Dün Gece Gördüğüm Rüyalar

Amphitrite

Banlı Kullanıcı
Merhaba. Dün gece gördüğüm iki rüyadan da uyandığımda vücudum yanıyordu ve titriyordu. Beni çok korkuttular. Bir anlamları olup olmadığını merak ediyorum. İlk rüyamda annem ve ben evimizin salonundaydık. Salonda bir yılan vardı. Koltuğun altında geziniyordu. İçimden "Bu yılan büyümüş. Bu kadar büyük değildi." diyorum. Yılandan korkuyorum ve yüksek bir şeyin üzerine çıkıyorum. O bana ulaşmak üzereyken annemden yardım istiyorum; ancak o başka bir şeyiyle ilgileniyor ve bana yardımcı olmuyor. Tam o sırada uyanıyorum. Diğer rüyamda da evdeyim ve hiç tanımadığım bir kadın var. Kısa boylu, kısa saçlı, kilolu ve küçük gözlü bir kadın. Kadın annemlerin yatak odasından çıktı ve bana gülümsedi; ancak gözlerinde ciddi bir öfke ve sinsilik gördüm. Onun kötü olduğunu hissedince "Allah'ın ve peygamberin aşkına bu evden çık" diye birkaç kez haykırdım ve o da evden hemen çıktı. Yine girmeye çalışıyordu. Ama ben sürekli besmele çekiyordum ve onu içeri sokmamaya çalışıyordum. Felak suresini okumalıyım dediğim sırada uyandım. Acaba bunlar bilinçaltımdaki korkularımın rüyalarıma yansıması mı? Yoksa içerdikleri bir mesaj var mı? Yardımcı olursanız çok sevinirim...

Amethyst

Banlı Kullanıcı
Rüyalarınız ikiside birbirine bağlıdır .
Bazı insanlardan uzak durmanız gerek . Bazılarına güvenmemeniz gerek .Art niyetli olmayabilirler fakat etrafa yaydıkları negatif nerji yeter artar bile . Kem gözü diğe bir şey var , ondan sakının çünkü bazı insanların nazarı oldukça kuvvetlidir . Bir insanın yanıda çok sıkılmaya başlarsanız , huzursuz olursanız ya da mide kısmınında bir boşluk , yanma ve buna benzer işaretleri sezebiliyorsanız ,mümkünse mesafeyi koruyun .
Solar-plexus çakrası ( dördüncü çakra) diğer insanlarla iletişimi , bağı ,vs yöneten çakradır . Bazı insanlar solar-plexus çakra ile diğer insanların verdikleri ya da emdikleri enerjileri kolay algılayabilirler
Sevgiyle ve Işıkla kalın

Amphitrite

Banlı Kullanıcı
Yorumunuz için teşekkür ederim Sayın Amethyst. Çevremde dediğiniz tipte insanlar var. Uyarılarınızı dikkate alacağım.

Amethyst

Banlı Kullanıcı
Ben uyarmadım , yorum yaptım sadece :D
Sizi uyaran rüyanızdır
Segiyle ve Işıkla kalın Sayın frozen :)