Duasız ya da türkçe dua ile cin daveti mümkün mü?

weepingeyes

Kayıtlı Üye
Bir konu açmıştım ama kilitlenmiş.

https://www.gizlimabet.com/threads/...orum-intiharin-esigindeyim.30626/#post-265409

İçimden bir ses musallata uğramış olabileceğim ihtimalini de söylüyor. Konumda da anlatmıştım bir suret gibi bir şey görmüştüm önceden diye.

Düşünmeme sebep 3 farklı psikiatrisin çözüm bulamadığı çok ağır vesvese benzeri akla kötü düşüncelerin gelmesi. ( sadece düşünce, kimseye zararım olmadı olmaz ALLAH ın izni ile )

Neyse, soruya gelecek olursak, ben de musallat var mı ya da benle derdi olan bir varlık var mı onun için davette bulunmak istiyorum. Ve nedendir bilinmez 6. hissim de çok kuvvetli, ondan da örnekler verebilirim isteyen olursa.

İnternette bazı örnekler buldum ama manasını bilmediğim dualar var. Kur'an da yazanlar hariç asla anlamını bilmediğim bir metin okumam. Bilmeyerek şirke, küfre düşme ihtimali var.

Kaybedecek çok da şeyim yok sanırım, daha önce intihar da etmiş tesadüfi yaşayan bir insanım. Ölümden korkum yok, aksine sürekli ölmek için dua ederim.

Neyse, sorumu yineleyim. Duasız ya da Türkçe metinle ya da Kur'an da yazan ayetler ile davet mümkün mü?

Taykel

Kayıtlı Üye
Milletin musallata uğradığını senin yaşadığın gibi onlara vesvese verdiğini intihara sürüklediğini intihar ettirdiğini biliyorsun dimi.

weepingeyes

Kayıtlı Üye
Milletin musallata uğradığını senin yaşadığın gibi onlara vesvese verdiğini intihara sürüklediğini intihar ettirdiğini biliyorsun dimi.

İşte bende musallata uğramamak için, yanlış bir şey yapmamak için konu açtım. Sadece müslüman cinleri davet edemez miyiz? Tek istediğim bende musallat var mı, bana takmış varlıklar var mı bunu öğrenmek. Çünkü kaç farklı ilaç ve psikiatris çözemedi sorunumu. Ve yaşadığım bazı olaylar düşündürdü. Eğer %100 fizyolojik bir durumsa, yani serotonin dopamin vs. eksikliği ya da beyinde bir problem varsa ona göre tedavi planı yapacağım. Ancak musallat durumu varsa, yine ona göre dini bir tedavi planı arayacağım.

osmanlievladi

Kayıtlı Üye
Gelenin Müslüman olduğunu nereden anlayacağız ki? İmanını ölçecek öğrenecek bir şey yok maalesef, ve büyük çoğunluguda yalan söyler, elinde insanı oyuncak ederler.Sana Müslümanım hatta evliyayım ben der parmagında oynatmak ister, dikkatli olmak gerek, davetlerde kapıyı açmıs oluruz o kapıdan kafiride giriyor haliyle

weepingeyes

Kayıtlı Üye
Gelenin Müslüman olduğunu nereden anlayacağız ki? İmanını ölçecek öğrenecek bir şey yok maalesef, ve büyük çoğunluguda yalan söyler, elinde insanı oyuncak ederler.Sana Müslümanım hatta evliyayım ben der parmagında oynatmak ister, dikkatli olmak gerek, davetlerde kapıyı açmıs oluruz o kapıdan kafiride giriyor haliyle

ALLAH a yemin olsun psikolojikman kötü durumdayım.

Elimi eteğimi haramlardan çektim, elimden geldiğince ibadet de ediyorum. Zikr de çekiyorum vesveseye karşı ( ya Kuddus )

Ama sanki aklımdan başka bir ses konuşuyor gibi. Tıbbi tedavisinide oluyorum cuma günü tekrar pskiatriye gideceğim ilacım bitince.

Ama bittim ben, neyle mücadele ettiğimi bile bilmiyorum.

Seraphine

Kayıtlı Üye
İnsanların düşüncelerini eleştirmek gibi bir niyetim yok ama eğer bahsettiğiniz durumun doğru olduğunu varsayarsak, sadece üstünüze daha fazla bela çektiğinizle kalırsınız. Bizim ve diğer ruhların dünyasını ayıran perdenin bir amacı vardır, her varlığın boyutu ve taşıdıkları güç farklıdır. Kendinizden daha güçlü bir varlığı çağırmak ve konuşmak istediğinizin farkında mısınız? İsteğiniz dışında sizi bu kadar sıkıntıya sokanların, isteyerek davet ettiğinizde daha beterini yapabileceğini düşünmenizi engelleyen nedir? Belirli seviyeye gelmiş ve varlık çağırma işlemi yapan insanlar hazırlık sürecinde çok sıkı işlemler gerçekleştiriyor. Dairelerin çizimi, okunacak metinler ve kullanılacak malzemeler .. Erişim sağlayamayacağınız bir çok şey bulunuyor, biraz daha düşünmenizi tavsiye ederim. Tüm bunların dışında, bu çağırma isteğiniz çok ufak bir ihtimal dahi olsa, çağırma frekansı yayabilirsiniz. İstedikleriniz, yarını hazırlar.

Diğer bir konu olarak. Müslüman varlıklar insanlardan uzak bir biçimde yaşarlar ve onların davetine yanıt verdikleri çok nadir görülür. Elde edebileceğiniz tek şey daha fazla parazit ve kötü olay silsilesi olur. Arınmayı seçin ve tüm bunları geçmişte bırakın. Verebileceğim en iyi tavsiye bu olur sanırım.

Son düzenleme:

Talahu

Kayıtlı Üye
Ruhsal/Dini açıdan sayısız çözümü var. Öncelikle bilmen gereken, intiharın bir çözüm olmaması. İntihar ettikten sonra ki alemler hayal edebileceğinden daha gerçekçi (duygu artışı vs). İntihar ettikten sonra (belli bir sürede/alemde) vesvesen/musallatın son bulmayacaktır aksine daha kötü hale gelecektir. Bu musallat özellikle gençlere oluyor. Ahir Zaman (şeytanın son zamanı) olduğu için her insanda vesvese artışı olacaktır. Büyük ihtimalle imanın kuvvetli olduğu için oluyordur. Vesvese ile geldiğini hissettiğin tüm soruları dikkate alma. Çünkü gerçekten hiçbir faydası olmayacak. Gerçekten bir musallat varsa, varlığın amacı zaten küfre düşmen ya da başka cinlerle vs iletişime geçmen. Bu işlemden sonra seni terkedecektir ama sen de mahvolmuş olacaksın.

osmanlievladi

Kayıtlı Üye
Arkadaşın dediği gibi vesvese kesinkes şeytandandır,psikiyatriye gittiğimizde doktor asla şeytan demiyor okb diyor bunları yaşadık, evet okb hastası olan insanlarda tabiki var ama bu olayların büyük çoğunluğu şeytan kaynaklıdır.Hayatı boyunca namaz kılmadıgı oruc tutmadıgı halde tam 5 vakit namaza başlayıp okbli vesveseli olan insanlar gördük, resmen şeytan düşmanını seçiyor ve hücuma geçiyor. İntihar ile zina ile namazı bırakma ile içki içmek ile bizi ve cinleri cehenneme doldurmak için elinden geleni yapıyor...

Tuvalete banyoya besmele ile gir,uyurken ayetel kürsü oku, dışarı cıkarken ayetel kürsü oku üzerine üfle ve kardeşim namaz kılarken secdede "sübhane rabbiyel ala" diyip kalkma orada kal bekle dua et. Secde anında Allah'a yakar dua et o an en yakın olduğumuz andır. İmanın kuvvetli oldukca şeytan senden nefret eder ve uğraşır, bu da mümin için ne hayrlıdır

weepingeyes

Kayıtlı Üye
Peki arkadaşlar, sözünüzü dinleyeceğim. Sadece etrafımdaki müslüman cinlere sesleneceğim. Amacım eğlence filan değil ya da ne bileyim maddi çıkar değil, macera da aramıyorum.

Amacım benle uğraşan, yani özellikle bana takmış bir varlık var mı? Varsa ne istiyor? Aşık filan oldular desek yakışıklı bir insan da değilim. Diğer insanlardan hiçbir üstün özelliğim olmadığı gibi beceriksiz bir insanım. Renkli gözlü sarışın da DEĞİLİM. Esmer'im.

Ama dediğim gibi, bir şeyler beni cinlere itiyor. İçimden bir ses, şeytanın bu kadar şiddetle saldırmayacağını söylüyor. Daha önce yaşadığım olaylar, bana bunu düşündürüyor.

Benim tek bir dileğim var. Eğer benle uğraşan bir cinni varsa, ona göre bazı arayışlara yönelmek. Ha eğer sadece fizyolojik bir neden ise, ona göre tedavi arayışına girmek.

NaBe

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bazı şeyleri cok basite indirgiyorsunuz malesef cin cagıracam diyen sevgili arkadaşım ;
Çağıracagınız davet hadi bi sekilde gercekleşti farzedelim geldiği zaman psikolojiniz kaldırabilecekmi ?

+ cagırdınız gelmedi aradan 1 2 ay geçmiş hiç unmadık anda acık kanal bırakmışsınızdır daha kötüsü parazit geldi ve sizin yaşam enerjinizle beslenmeye baslar gün geçtikce enerjinizi tüketir hiç farkındada olmazsınız bununla nasıl ugrasacaksınız ?

Lütfen cin çağırmadan önce herşeye hazırlıklı olun kaldıramıyacagınız yükün altına girmeyin.

weepingeyes

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bazı şeyleri cok basite indirgiyorsunuz malesef cin cagıracam diyen sevgili arkadaşım ;
Çağıracagınız davet hadi bi sekilde gercekleşti farzedelim geldiği zaman psikolojiniz kaldırabilecekmi ?

+ cagırdınız gelmedi aradan 1 2 ay geçmiş hiç unmadık anda acık kanal bırakmışsınızdır daha kötüsü parazit geldi ve sizin yaşam enerjinizle beslenmeye baslar gün geçtikce enerjinizi tüketir hiç farkındada olmazsınız bununla nasıl ugrasacaksınız ?

Lütfen cin çağırmadan önce herşeye hazırlıklı olun kaldıramıyacagınız yükün altına girmeyin.

Biliyorum tehlikeleri. Psikolojim o kadar bozuk ki şu an geldiklerinden emin olsam da çok bir değişiklik olmaz bende. Zira her ne kadar beni sevmediğini bilsemde, ALLAH a sığındığım zamanlarda yardım geldi başıma gelen bazı panaromal olaylarda. ALLAH tan izin isteyim sadece etrafımdaki varlıklara sesleneceğim. Tehlikenin farkındayım ama böyle giderse zaten kendi canına kıymaktan felaketlerin en büyüğünü yaşayacağım. Belki bana yardım edecek müslüman bir cinni denk gelir?

Seraphine

Kayıtlı Üye
Psikolojinizin bozuk olduğunu söylemeniz aslında böyle düşünmenizin sebebini açıklıyor. Hiç yaşamadığınız duyguları veya olayları yaşıyor gibi algılayabilirsiniz. Daha önce de söylediğim gibi gerçek bir çağırma ritüelini ne kaynak bakımından ne de bilgi bakımından gerçekleştiremezsiniz zaten. Sadece bu yaptığınız hayatınıza hali hazırda bekleyen varlıklara bir davet açacaktır. Obsesyon vakaları sandığınızdan daha ciddi ve önemlidir. Ulaşabileceği boyutlar da bir o kadar ciddi. Şahsi bilincinizi yok sayarak kendinizi aç bir kediye teslim etmek için çabalıyorsunuz. Görüşlerinize olumlu bir katkıda bulunamayacağımızı düşünüyorum, varlığınızın anlamsız olduğunu düşündüğünüz bir döngünün içindesiniz. Dilek ve isteklerinizin sadece sizi ilgilendirmediğini hatırlatmak isterim yine de. Etrafınızda ki aile içinde, korku ve acı yaratabilecek durumlar meydana gelebilir. Umarım doğru yolu bulursunuz, Tanrı'nın ışığı yolunuzu aydınlatsın.

weepingeyes

Kayıtlı Üye
Psikolojinizin bozuk olduğunu söylemeniz aslında böyle düşünmenizin sebebini açıklıyor. Hiç yaşamadığınız duyguları veya olayları yaşıyor gibi algılayabilirsiniz. Daha önce de söylediğim gibi gerçek bir çağırma ritüelini ne kaynak bakımından ne de bilgi bakımından gerçekleştiremezsiniz zaten. Sadece bu yaptığınız hayatınıza hali hazırda bekleyen varlıklara bir davet açacaktır. Obsesyon vakaları sandığınızdan daha ciddi ve önemlidir. Ulaşabileceği boyutlar da bir o kadar ciddi. Şahsi bilincinizi yok sayarak kendinizi aç bir kediye teslim etmek için çabalıyorsunuz. Görüşlerinize olumlu bir katkıda bulunamayacağımızı düşünüyorum, varlığınızın anlamsız olduğunu düşündüğünüz bir döngünün içindesiniz. Dilek ve isteklerinizin sadece sizi ilgilendirmediğini hatırlatmak isterim yine de. Etrafınızda ki aile içinde, korku ve acı yaratabilecek durumlar meydana gelebilir. Umarım doğru yolu bulursunuz, Tanrı'nın ışığı yolunuzu aydınlatsın.

İnan keyfimden yapmıyorum. Amacım benle özel olarak uğraşan bir varlık var mı onu öğrenmek. Az önce tek kaldığım odamın ışıklarını söndürdüm, kıbleye yönelip Ey ALLAH ve resulünün emir ve yasaklarına iman etmiş müslüman cinler, kim bana yardım ederse ALLAH ta ona yardım etsin dedim. Bende musallat var mı bilgi verin dedim. Bir şey olmadı tabi. Bir daha uğraşmayacağım.

bu defa ALLAH tan bana bir melek vasıtası ile üstümde musallat olup olmadığını bildirmesini isteyeceğim.

Taykel

Kayıtlı Üye
Yapman gereken iyi bir hoca bulup ona görünmen illa varlık görmek istiyorsun 40 gün oruç tutmayı araştırmakla başla hayvansal gıda yemeden zeytin yiyerek insanlardan uzakta bir yerde.