esipek

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Hayatınızda ciddi sorun oluşturan bütün zorlukları yeneceksiniz. Uzak bir ülkede yaşama durumunuz oluşabilir ki, ileride buna sıcak bakacaksınız.

Bir başarılı girişime hazırlık yapacaksınız. Fakat konu sizi biraz ürkütecek gibi de görünüyor. Yapabilme kaygısı taşımanız da mümkün. Eski bazı alışkanlıklarınızı bitireceğiniz görülüyor. Farklı bir bakış açısı elde edecek, yaşamınızın yönünü değiştireceksiniz.

Bazı ruhsal takıntılarınız ve saplantılarınız var. Bunlar, ilerlemenizde engel teşkil ediyor. Yüzleşip bunları bitirmeniz faydalı olacaktır.

Sizin için hayırlı bir konuda ilerleme kaydedip, muradınıza ereceksiniz.

Bir dostunuzdan sevinçli bir haber var.

Kalabalık bir toplantı veya bir seminerde bir bilirkişi ile tanışıp, dostluk, ahbaplık kurabilirsiniz.

Sevgiler…

esipek

Kayıtlı Üye
Çok teşekkür ederim Duman LEKESİ!!

esipek

Kayıtlı Üye
Merhaba Duman LEKESİ!
Rüyamda evimizin yanındaki bütün evlerin yıkılmış olduğunu ve yeni binalar yapılıyor olduğunu gördüm.Bir tane binanın tamamen yapılmış olduğunu gördüm.Çok şaşırıyordum.Bir sürü çalışan vardı ve çok hızlı bir şekilde inşaatları tamamlıyorlardı.Bir tek yıkılmayan bizim evimiz vardı.
Yorumlarsanız sevinirim.
Teşekkürler.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Beklenmeyen ani gelişmeler, kararsızlık ve ihmal nedeniyle ertelemiş olduğunuz bazı işleri hatırlatıp, kendinize kızmanıza neden olabilir.

Sevgiler…

esipek

Kayıtlı Üye
Merhaba Duman Lekesi!
Uzun zamandır etkisi altında kaldığım rüyalar görmedim.
Fakat bugun gördüğüm rüyanın etkisinde kaldım.
Rüyamda yeşil renkte bir sürü papağan ve muhabbet kuşu gördüm.Muhabbet kuşları ayaklarıma yapışıyorlar.Ayağımı sallıyorum gitmeleri için bir türlü gitmiyorlar.Ama evin heryeri bu papağanlarla ve muhabbet kuşlarıyla doluydu.Daha sonra gerçek yaşamda askerde olan kardeşimi gördüm.Memlekete gelmiş.Niye geldin diye soruyorum.Cevap vermiyor.Sarılıyoruz.Abla sen beni bir dolaştır diyor.Bu sırada benim elimde bardak var ve çay içiyorum.Daha sonra ayrılıyoruz.Anneme soruyorum.Aşık olduğu kız evleniyormuş sırf onu görebilmek için çıkmış gelmiş.Bende kızıyorum bunun için gelinir mi diye.Kızın düğününün olduğu yere gidiyoruz.Düğün var ama hiç düğün sesi ,çalgı sesi duymadım.
Yorumlarsanız sevinirim.
Teşekkürler.
Not:Bu sıralar sürekli kardeşimi görüyorum rüyalarımda.Bunun sebebi ne olabilir sizce.Açıklarsanız çok sevinirim.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Müjde ve mutluluğa işaret ediliyor:) Kalabalık, muhabbet ve ahbaplığın ön planda tutulduğu, eğlenceli bir cemiyete dahil olabilir, burada saygı ve itibar, hürmet görebilirsiniz. Güç bazı işleriniz son bulup, feraha ve muradınıza ereceksiniz.

Yine bu dönem, sözünüzün geçtiği, kudret ve yapabilirliğinizin de artacağı görülüyor.

Kardeşinizin herkesten gizlediği bir sırrı olup, bunu size açmayı düşünüyor olması ve bu nedenle onu sık sık rüyanızda görmeniz mümkün. Kendisi iyi, bir zafer ve üstünlük de elde etmiş görünüyor. Kendisinden sevinçli haber de alabilirsiniz.

Sevgiler

esipek

Kayıtlı Üye
Merhaba Duman Lekesi!
Gerçek hayatta dayımın eşinin kız kardeşi şuan kendisi hamile ,bu bayanla hiç bir alakam olmamasına rağmen rüyamda bu kişinin elinde anahtarlar vardı ,ben eve girer alırım diyordu ,gireceği evde başkasınındı ve ben ver o anahtarları diyerek onun elinden aldım.O da verdi.Son zamanlarda bu kişiyi rüyamda çok görüyorum.
Ayrıca rüyamda asker olduğumu Konya Karaman' a askerliğimin çıktığını gördüm ve ben bir bayanım neden böyle bir rüya görmüş olabilirim?Fakat bunun öncesinde de bir cenaze varmış ona katıldığımı gördüm.
Duman Lekesi son zamanlarda rüyalarımda şehir isimleri duyuyorum.Konya Karaman ve Hendek gibi bunlar neden kaynaklanır acaba?
Yorumlarsanız sevinirim.Teşekkürler.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Bu yakınınızdan dolaylı veya direk bir menfaat elde edeceğiniz işaret ediliyor.

Umutsuz hissediyor, sorunlar için elinizden gelen bir şey olmaması, geçen uzun süreçler sizi yıpratıyor olabilir. Birinin üzerinizde vicdani baskısı da bunu yaratabilir.

Şehirler anıldıkları şeye göre yorulur fakat şu sıra neler yaşadığınızla ilgili de anlam değişir.

Sevgiler