Enerji Veren Sözler..

4

43887

Hayata dair ders veren sözleri okumak; en keyifsiz anlarda bile moralimi hemen yükseltir, tekrar güç ve enerji toplarım.

* Anne babanızı sevin; büyümekle o kadar meşgulüz ki çoğu zaman onların da büyüyüp yaşlandığını fark etmiyoruz.

* Mükemmel anı beklemekten vazgeçin. İçinde bulunduğunuz anı mükemmel yapın!

* Her şeyi anlamaya çalışmayın. Bazen anlamadan sadece kabul etmek gerekir.

* Kendinize dürüst olun çünkü size karşı çok az kişi dürüst olacaktır.

* Yanlış kişinin gitmesine izin vermezseniz doğru kişiyi asla bulamazsınız!

* Yağmur sonsuza dek yağamaz!

* Hayat çok kısa olduğu için; çabucak affedin, zamanla güvenin, yüksek sesle gülün, gerçekten sevin ve tüm bunlar için Tanrı’ya teşekkür etmeyi unutmayın.

* Şu anda fırtına olabilir ama yağmur sonsuza dek yağamaz o yüzden güçlü olun.

* İki sebep için değişiriz: Ya yeterince öğrenir ve değişmek isteriz ya da yeterince yaralanır ve değişmek zorunda kalırız!

* Çıplak gerçek her zaman süslü bir yalandan daha iyidir.

* Hiç bir zaman arkadaş kaybetmezsiniz. Sadece kimlerin gerçek arkadaşlarınız olduğunu keşfedersiniz.

* Hiçbir şeyi gerçekleşmesi için zorlamayın. Eğer olacağı varsa zaten olacaktır.

* Her kadın kalbinin daha önce nasıl da kırılmış olduğunu ona unutturacak bir adamı hak eder!
alıntı

Sizlerde aklınıza gelen motive edici sözler yazarak eklemelerde bulunabilirsiniz sevgiler...:)

nazom

Kayıtlı Üye
- Harap olmaktan niye gamlanayım? Harabenin altında padişah hazinesi var.
Hz.Mevlana

Anael Zan

Kayıtlı Üye
İnsanlardan bir şey isteme ki, insanlar seni sevsin. Allah’tan iste ki, Allah seni sevsin. (Hz. Ebubekir)

Dünya sana hediye sunmaz, inan bana bir yaşam istiyorsan çal onu...

Mucizelere inanmıyorsanız, muhtemelen kendinizin de onlardan bir tanesi olduğunuzu unutmuşsunuz demektir... Karen Salmansohn

'Hayallerinizi küçümseyenlerden uzak durun! Ruhu küçük insanlar başkalarını da daraltmak, azaltmak ister." - M. Twain

Nedenlerinizde boğulmaktansa, çözümlere balıklama atlamayı tercih edin.. ( zan )

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Hayata dair ders veren sözleri okumak; en keyifsiz anlarda bile moralimi hemen yükseltir, tekrar güç ve enerji toplarım.

* Anne babanızı sevin; büyümekle o kadar meşgulüz ki çoğu zaman onların da büyüyüp yaşlandığını fark etmiyoruz.

* Mükemmel anı beklemekten vazgeçin. İçinde bulunduğunuz anı mükemmel yapın!

* Her şeyi anlamaya çalışmayın. Bazen anlamadan sadece kabul etmek gerekir.

* Kendinize dürüst olun çünkü size karşı çok az kişi dürüst olacaktır.

* Yanlış kişinin gitmesine izin vermezseniz doğru kişiyi asla bulamazsınız!

* Yağmur sonsuza dek yağamaz!

* Hayat çok kısa olduğu için; çabucak affedin, zamanla güvenin, yüksek sesle gülün, gerçekten sevin ve tüm bunlar için Tanrı’ya teşekkür etmeyi unutmayın.

* Şu anda fırtına olabilir ama yağmur sonsuza dek yağamaz o yüzden güçlü olun.

* İki sebep için değişiriz: Ya yeterince öğrenir ve değişmek isteriz ya da yeterince yaralanır ve değişmek zorunda kalırız!

* Çıplak gerçek her zaman süslü bir yalandan daha iyidir.

* Hiç bir zaman arkadaş kaybetmezsiniz. Sadece kimlerin gerçek arkadaşlarınız olduğunu keşfedersiniz.

* Hiçbir şeyi gerçekleşmesi için zorlamayın. Eğer olacağı varsa zaten olacaktır.

* Her kadın kalbinin daha önce nasıl da kırılmış olduğunu ona unutturacak bir adamı hak eder!
alıntı

Sizlerde aklınıza gelen motive edici sözler yazarak eklemelerde bulunabilirsiniz sevgiler...:)

Hepsinin doğruluk payı var ama ben 1. maddeye özellikle katılıyorum,bu yaşa kadar gelirken buna hiç dikkat etmedim ama geçenlerde annem ciddi şekilde hastalanınca ( şu an iyi şükür ) bunu düşündüm bu yaşa kadar pek kıymet bilmedik.