Erciye daveti

likable21

Banlı Kullanıcı
viri: İdris ÇelebiErciye daveti
Rızkı kolaylaştırmak, kalbleri tesir etmek ve kabül olunmak için hergün sabah namazından sonra üç (3) defa bu daveti okursan,, Allah'ın izniyle dilediğin şeye ulaşırsın.
Okunacak Erciye daveti budur:

بِسْـمِ اللهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ اَرْجٍ اَرْجَجٍ هَيُوجٍ هَيْلَجٍ هَيْلُوجٍ جَاجٍ اَجٍ يَامَعْشَرَ اْلاَرْوَاحِ الرُّوحَانِيَّةِ اَكْسُونِى اَنْوَارَكُمُ الْمُضِيَّةِ وَشُعَا عَاتَكُمُ الْبَهِيَّةِ وَاَخْلاَقَكُمُ الرَّضِيَّةِ وَاَنْفَاسِكُمُ الْعَطْرِيَّةِ وَكُونُوا عَوْنًالِى عَلَى جَلْبِ الرِّزْقِ وَتَسْخِيرِ الْخَلْقِ الْكَلِمَاتِ الْمُقَدَّسَةِ اْلاَزَلِيَّةِ وَالذَّاتِ اْلاَحَدِيَّةِ اْلاَبَدِيَّةِ بِحَقِّ مَا اَقْسَمْتُ بِهِ عَلَيْكُمْ وَاِنَّهُ لَقَسَمٌ لَوْ تَعْلَمُونَ عَظِيمٌ تَكَادُ السَّمَوَاتُ يَتَفَطَّرْنَ مِنْهُ وَتَنْشَقُّ اْلاَرْضُ وَتَخِرُّ الْجِبَالُ هَذَا زَجَرْتِكُمْ زَجْرًا وَدَعَوْتُكُمْ دَعْوَةَ اْلاِخْلاَصِ مِنْكُمْ مِنْهَا وَلاَ مُفَرَّلَكُمْ عَنْهَا حَتَّى تَفْعَلُوا مَاتُؤْمَرُونَ بِهِ اَلْوَاحًا2اَلْعَجَلَ2 اَلسَّاعَةَ 2 هَيُومٍ هَيُومٍ هَيُوجٍ هَيُوجٍ هَيُوهٍ هَيُوهٍ آهٍ آهٍ آحًا آحًا بِرَحْمَتِكَ يَااَرْحَمَ الرَّاحِمِينَ

Bismillâhirrahmânirrahîm. Ercin ercecin heyûcin heylecin heylûcin câcin ecin yâ ma'şeral ervâhır rûhâniyeti eksûnî envârakümül mudıyyeti ve şuââtekümül behiyyeti ve ahlâkakümür radiyyeti ve enfâsikümül atriyyeti ve kûnû avnen lî alâ celbir rızkı ve teshîril halki bi hakkıl kelimâtil mukaddesetil ezeliyyeti vez zâtil ehadiyyetil ebediyeti bi hakki mâ aksemtü bihi aleyküm.Ve innehü le kasemün lev ta'lemûne azîm. Tekâdüs semavâtü yetefettarne minhü ve ten şakkul ardu ve tehırrül cibâl. Hâzâ zecertiküm zecran ve deavtüküm da'vetel ihlâsi minküm minhâ ve lâ müferra leküm anhâ hattâ tefalû mâ tü'merûne bihi elvâhan elvâhan elacele elacele essâate essâate heyûmin heyûmin heyûcin heyûcin heyûhin heyûhin âhin âhin âhan âhan birahmetike yâ erhamer râhimîn.

Kaynak: Elcevahirul lemmaah fi istihdaru mülükil cin. Çelebi

SPARTANS

Banlı Kullanıcı
Erciye daveti derken ne kast ediliyor yada ne gibi bir varlık açıklarsanız sevinirim.iyi forumlar.:)

kabalakk

Banlı Kullanıcı
aynen yorumlara açıklık getir kopyala yapıştır yapıyon bari doğru yap

likable21

Banlı Kullanıcı
ya kardeşim ben bilgi amaçlı veriyorum isteyen yapsın.bu konudada zayıf olan arkadaşlarında bi kişi tarafından gözetim altında yapması daha doğrudur bu uyarıyı yapmaya gerek yok.yaptığım davetler elbette var ama kulak daveti hiç denemedim bi arkadaş özelden istemişti kim olduğunu unuttum bende konu olarak açmak istedim. yani habire böyle konu açmamın bana bi faydası yok bi çıkarda sağlamaz maksat konuyla ilgilenen arkadaşların elinde bulundurabileceği bilgi olsun

Cin varlık vs daveti kardeşim .yani aşkla bağlamayla alakalı bir davet değil.
İyi forumlar...