Doğumumdan Önceki Anı Gibi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gizliherif

Kayıtlı Üye
Merhabalar, aklımda sürekli kalan bir rüya veya gerçekten yaşadığım bir olaymış gibi bu anı ve sanki doğmadan önce bu olayı yaşamışım gibi 7-8 yaşından beri hatırlıyorum.Geniş bir arabayla çöl gibi bir yerde bir binaya getirilip oturtuluyorum.Karşıma projeksiyon makinasından çıkan ışıklar gibi bir sey yansıtılıyor perdeye ve sürekli bir ağlama sesi duyuyorum bu benim sesim mi yoksa başkasının mı bilmiyorum, perdenin yanındaki köşede bir adam beni gözetliyor ve surekli parmağını ağzına götürüp sessiz ol işareti yapıyor.Hatırladığım tam olarak bu, işin ilginç yanı bu anıyı hiç bir zaman unutmadım ve bazen de durduk yere aklıma gelir.Aileme beni küçükken sinemaya götürdüler mi diye sordum fakat beni bebekken hiç götürmemişler.

augury

Kayıtlı Üye
Reenkarnasyona inanır mısınız bilmiyorum ama sürekli gördüğünüz ve bu yaşantınızda daha önce yaşamadığınıza eminseniz, belki geçmiş yaşamınızdan şimdiye kalan bir anıdır.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Çocukken gördüğümüz bir rüya yada zar zor hatırladığımız anılarımız, önceki yaşamımıza ait olabilir. Büyüyünce çok olmaz ama çocukken belirir. Üstüne gidip hatılamak istemezseniz, yetişkinlikte unutulur gider.
Yada varlıklar kaçırmıştır, o şekilde gidip gördüğünüz yerleri hatırlıyorsunuzdur. Ailenizin götürmediği yerler, tanımadığınız insanlar, evler vs..çocukların böyle anıları olur.

gizliherif

Kayıtlı Üye
Reenkarnasyona inandığım söylenemez.Evet çocukken bu anıyı çok daha net hatırlıyordum (mekanı, yüzleri, etrafımdakileri) ama şuan yüzeysel olarak hatırlıyorum.Ama şundan eminim ki anıda bulunduğum yerde daha önce hiç bulunmadım.Zaten bulunmam da imkansız çünkü buralarda çöl yok.

zemanek

Kayıtlı Üye
benimde söyle bir anim var kücükken kim oldugunu tam hatirlamadigim annem oldugunu sandigim birisi yanima geldi ve gözlerini kapat dedi kapattim sonra o ucusan beyaz seylerin ne oldugunu merak ediyormusun onlar ruh dedi ama gercekten böyle bir olayi yasamisim gibi hissediyorum hic unutamiyorum ama düsününcede annem neden öyle yapsinki diye düsünüyorum ama tam hatirlamiyorum o neydi kimdi yoksa bir adam miydi muamma ruyaydi belkide...

Parpsikolog

Kayıtlı Üye
Ben de reenkarnasyon olduğunu düşünüyorum. Eğer bu olayı doğmadan önce yaşamış gibi hissediyorsanız ve gerçekten böyle bir şey yaşanmamışsa reenkarnasyondur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...