Durdulamayan açlığım.

Impulse

Kayıtlı Üye
Başlamışken bir insanda b12 olması gereken b12 aralığı nedir ? Bir ara nörölağa gittim unutkanlığımdan dolayı. Kan değerlerime baktı ve bir şeyin yok dedi. Geçenlerde psikiyatriye gittim. Kan değerlerime baktı ve o da bir şeyin yok dedi. :D Bu da mı psikolojik. :D
Özelden de yazdım burdan da yazıcam.
Sonuçlar hakikaten temiz:) :)
Hormonlar harika :)
Psikolojik rahatsızlıkgın genel manada yoktur positif birisin bana göre, sadece takıntılı ve de evhamlısın
Galiba kafaya taktıkça da yiyorsun.
Bu kadar...
Geçmiş olsun tekrardan. :)

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar mevzuyu çözdük, yoğun uğraşlar sonucu. Tüm hastahanenin el ele erip seferber olması ve yoğun çalışmaları sonucunda, hiç bir şeyimin olmadığına karar verildi. Sanırım sadece gastrit varmış onun için de ilaç yazdı. Nasıl diyeyim bir de büyük abdest testi yapacaklarmış. Diyabet falan yok temizim. Sanırım @STiNG44 haklı çıktı. Psikolojik olsa gerek. Bu da fazla düşünmemden kaynaklanıyordur diye tahmin ediyorum. Çok fazla düşününce haliyle açlığı da çok düşünüp derinlemesine yaşıyorum sanırım. Böyle olmayada bilir. Bilemedim, kararsızım. İnüsilinin detaylı testini yaptırmayı düşünüyorum. Ne dersiniz?
kendinizi motive etmenizle alakalı olabilir gizliden de veriyor olabilirsiniz açıktan da yarı açıktan yarı gizliden de psikolok olay bu dediğim zaten ama öte yandan buna sebep olabilecek başka psikolojik olaylar da olabilir sadece bir ihtimal söylüyorum