esipek

esipek

Kayıtlı Üye
Teşekkürler Duman Lekesi !
Sizi tekrar görmek beni çok mutlu etti.
Uzun zamandır yazmıyordum yoksunuz diye.:(
Dün gece bir rüya gördüm. Bir giysi dükkanındayım.Çok güzel ceketler vardı.Ben önce güzel bir yeşili olan ceket denedim ve aynada uzun süre baktım. Beğenmedim çıkardım.Arkasından da aynı ceketin beyazını giydim ,aynada baktım ve onu da çıkardım.
Aynı zamanda ,aynada saçlarımın düz , kızıl ve omuz hizamda olduğunu gördüm.( Gerçek yaşamda böyle değil. )
Yorumlarsanız çok sevinirim
Teşekkürler.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Bir ümidiniz gerçekleşiyor. Bu size yeni bir yol çizmeniz için şans olacak. İyi bir atılım yapıp şaşırtıcı gelişmelere tanık olacaksınız.

Yeni tanışacağınız bir kimsenin hayatınızda değişiklik yapacağı da işaretler arasında. Fakat siz temkinli ve mesafeli yaklaşacak, hatta gelen teklifleri geri çevireceksiniz. Karşı tarafın kafasında soru işaretleri bırakmanız da olası. İç dünyanızdaki değişimler durulmanıza, sakin ve kafanızı dinleyeceğiniz bir dönem istediğiniz gösteriyor.

Halen bir ilişkiniz varsa bunu yavaşlatabilir veya yeni bir ilişkiye şu dönem kapalı olabilirsiniz. İtibarlı biriyle bir konuda anlaşma yapacaksınız.

Sevgiler…

esipek

Kayıtlı Üye
Teşekkürler Duman LEKESİ..
SEVGİLER.

esipek

Kayıtlı Üye
Merhaba Duman LEKESİ!
Rüyamda bir tepsi içinde baklavalar vardı .Ben onları yedim.Arkasından da başka bi çeşit baklava daha varmış bir tabakta ondan yedim .Rüyamda annem de vardı.Karşılıklı yedik.
Daha sonra cok güzel ve suyu ılık olan bir denizde kardeşimle beraber yüzüyorduk.
Yorumlarsanız çok sevinirim.
Teşekkürler.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun...

Sizi sevindirecek, hakkınızda yapılan övgü dolu bir konuşma sebebiyle mutlu olacaksınız. Ayrıca annnenizle ortak bir dileğiniz gerçekleşecek.

Sevgiler...

esipek

Kayıtlı Üye
Merhaba Duman LEKESİ!
Rüyamda daha önce hiç görmediğim ve çok güzel bir bina vardı.(Şato gibi)Bu binanın bir çok odası vardı ve pencereleri çok büyüktü. İçerideki odalarda hiç tanımadığım kızlar badana yapıyorlardı.Ben de onları izleyip çok güzel olduğunu söylüyordum.
Yorumlarsanız sevinirim.
Teşekkürler.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Fırsat işaret ediliyor. Çok istediğiniz bir projeyi uygulamak için beklediğiniz imkanı elde edeceksiniz. Bir bayan ve onun yakın çevresinden menfaat göreceksiniz. Bol ve bereketli bir döneme gireceksiniz.

Hilekarlara dikkat ama bu kişilerden yarar elde etmeniz de mümkün. Ayrıca o kişilerin sırlarına da vakıf olabilirsiniz.

Sevgiler…

esipek

Kayıtlı Üye
Merhaba Duman LEKESİ!
Rüyamda sınava giriyordum, yanımda da bana gerçek yaşamda kötülükler yapmış kız vardı. Aynı sınava giriyorduk. Fakat gerçek yaşamda okul yaşantımız çoktan bitti. Sınavda o kız çok iyi geçtiğini söylüyordu. Başımızda da bir öğretmen vardı. Ben ise yapıyorum ama sınavım çok iyi geçmiyor, çok iyi çalışmamışım. Daha sonra bir rüzgar çıkıyor, benim sınav kağıdım uçuyor, pencerenin oradan uçacak gibi oluyor. Sonra sınav kağıdımı tekrar rüzgar önüme getiriyor. Daha sonra rüzgar şiddetleniyor, tavandan bakıyoruz ve çatıya şiddetli bir şey düşüyor. O düşüş çatıya vuruş sesini duyuyorum. Kimseye bir şey olmuyor, o gürültüyle eğildiğimizi gördüm.
Yorumlarsanız sevinirim.
Teşekkürler!

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Heyecan ve stresli günlerin etkisinde olduğunuz, biraz dinlenmeniz gerektiği görülüyor.
Tasarladığınız işlerle ilgili kimseye sır vermeden hareket etmelisiniz. Şu sıra sessiz ve niyetinizi belli etmeden hareket etmeli, dost sandığınız kişileri iyice süzgeçten geçirmelisiniz.

Korku ve çekinceleriniz var. Fakat yakın zamanda oluşacak bir sevinçli gelişme endişelerinizi geride bırakmanıza yarayacak.

İstenmeyen, pek de onaylanmayan bir işe teşebbüs edebilirsiniz. Bu sırada alacağınız bir hayran teklifine de dikkat edin, hayırlı olmayabilir.

Sevgiler…

esipek

Kayıtlı Üye
Sevgili Duman LEKESİ!
Rüyamda çok endişelendim ağlayarak uyandım.
Kardeşim gerçek yaşamda şu an asker.
Rüyamda evimizdeymiş. Bahcemizde bir yer var. Orda yatıyormuş. Bahçede de kediler köpekler, tilkiler değişik hayvanlar vardı. Ben bahçeye çıkıp kardeşimi almak istiyorum. Kapıya çıkıyorum bir kedi saldırıyor. Sol elimin baş parmağını ve işaret parmağını ısırıyor. Zorla kurtarıyorum. Fakat derilerden koparıyor. Ama yıkıyorum kan falan akmıyor.
Sonra annemi yolluyorum git kardeşimi al gel diyorum. Annem çıkıyor, alıyor geliyor. Kardeşimin sol elinin orta parmağı ve yüzük parmağı kesik ve kanlar akıyor. Ağlıyorum, sarılıyorum. Nasıl oldu diye soruyorum. Anlatırken gözünden de kan akıyor onu temizliyorum. Sonra abla mermi atmadık atmadık. Bir kere atalım dedik komutan da yakaladı, parmaklarımızı kesti diyor. Sonra sarılıp ağlıyoruz.
Çok endişelendim yine Duman Lekesi.:(
Yorumlarsanız çok sevinirim.
Teşekkürler...

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Kardeşiniz her ne kadar şu an bulunduğu yerde emniyette olsa da, yakın çevresi ve görev arkadaşlarıyla aralarında anlaşmazlıklar var. Bir takım yalancı, düzenbaz ve göründüğünden farklı yapıda kişilerle ahbaplığı, üstleriyle başının belaya girmesine ve sorun yaşamasına neden oluyor. Yalan yanlış karar ve haberler nedeniyle bocalıyor olabilir. Yanındakilere güvenmeyip, sırlarını saklaması gerekiyor.

Yeni bir atama, yer değişikliği veya görev değiştirme de söz konusu olabilir.

Canınız biraz sıkılsa da, telaşa kapılacak bir şey yok, beklediğiniz iyi ve sevinçli haberi alacaksınız.

Sevgiler…

esipek

Kayıtlı Üye
Çok teşekkür ederim Duman LEKESİ!!
Sevgiler ...

esipek

Kayıtlı Üye
Merhaba Duman LEKESİ!
Rüyamda hareket halinde bir arabada annem eski ,küçüklük fotoğraflarımı gösteriyorudu.Bende bakmak istememe rağmen bakıyordum.Fakat rüyamda gördüğüm küçüklük fotoğraflarım gerçek yaşamda olmayan fotoğralar.
Daha sonra gerçek yaşamda hayatını kaybetmiş olan anneannemle kağıt gibi birşeylere bakıyormuşuz.İçlerinden bir tanesinden böle iş bankasının kol saati çıkıyormuş.Anneannem kendisindeki yerinden çıkarabiliyor.Fakat ben kendi kağıdımakini çıkartırken ipi çıkmıyor ve yerinden çıkarıp koluma takamadım.
Yorumlarsanız sevinirim.
Teşekkürler.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Hanede hastalık kaynaklı bir rahatsızlık yaşanabilir veya endişesine kapılabilirsiniz. Üzülecek bir durum değil, kuruntularınız yersiz. Bu konuda ferahlayacaksınız.

Fakat beklediğiniz bir iş, proje gecikebilir ve bunun stresini bir süre üzerinizde hissedebilirsiniz.

Sevgiler…

esipek

Kayıtlı Üye
Merhaba Duman LEKESİ!
Rüyamda bir dağın zirvesine yürüyerek annemle çıkmışız.Orda büyük bir uçak görüyorum .Fakat uçak uçmuyor havada öyle sabit duruyor. Çok büyük bir uçaktı.Daha sonra temiz mavi bir denizde yüzdüğümü gördüm.Ondan sonra da bir araba kullandım .Siyah bir arabaydı ,yol da bayağı uzun bir yoldu.Arkamızdan da belki kullanamam diye, bir şey olur diye bir araba takip ediyordu.Fakat takip eden araçtaki hiç kimseyi tanımıyorum.Arabayı durduyorum ,gerçek yaşamda geri vitesi bilmeme rağmen rüyamda bilmiyordum .O kişiler de bana nasıl olcağını gösteriyorlardı.
Yorumlarsanız sevinirim.
Teşekkürler.