Durugörü

luna.ekn

Kayıtlı Üye
Hayır ama o gördüğüm 15 saniyelik kesitler gerçekleşiyor yani 1 ay sonra falan olay gerçekleşince, ben o anı rüyamda gördüğümden emin oluyorum. Kendi kafama göre düzenleyemiyorum rüyayı, sanki bir pencereden bakıyormuş gibi oluyor. Anlatabildim mi emin değilim ama yine de yardımın için teşekkürler.

adige_prens

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Ben de kapattığım zaman karanlık görüyorum ama birini düşündüğüm zaman o kişinin ne yaptığını tahmin etmeye çalışıyorum. Şimdiye kadar böyle bir şeyden haberim yoktu ama bundan sonra ilk olduğu an, arayıp ne yaptığı soracağım.

yelizbeler86

Kayıtlı Üye
Ben de bir kuşla, bir sarışın kadın gördüm. Ortam karanlıktan, birden turuncu renge büründü.

-Supernatural-

Kayıtlı Üye
Hayır ama o gördüğüm 15 saniyelik kesitler gerçekleşiyor yani 1 ay sonra falan olay gerçekleşince, ben o anı rüyamda gördüğümden emin oluyorum. Kendi kafama göre düzenleyemiyorum rüyayı, sanki bir pencereden bakıyormuş gibi oluyor. Anlatabildim mi emin değilim ama yine de yardımın için teşekkürler.

Önemli değil her zaman :) O tür görünün benzeri bende de oluyor. Onun ne olduğunu tam olarak bilmiyorum ama oda bir tür geleceği görmeye giriyor diye biliyorum. Bu arada demek istediğim şey o değildi.

Rein

Banlı Kullanıcı
İş
Üniversite Öğrencisi
Ben rüyamda gelecekte ne yapıcağımı görüyorum sadece 3-4 saniye bunu nasıl geliştirebilirim?

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
Durugörü niyet edilerek görülmez ki. İstemsiz gelir, aniden. Benim durugörülerim genellikle hep ihtiyaçlarımı karşılayıcı yönde olmuştur. Aslında ihtiyaçtan doğuyor bence.

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Durugörü niyet edilerek görülmez ki. İstemsiz gelir, aniden. Benim durugörülerim genellikle hep ihtiyaçlarımı karşılayıcı yönde olmuştur. Aslında ihtiyaçtan doğuyor bence.
katılıyorum ;) benimde öyle serbest bırakmak lazım zihni zorlamamak o zaman görüler yardım ediyor doğru yolu bulmana

Rein

Banlı Kullanıcı
İş
Üniversite Öğrencisi
Ben gözümü kapayınca karanlık oluyor fakat bazı yerlerinde beyaz bir şeyler geçiyor :D galiba ışıktan kaynaklı

eheres

Kayıtlı Üye
görüntünün yanında sesleri de işitiyorum çok net bir şekilde buna duru işiti diyorlarmış sanırım.bunun hakkında bilgisi olanlar yardımcı olabilirler mi?

nira

Kayıtlı Üye
Benim sezgilerim çok zayıftır. durugörü yeteneğim de 6.cı hislerimde zayıftır. hatta hemen hemen hiç yoktur diyebilirim.
yalnız tüm hayatımda bir kaç kez şöyle bir şey oldu:
durup dururken aniden hiç bir sebep yokken birden çok acı çekmeye başladım. içim sıkılmış gibi değil de durup dururken acayip üzüldüm kalbim acıdı.
arkasından de üzücü olaylar yaşadım. tesadüf sanırım.

byrosa

Kayıtlı Üye
Durugörü yeteneğinizin farkına varılması için loş bir ortam gerekli. Işığı engelleyemiyorsanız sizi rahatsız edemeyecek seviyeye getirmeniz en doğrusu olacaktır ancak o zaman başarıya ulaşırsınız. Durugörü ile ilgilenen arkadaşlar Forum içerisinde bulunan bir çok konudan yardım alarak kendilerini geliştirebilirler bu konu hakkında yeteri kadarı ile bilgi sahibi olmayan kişiler oradan bilgi alarak bu işe yakın zamanda başlayabilirler, sevgilerle.

Rein

Banlı Kullanıcı
İş
Üniversite Öğrencisi
Durugörü yeteneğinizin farkına varılması için loş bir ortam gerekli. Işığı engelleyemiyorsanız sizi rahatsız edemeyecek seviyeye getirmeniz en doğrusu olacaktır ancak o zaman başarıya ulaşırsınız. Durugörü ile ilgilenen arkadaşlar Forum içerisinde bulunan bir çok konudan yardım alarak kendilerini geliştirebilirler bu konu hakkında yeteri kadarı ile bilgi sahibi olmayan kişiler oradan bilgi alarak bu işe yakın zamanda başlayabilirler, sevgilerle.

Odamda hiç ışık yok fakat dışarıda ışığı gördüğüm için içeride de gözümden ayrılmıyor herhalde ondandır veya başka bir şeyden dolayıdır :D

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
Loş ışık falan gerekmiyor, yeteneğiniz varsa görürsünüz zaten. O sizi dinlemez bile, olmayan zamanda olmayan durumlarda bile durugörü görebilirsiniz. Hatta bazen bu durum rahatsız edici olabilir.

Siyah_İnci2

Kayıtlı Üye
Merhabalar,
Benim öğrenmek istediğim birşey var bu konuda bana yardımcı olur musunuz?Ben bazen tanıdıklarımın seslerini duyuyorum.Ama bir anlık.Mesela bir arkadaşım kahkaha atıyor onu duyuyorum,kendisine sorduğumda evet biraz önce kahkaha attım diyor,birgün gece bir arkadaşımın telaşlı bir şekilde anne diye seslenişini duyuyorum ve ertesi gün kendisine sorduğumda evet gece anne diye bağırdım diyor.Sizce bu duru işiti olabilir mi?Yoksa normal birşey mi ?

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
Merhabalar,
Benim öğrenmek istediğim birşey var bu konuda bana yardımcı olur musunuz?Ben bazen tanıdıklarımın seslerini duyuyorum.Ama bir anlık.Mesela bir arkadaşım kahkaha atıyor onu duyuyorum,kendisine sorduğumda evet biraz önce kahkaha attım diyor,birgün gece bir arkadaşımın telaşlı bir şekilde anne diye seslenişini duyuyorum ve ertesi gün kendisine sorduğumda evet gece anne diye bağırdım diyor.Sizce bu duru işiti olabilir mi?Yoksa normal birşey mi ?
Duruişiti evet.