dünyada en gizemli 10 fotoğraf

• Konbuyu başlatan 43887
  • Başlangıç tarihi
4

43887

[video=youtube;amz0zRVIvyw]https://www.youtube.com/watch?v=amz0zRVIvyw[/video]

Agita

Kayıtlı Üye
Ayy en sevdigim şeydir bu. Forograflar ve hayaletler gizemler. Bunlar daha bir hoş geliyor bana bir kadın vardı fotograflarda net çıkmamasıyla ünlüydü. Ondan dolayımıdır nedir fotografların videolardan daha iyi bir paranormal avcı olduguna inanıyorum hep :D Heleki şu öldükten 2 gün sonra çekildi ve o bu karede çıktı yazısı uu tüyler diken diken.. :D Bana bu gerçek olabilcekmiş geliyor ilginç bir şekilde..

exotic

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci [Sürünüyoz bea :D]
şu deniz canavarı bayaa bi ilgimi çekti doğrusu ... loch ness gölü canavarı vardı bi de ... bunlar efsane ama bi ktapta " Ya efsanelerin bi gerçeklik payı varsa " diye bi satır okuduğumda tüylerim ürpermişti.Deniz kızı efsanesi, hala yaşadığı düşünülen anka kuşu efsanesi, La Chupacabra efsanesi, dev mürekkep balığı efsanesi... bi çoğu korkutucu türden ama asıl şaşırtan bazı insanların yalanlaması şöyle dursun, ilgilerini bile çekmiyor.Bilmemiz gerekiyor : " Dünya görüp duyduğumuzdan çok daha fazlası ve henüz perde arkasını aralayamadık. "

Agita

Kayıtlı Üye
Bence sorun degil günümüz teknolojisiyle hepsi öldürülebilir =_=

Darkprincess

Kayıtlı Üye
Gerçekten harika zaman yolculuğuna kesin kanıtlar var diyebilirim. Esrarengiz ve olağan dışı tam benim konularım :)