El verecek birisini arıyorum!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

darknogy

Kayıtlı Üye
Bu hayatta hedef olarak kendime bir hüddam sahibi olmayı koydum.bu yolda ilerliyorum.bana yardımcı olabilecek bir üstad arıyorum.lütfen bana yardımcı olun

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Amaç edinmişsiniz fakat buna uygun olup olmadığınıza karar verecek şey sizin isteğiniz değildir. Bu yolda ilerleyen ve uygun kişinin zaten önüne fırsatlar çıkacaktır. Ayrıca site yönetiminin izni olmadan, özelden veya genelden bu şekilde isteklerde bulunmak/konuda yardım istemek yasaktır.

darknogy

Kayıtlı Üye
bursada yaşıyorum.terbiyeli ahlaklı dürüst birisiyim.üniversite öğrencisiyim.iyi bir çırak olabilirim.bana yardım etcek üstadın 40 yıl duacısı olurum..

Keira

Moderator
Yukarıda Sayın Mefetseger gerekli açıklamayı yapmış, çırak olmayı siz kabul edersiniz de bakalım usta sizi çırak olarak kabul eder mi? Çırak olmak sizin isteğinizle olan bir şey değildir, usta sizi seçer. Siz çalışmalarınıza devam edin eğer siz doğru kişiyseniz elbet biri karşınıza çıkar. Ayrıca sitede kendine hoca, öğretmen, üstat vs aramak yasaktır. Bu ancak yönetim izniyle gerçekleşir. Konu kilitlenecektir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...