk cevaplarda arkadaş Türkçe'yi katletmiş. Okumakta zorlandım!

Demir.D

Banlı Kullanıcı
Bide yanlış görmediysem ( sanırım bu algıda seçicilik olayından kurtulmam lazım )

Sayın Çilekeş ve Salsal ikisi de ''y'' ve ''g'' harflerini ters kullanıyor :D

xgenion

Kayıtlı Üye
İş
Müzik ve Grafik Tasarım
Bide yanlış görmediysem ( sanırım bu algıda seçicilik olayından kurtulmam lazım )

Sayın Çilekeş ve Salsal ikisi de ''y'' ve ''g'' harflerini ters kullanıyor :D
Yargılamak gibi olmasın ama benim böyle durumlarda takıntılarım vardır eksik veya yanlış yazılan tek harf dikkatimi çeker. Kendim de dört dörtlük yazıyormuşum gibi görünmeyeyim benim de hatalarım oluyor ama düzeltmeye çaba gösterıyorum.
Türkçe giderse, Türkiye gider :)

ruban

Kayıtlı Üye
Ege bölgesindekinin lehçe veya aksanıyla karadeniz bölgesindeki birinin lehçesini aynı olmasını bekliyemezsiniz ve beşeriz kimimizin hatası yoki

xgenion

Kayıtlı Üye
İş
Müzik ve Grafik Tasarım
Ege bölgesindekinin lehçe veya aksanıyla karadeniz bölgesindeki birinin lehçesini aynı olmasını bekliyemezsiniz ve beşeriz kimimizin hatası yoki
Sorun lehçe ya da şive vs. değil. Yanlışlık yaptığınız kelimelerin farklı lehçelerde farklı hâl aldıklarını sanmıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...