Elmanın diğer yarısını bulmak.

Perina

Banlı Kullanıcı
Düiüncelerimizin ve hayatımızın çok hızlı bir şekilde değiştiği bir dönemde olduğumuz için diğer yarıyı bulmak çok zor bir ihtimal. Bir insanı seviyorsun ama bir anda başka biri olabiliyor. Veya sen ona göre değişiebiliyorsun. İnsanların karakterleri sabitlendiği zaman sanırım ruh ikizi veya armutun diğer yarısını bulabileceğiz. ya da umarım diğer yarıya ihtiyaç duymayacak bir hale geleceğiz..

Demek ki bu yüzden bulamadım(rastlayamadım) diğer yarıma..Ve gelecekte bile karşılaşmama ümitsizliğim de bundandı belki..

Bence mantıklı bir yorum olmuş bu..

göçmenoğlu

Kayıtlı Üye
İş
Elektironik müh.
Elmanın diğer yarısını bulmak. ...

iyide elmanın diğer yarısı armutsa...seyreyle sen gümbürtüyü....

AJA

Elit Üye
Elma denilince hep Adem gelir aklıma. Başından beri bu elmada bir mübareklik var :D

kapliyagos

Kayıtlı Üye
ben elmanın diğer yarısını buldum fakat ondan önce dediğin gibi yanımda benimle yürüyen yoldaş buldum. yanınızdaki yoldaş elmanın diğer yarısından çok daha iyi.

Salick

Kayıtlı Üye
Saygiyi kaybetmeden, ozgurlugunu kisitlamadan ortak bir yol bulabilmek, hoslanmadigin tarafina gulumseyerek bakabilmek... Oldugu gibi kabullenebilmek... O zaman elmanin , armutun veya karpuzun bir anlami kalmiyor.. Sadece tat alma duygunuzda gelisme oluyor..

AJA

Elit Üye
Elmaın diğer yarısı hiç yok sanırım yada olmaz.Hatta elmanın diğerr yarısı ayvadır diyebiliriz :)

azdaka

Kayıtlı Üye
Elmanın diğer yarısı ikizlikse ben beni çekemezken diğer yarımı hiç çekemem :D Ama anlaşmaksa yada aynı tabaktan yemek yerken gülümsemekse benim için belki de erkendir gerçi sabırsız aceleciyimdir bir an önce bulmak isterim ama olsun daha erken :) Ama acaba diğer yarısını bulabilen o sıcacık gülümsemeyi içinin en kuytu köşesinde hissedebilen var mıdır ben bulma konusunda umutsuzum yani olasılık çok az ama nerde neyin karşımıza çıkacağı da belli olmaz sonuçta :) Diğer yarınızı bulmuşsanız şanslı azınlık içindesiniz demektir tabi evlenmeden önce bulduysanız :D Hayat garip kimileri yarım elmasını,çileğini falan arar kimileri bulsa bile kaybeder kimileri bulduğunu bile fark etmez kimileriyse iş işten geçince bulur hayat gerçekten çok garip ve çoğunlukla umduğunu da buldurmuyor :)

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Elmanın yarsı değilde bana ağaç lazım ağaç.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Diğer yarım elmayken armutların içinde kaldım ben :)

AJA

Elit Üye
Aşk olmadan yaşanır ama sevgisiz kimse yaşayamaz.Yaşıyorsa da insanlığını unutur..

Teykel00

Banlı Kullanıcı
İnsan olmak nasıl bir kavramdır öğrenemedim bu yaşıma kadar hamurumda yok demek ki :)