Dünya Şokta! Meksika Parlementosunda Uzaylı Fosili Oturumu!

karatay

Kayıtlı Üye

Alakan

Kayıtlı Üye
Bu haberleri hep yapıyorlar ama sonrasında ya ülkenin pr çalışması olduğu ortaya çıkıyor ya da hiç haberin devamı gelmiyor.
Bir gün gerçekten istila edilsek; yalancı çoban hikayesine dönecek olay, kimse inanmayacak.

Mektebulirşad

Banlı Kullanıcı
İş
Ahirci
Dünya şuan bu haberle çalkalanıyor. Meksika parlementosunda yeminli ifadelerle bilim adamları iki uzaylı fosili bulduklarını açıkladı. Yaklaşık 1000 yaşında oldukları tahmin edilen uzaylı fosillerinin yapılan DNA testi sonucu kesinlikle bu gezegene ait olmadıkları belirtildi.

Kaynak; https://www.google.com.tr/amp/s/www...parlamentosunda,y67qBbjcq0KPBv-_ZaTa_g?espv=1
Ne farklı canlılar öyle değilmi

Benim anlamadığım, uzaylı filmlerindeki uzaylılarla bu fosil çok uyuşuyor acaba diyorum uzaylıların varlıkları kanıtlandı ama insanlardan gizleniyormu ?

Bizim bu filmlerde falan gördüklerimizde birer sızıntı olabilir diye düşünüyorum

şekil olarak!!!.

Mektebulirşad

Banlı Kullanıcı
İş
Ahirci
Bu haberleri hep yapıyorlar ama sonrasında ya ülkenin pr çalışması olduğu ortaya çıkıyor ya da hiç haberin devamı gelmiyor.
Bir gün gerçekten istila edilsek; yalancı çoban hikayesine dönecek olay, kimse inanmayacak.
Bazı güçler tarafından engelleniyor olabilir belki öyle düşünüyorum insanlar başkalarının öğrenmelerini istemiyordur

Alakan

Kayıtlı Üye
Bazı güçler tarafından engelleniyor olabilir belki öyle düşünüyorum insanlar başkalarının öğrenmelerini istemiyordur
Bu tür "gizli" bilgiler bana saçmalık geliyor. Gerçekten gizlenmek istense "bunu haber yapsak mı" düşüncesi geçtiği an bilen herkes ortadan kaldırılır, zor bir şey değil. Haberler veya bilgiler servis ediliyorsa mutlaka halkta bir durumu oluşturması bekleniyordur. Halkın her bilgiye ulaşması ve devlet işlerinin şeffaflıkla yürütülmesi gibi değerler eskide kaldı artık. Devletler medya kontrolünü çok sıkı uyguluyor. Bizim ülkemize has bir durum değil.

karatay

Kayıtlı Üye
Bence de biseyler yaklaşıyor. Yeni mi bulunmuş yeni bulunmadiysa niye simdi aciklaniyor, zamani biraz manidar geldi. Bir ay öncede buna benzer bir aciklama yapilmisti. Varsa var, yoksa yok! Dökün eteginizdeki taslari be kardesim, oyalamayin insanlari! Bin tane derdimiz var.
Dimi ama 😄 bin tane derdimiz var sizlemi uğraşcaz be varsa var yoksa yok ulen

Mektebulirşad

Banlı Kullanıcı
İş
Ahirci
Bu tür "gizli" bilgiler bana saçmalık geliyor. Gerçekten gizlenmek istense "bunu haber yapsak mı" düşüncesi geçtiği an bilen herkes ortadan kaldırılır, zor bir şey değil. Haberler veya bilgiler servis ediliyorsa mutlaka halkta bir durumu oluşturması bekleniyordur. Halkın her bilgiye ulaşması ve devlet işlerinin şeffaflıkla yürütülmesi gibi değerler eskide kaldı artık. Devletler medya kontrolünü çok sıkı uyguluyor. Bizim ülkemize has bir durum değil.
Dediğin gibi belkide halka bir kısım şeyler gösteriliyor bir bilgi aşılaması yapılıyor olabilir

çünkü gerçekten bir haberin asla devamı gelmiyor

bu uzaylı işleri bana çok enteresan geliyor

belkide iletişim bile kuruyordur dünyayı yöneten uzaylılarla

Ufonun olmasada,bende uzaylıların varlığına inanıyorum .

AhlakiDeğer

Kayıtlı Üye
Yıllar önceki bir haberde sadece uzaylıların varlığı değil zaman makinesinden de söz ediyorlardı.

Alakan

Kayıtlı Üye
Gelecekse de eciş bücüş tipler gelmesin lütfen. Bu nasıl ileri bir teknoloji ki tipleri kuran yırtan kızdan hallice.

AhlakiDeğer

Kayıtlı Üye
Zaman makinesi olayı bence asılsız
Yaşanmış bitmiş veyada daha yaşanmamış olayların yaşandığı yada yaşanacağı zamana gitmek bence saçma
Geçmiş değiştirilebilir mi?Paralel evrenlerden birine geçiş yapılabilir mi?Değişiklik oluyorsa mevcut evrenin devamı sağlanabilir.Sadece düne gidebilsek sürekli zaman atlayışlarıyla kısmi sonsuzluk sağlanabilir.Allah ın rahmet hazinesi gibi.
Hani derler ya rahmetin sadece bir kısmı burada diye.Bu da bu hazinenin bir miktarı olduğunu belirtiyor fakat rahmet sürekli değişebildiği için bu ona sonsuzluk sağlıyor.

Eğer değiştirilemiyorsa aynı zaman aralıklarında gidip gelinilirse aynı kişiden birden fazla bulunmasına yol açabilir.Geçmiş değişmiyorsa tarihte büyük savaşlar gizli bir müdahale olabilir.En basitinden bir kişinin yapacaklarını bildiğinden veya sana teması varsa onu o yöne yönlendirip gelecekteki kişisel fayda sağlanabilir.

Paralel bir evren varsa bir yansıma olduğundan farklılık içindedir.Değiştirmeye gerek yok.

karatay

Kayıtlı Üye
Zaman makinesi olayı bence asılsız
Yaşanmış bitmiş veyada daha yaşanmamış olayların yaşandığı yada yaşanacağı zamana gitmek bence saçma
Paralel evrenler tamda burda devreye giriyor. Belkide her an için bir evren vardır ve zaman bu anların yani evrenlerin tıpkı bir çizgi filmdeki kareler gibi ardı ardına yürütülmesiyle oluşuyor. Zaten öbür türlü paradokslar yüzünden mümkün değil.

Mektebulirşad

Banlı Kullanıcı
İş
Ahirci
Geçmiş değiştirilebilir mi?Paralel evrenlerden birine geçiş yapılabilir mi?Değişiklik oluyorsa mevcut evrenin devamı sağlanabilir.Sadece düne gidebilsek sürekli zaman atlayışlarıyla kısmi sonsuzluk sağlanabilir.Allah ın rahmet hazinesi gibi.
Hani derler ya rahmetin sadece bir kısmı burada diye.Bu da bu hazinenin bir miktarı olduğunu belirtiyor fakat rahmet sürekli değişebildiği için bu ona sonsuzluk sağlıyor.

Eğer değiştirilemiyorsa aynı zaman aralıklarında gidip gelinilirse aynı kişiden birden fazla bulunmasına yol açabilir.Geçmiş değişmiyorsa tarihte büyük savaşlar gizli bir müdahale olabilir.En basitinden bir kişinin yapacaklarını bildiğinden veya sana teması varsa onu o yöne yönlendirip gelecekteki kişisel fayda sağlanabilir.

Paralel bir evren varsa bir yansıma olduğundan farklılık içindedir.Değiştirmeye gerek yok.
Geçmişi değiştirirsek şimdiye yansıma yapmaz bu değişim böyle düşünüyorum .
Paralel evren konularına pek hakim değilim adını çok duydumda ne olduğunu bilmiyorum

paralel evrenmi bilmem ama mantıklı düşününce zamanda yolculuk mümkün lakin zaman makinası ile değil misal
hızır a.s. ledün ilmi sayesinde geleceği ve geçmişi zamanlar arasında yolculuk yaparak biliyor

misal cinler geleceğe değil yalnızca geçmişe gidebiliyor ama yinede zaman yolculuğu denebilir

bu paralel evreni bilmem ama sizlerin dedikleri doğru olabilir

P

Panagiotis

Milyonlarca galaksi icinden Bilmem kac milyon isik yili uzak dan dunya gibi bir yere gelecekler ise, teknolojileri gelismis ama zeka sorunlari var derim ben ...