enerji yönlendirebilmek için enerji çalışması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MaHaRa

Kayıtlı Üye
Selamlar;

Urum. Bu enerjinin ismi var mi?

detelinka

Kayıtlı Üye
önceden katılan arkadaşlar varsa nasıl bi deneyim oldu paylaşabilirmisiniz?bende katılmak istiyorum ama korkuyorum sanki biraz hani garip sesler görüntüler görürmüyüm diye :p

sdbr

Banlı Kullanıcı
önceden katılan arkadaşlar varsa nasıl bi deneyim oldu paylaşabilirmisiniz
urum bir keresinde bize anlatmamıştı bilinç altını etkilememek için bizede anlamayalım istersen

detelinka

Kayıtlı Üye
peki şöyle sorsam hani kulakta uğultu sesler vs.. gibi bişey olsa sadece o anlık bişey mi yoksa birkaç gün sürer mi.yani deneyimleri anlatmak doğru bişey değildir belki ama ben burdaki bazı yazıları okuyunca bilinçaltımı etkiledim zaten :p

fot

Kayıtlı Üye
bende istiyorum urum.şimdiden teşekkürler. Oya Güngör

heduba

Kayıtlı Üye
ben de katılabilir miyim?özelden attım ismimi.heyecanlı bir bekleyiş bu:)

sdbr

Banlı Kullanıcı
detelinka
peki şöyle sorsam hani kulakta uğultu sesler vs.. gibi bişey olsa sadece o anlık bişey mi yoksa birkaç gün sürer mi.
sadece salışma boyunca belirtiler var sonra yok

crowley

Kayıtlı Üye
İş
kulluk
bu çalışmaya bende katılıyorum:D

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Bu enerji çalışması ile ilgili bilgileri ve yapılacakları Duyuru olarak siteye ekledim. Oradan da bakabilirsiniz. Ne yapacağınızı oradan öğrenebilirsiniz.

Winchester

Kayıtlı Üye
Bu çalışma için çok heyecanlıyım.Urum,isimlerini özel mesaj yoluyla iletenleri unutma :)

detelinka

Kayıtlı Üye
bende çok heyecanlıyım:)umarım bi aksilik olmazda katılabilirim.özelden gerekli bilgileri yazmıştım.

sdbr

Banlı Kullanıcı
az kaldı yarım saat kaldı

GrizzlyBear

Kayıtlı Üye
Ben çalışmayı bitirdim. Ama genel olarak pek fazla birşey hissetmedim. Sadece sürekli bir sarsıntı ve yarı-horizontal hareket ve ellerimde yoğunluğu hissettim.Vizyon kabiliyetim çok olmadığı için genel olarak bir vizyon alamadım ama her çalışmada gördüğüm o beni izleyen gözler yine ordaydı..

Çalışmayı bitirmemin sebebi ise, sanki yakınımda birisi çalışmanın bittini haber vermek için tahtaya vurdu.. Ve bende bitirdim.

sdbr

Banlı Kullanıcı
ben her zaman ki gibi erken bıraktım çalışmayı heralde ama güzel bir deneyim oldu kulanda çok fazla çınlama oldu

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
ellerim uyustu ozellikle sol, karanlıkta birinin havaya S ,arapcadaki ye harfi gibi ve A gibi sekil cizdigini gordum.bi ara dalmısım alnımda yukarı orta kısmında saclarımın basladıgı yere biri isaret parmagı ile 3 kere vurdu..oyle vurdu ki sanki tırnagi kafama batti..hala cok acıyor başım..ve cok yanıyor o kısım. sanki biri tırnakladı ya da kibrit cakıp yaktı basıma

Winchester

Kayıtlı Üye
Ben de çalışmayı bitirdim.Çok şiddetli olmamakla beraber ellerimde,en çok da parmaklarımda uyuşma/karıncalanma hissettim.Başlarken biraz heyecanlıydım ama bitirdiğimde içim huzurla dolmuştu sanki :)

Çalışma için çok teşekkürler Urum.

heduba

Kayıtlı Üye
ellerim...avuç içlerimden ateş çıktı sanki.avuçlarım dolu gibiydi sıcaktı.sonra hafif bi esinti hissettim avuçlarımda.bir süre sonra da kaşlarımın ortasında bir ağrı.hafif bir ağrı kaşıntı hissi...değişikti...teşekkürler urum:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...