Dün Gece Banyoda Yaşadığım Garip Olay..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

likable21

Banlı Kullanıcı
Müslüman iseniz banyo vs yerlere girerken sol ayakla girin ve girerken besmele çekin.

tenebrum

Kayıtlı Üye
bende banyo yaparken gormustum..ıkındı vaktiydi :) onumden hızla bisey gectı sacımı şampuanlıyordum. o ara sonra baktım orumcek küçük degildi. istifimi bozmayıp banyoma devam etmiştim.deli cesareti işte.

fikrimühim

Kayıtlı Üye
Bende küçükken yaşadım örümcek vakasını.Ben ilkokul 1 e falan gidiyordum.Ablamlar akşam dışarda mahalledeki çocuklarla oyun oynuyorlardı.Ablam arkadaşıyla tartışıp birden eve gitti ve ben orada oturuyordum.Herkes evlerine dağılmaya başladı ortalık çekilirken karanlığın içinden sadece küçük bir sokak lambası aydınlatıyordu ortalığı birden kocaman bir örümceğin bana doğru geldiğini gördüm.Yükseklik olarak 20 cm falandı düşünün bacaklarını falan.Öyle halüsinatif bir çocukluk geçirmedim ama sakindim çoğunlukla.Korkup eve doğru bağırarak kaçmaya başladım arkamdan çok hızla geliyordu ben dışardan merdivenlere koşarken o anda örümceğin içime girdiğini gördüm.Annemler yetişti merdivenlerde hemen penyelerimi falan çıkardılar ama yok hiç bir şey zaten devasa bir örümcek benim vücuduma nasıl girebilirdi ki?Ama şu an aklıma çok şey gelmiyor değil.
Birde gece 12 den sonra banyoya girmemk gerekir diye biliyorum.Hatta hadiste var bu konuda.

AJA

Elit Üye
Örümcek ne ki :) Ben 11-12 yaşlarımda okul bahçesine basketbol oynamaya gittiğimde bahçede kimsenin olmadığını gördüm bir an da okulun kapı tarafında uzun kuyruğu uzun kulakları 4 bacağı olan ama iki ayak üzerinde duran 1.20 boylarında bir canlıyla göz göze geldim :D Eve gittiğimde ne kadar tarif etsemde bizimkiler gelinciktir diye inanmadılar bana.Aklımda bugün gibi hissettiğim ve unutmadığım tek şey onunda benim onu görmemden ötürü yüzünde ki şaşkınlıktı.

Junmen

Kayıtlı Üye
Örümcek ne ki :) Ben 11-12 yaşlarımda okul bahçesine basketbol oynamaya gittiğimde bahçede kimsenin olmadığını gördüm bir an da okulun kapı tarafında uzun kuyruğu uzun kulakları 4 bacağı olan ama iki ayak üzerinde duran 1.20 boylarında bir canlıyla göz göze geldim :D Eve gittiğimde ne kadar tarif etsemde bizimkiler gelinciktir diye inanmadılar bana.Aklımda bugün gibi hissettiğim ve unutmadığım tek şey onunda benim onu görmemden ötürü yüzünde ki şaşkınlıktı.

Okula Kanguru atmışlar :)

Mcahit

Kayıtlı Üye
Evimden el kadar örümcek çıksa evi örümceğe bırakır kaçarım.En son sırtımdan Hamam böceği çıktı diye evi ilaçlatıp 1 hafta düzgün uyuyamamıştım.Sizde de ne cesaret varmış.

nazom

Kayıtlı Üye
Bir gece bacağımda birden fazla tırnak batmasıyla uyanmıştım . Uyku sersemi elimle bacağıma vurdum . Elimi tuttu resmen :) Anında fırladım , sallıyorum gitmiyor . Bende korkunca çığlık atamam .

Eşime vurdum korkuyla , uyandı . O esnada elimden fırlayıp düştü tabii . Işığı yaktık ama etrafta ne böcek var ne de başka birşey .

Sonra elektrik sobasının etrafına bakmak geldi aklımıza , ters çevirdik birşey yok . Sabah tekrar kontrol ettiğimde uzun bir kirkayak buldum . Gece iki kişinin gözünden kaçacak kadar iyi gizlenebiliyor bu canlılar :) Iki gün sobayı mutfağa kitleyip dostumuzu misafir ettikten sonra uğurlayabildik :D

Cin olma ihtimali hiç aklımıza gelmedi :)

tenebrum

Kayıtlı Üye
benim eski evde çok bocek olurdu.zaten hep o yuzden fazla kalmamıs millet sanırsam.çok akrep olurdu o evde ve bunların buyukleri baya bi hızlıdır.arkadasımın odasıda kovalamıstım.kolay da olmez bu hayvanlar.bır kere de uyurken yastımın onunden gecti gozumu açma anıma denk geldi.senle ugrasamam deyip bakmıstım oyle gecip gıtmesıne..:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...